Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

ArtursOG

Stock 3gen by ArtursOG

Recommended Posts

labs vakