Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Jankaa

Piaggio Zip

Recommended Posts

Čau visiem!

Šodien 13. maijā tika iemainīta Gilera pret Piaggio zipu! Un šāds būs sākums jaunajam projektam

Vairāk par zipu:

2000.gada

H73T

Sp doķi

Sp Rāmis

Sp1 onearms

Hp1 karteri

Drka Ac

Yss amītis aizmugurē

Jauna slēdzene

Buzzeti kājiņa sāna

Malossi garais reduktors

Polini sajūga zvans

Atvieglinātais magnēts

2vietīgais beņķis

17.5 karbis

Mazā runnera kaste

Motoforce racing kloķis

Tagad plāni, kurus vēlos pa vasaru īstenot:

Nokrāsot, uztaisīt sterilu. 

Nopirkt Yasuni r, vai repliku

21 karbi

Sporta filtrs

Visu R/T transmisiju

Tagad jānopērk vario vāks zipam, jo šis saplīsa šodien pie atsperes bukses

Šeit bildīte ar zipu:

thumb_show.php?i=yzpavtun

Pērku hp2 īso vario vāku, visus piedāvājumus 24407066

Tiekas nākamajā update! 

Atā visiem!

Edited by Jankaa

1 hour ago, kreekers said:

Derētu sataisīt lc un sp1 priekšējo plastmasu mēģināt atrast. Veiksmi ar zipiņu! ;) 

Iespējams arī tas tiks darīts, jo man galvenais faktors kas spēlēs šajā projektā būs līdzekļi! Un pēc tiem spriedīšu nākotnes plānus! Kautkas pa miglu jau ir izdomāts ar setupu, un tajā ziņā!

Čau visiem!

Ir šādi tādi jaunumi, un tādas tīri primary/basic lietas izdarītas ar zipu pa šo periodu!

Pirmkārt zipu pārreğistrēju uz savu vārdu, bet paveicās ka īpašnieks no 2013.gada bija atsaucīgs un piekrita visam! Pat uzsauca man attālināto pārrakstīšanu :haha:

Otrkārt, zipam tika noņemta visa transmisija, iztīrīta visa transmisijas telpa, izčekots visu detaļu stāvoklis, pa lielam nav slikti, visas šlices labas kloķim un vītnes arī nesliktas, kas ir liels pluss! Pārliecinājos ka arī ir solītais polini wings!

thumb.php?i=m6g7vb32

Numurs būs pie dubļinieka kad iegādāšos, pagaidām šādi!

Tad tika iztīrīts karbis un filtra kastē saurbti caurumi, tika noregulēta precīza karbja regulācija, un viņš gāja zvērīgi! Ratā ezi pezi!

thumb.php?i=ypx2mv6c

Tad pati galvenā lieta šim update ir tāda ka zips ieguva jaunu krāsojumu! Krāsa tika iegādāta Grafitti veikalā rīgā tribal.lv iesaku, ļoti labas krāsas flakonos pa savu cenu! Krāsu izvēlējos Montana Hardcore 2 Sputnik Gray, noslīpēju visas plastikas zipam, aizmugure bija easy, bet priekšējā plastika bija drausmīgā stāvoklī, kas mani šausmīgi triggeroja, jo tā špahtele bija tonām virsū, nācās pat slīpēt ar fleksi, jo redz pirms tam kāds ir taisjis custom nāsis šādas te \ \  / /, tīri lai izprastu piemērs :D. Bet nu jā sanāca diezgan okey nokrāsot! Nedaudz atjaunoju onearm, to arī parpūtu, lai neiskatās slikti uz fona! Tātad nu šāds ir tas rezultāts!

thumb.php?i=udq53r5e

Galvenais ka man patīk kā iznāca par citu viedokļiem vienalga, bet kautkas neparastāks vismaz, nav standarta melns vai sarkans! :smokin:

Tas arī būs viss šim update, līdz nākamai reizei 

1 hour ago, Ik_klavs said:

Veiksmi ar zipu, bet tev tur ir hp1 ac karteri. 

Paldies, veiksme noderēs! Tagad arī to sapratu!

Edited by Jankaa

Čau, visiem kas lasa šo topiku

Šoreiz updates nebūs ar bildēm, taču ir ko pastāstīt!

Pirmā lieta ko varu noziņot saistībā ar zipu ir tāda ka, kamēr vēl variātora vāks nav atnācis visu laiku čakarējos lai atrastu daudz maz īsto karbja regulāciju! Kopumā esmu atradis īsto dīzi 85, prasā 88 kautkādu, bet nav tik kritiski! Adatiņas pozīcija arī tika mainīta, tagad zips ar šo karburatora regulāciju burtiksi raujas labi priekš dr.evo un 17.5 karbja! Līdz ar to kad atradu labu regulāciju devos pierast ar zipu braukt uz viena rata! Ar Gileru salīdzināt vispār nav kur, ja es to govi pagrūti varēju dabūt ratā, tad ar zipu vispār ir viegli, un sapratu arī to ka ar zipu pārraut būtu tik vienkārši, paldies dievam nav sanācis :D, bet daži closecall bija! Šodien jau apradu pie sava "pelēcīša" :D sanāca arī noraut skaistu gabaliņu, bet es nolohojos un noslāpēju pēc pieraduma apstājoties zipu, un nācās stumt mājās, bet nu neko! Ja visas debespuses sakritīs rīt vāks būs pie manis! Tad jau arī localboys uzprasīšu lai pafilmē mani kā es rauju ratā ar zipu!

Pagaidām viss, adiós!

23 hours ago, Daaaaavid said:

Kas jauns te? :mjaso:

Paldies ka atgādināji :)

Zipam dabūts yasuni R, pārrāvos, izšķaidiju lampu, visu sānu izsmērēju, bet tas jau salabots, un pārkrāsots, nopirku jaunu riepu, jaunus lokus trumulim! Kautkā tā, uzlikts hispeed polini variks vēl! Bildes iemetīšu kkad! Zipu jānoregulē!

Sveiki visiem kas te vēl uzturās, un lasa kko!

Pastāstīšu nedaudz par to kas noticis ar zipu pa šo laiku. Kā jau pēdējā quote ko atbildēju useram @Daaaaavid zinat to ka biju pārāvies, jo uzcēlu gaisā zipu pēc 2ned pauzes ratā un pēkšņi ejot lielākā leņķī ļoti tuvu pie 12o'clock spiedu bremzes un čušs, nekas nenotiek, nu neko sapratu ka pezda ir un no stresa nepaspēju atlaist gāzi un pārrāvu, pašļūcu ar dirsu pa asfaltu ar šortiem un manas būlciņas bija burtiski dirsā :D

Tad nākamajā dienā pārkrāsoju zipu, un vairs nebija nevienas pēdas no krišanas, tikai lampa nav vairs, bet tas nekas! man ir doma taisīt vnk melnu plastmasu lampas vietā, aplīmēt ar karbonu un uzlikt led stripe!

Tad zipam tika nopirkta jauna riepa, un jauni bremžu loki! Tagad zips bremzē ka diršš!

Tika nopirkts yasuni R lietots ar kevlar zaļo klusinātāju kurš jau lobas nost :D bet es to trubu restaurēju un viss zbs tagad!

Man bija trauma raut ratā pēc tā atgadijuma bet šonedēļ atkal sāku grindot, un jau palēnām iekāpju vecajā skilā atpakaļ!

Zipa bilde tagad:

thumb_show.php?i=f4m2yj3u

Tas pagaidām arī viss!

22 hours ago, Jankaa said:

man ir doma taisīt vnk melnu plastmasu lampas vietā, aplīmēt ar karbonu un uzlikt led stripe!

wtf kas tas par gateri

9 hours ago, xero said:

wtf kas tas par gateri

Atrodi man zipa lampu, tad parunāsim! 

Hz, bet es meklēju visur un neviens nepiedāvā

Edited by Jankaa

tev vajag visu lampu, vai tikai stiklu? ja stiklu, tad lol, brauc uz scooteriem un pasūti, savā laikā ex zipam pirku, 17eur par visiem 3 stikliem, kā šodien atceros

On 7/3/2020 at 1:50 AM, xero said:

tev vajag visu lampu, vai tikai stiklu? ja stiklu, tad lol, brauc uz scooteriem un pasūti, savā laikā ex zipam pirku, 17eur par visiem 3 stikliem, kā šodien atceros

Man vajag pašu stiklu! Nezināju ka scooteros ir, paldies ka pateici, ka tur ir! :great:

Čau tauta, te atkal es! :aiwa:

Pabiju Mārupes crew meeta ar zipu, tīri neslikti, 120km, zips tikai 1x reizi pārkarsa pusceļā uz Jūrmalas šosejas, bet tā viss bija ideāli, tikai night ride pa jūrmalu ar džekiem, trosīte pateica ardievas!

Tātad meeta redzēju fanātus ar zipiem, un sapratu nav ko dirsties, vobšem zips iet uz full resto/rebuild! Rīt sākšu zipu jaukt palēnām ārā, un ies iekšā visa LC padarīšana ar elektrosūkni un aerox radiatoru! Kopumā esmu ieplānojis likt streetrace vai corsu LC zipam! Zipam rāmis tiks restaurētrs, visa provodka restaurēta, motors pārtīrīts/pārjaukts!

Tātad sekojat, būs lieli darbi!

Atā

Hey, zips tik ripo un ripo! Taču ir viena lieto ko gribēju jums izklāstīt, zips tiks pārdots 4dien, tāpēc topiks veras ciet! Vietā nāks kkas ar MK2, un team 2 izplūdi, tāpēc stay tuned! 

Topiks iet ciet!

11 minutes ago, Jankaa said:

Hey, zips tik ripo un ripo! Taču ir viena lieto ko gribēju jums izklāstīt, zips tiks pārdots 4dien, tāpēc topiks veras ciet! Vietā nāks kkas ar MK2, un team 2 izplūdi, tāpēc stay tuned! 

Topiks iet ciet!

Ak, stāsts beidzas tā arī nesācies :( nu labi, veiksmi ar nākamo projektu, nenolaid rokas un uzcel to ko vēlies! :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.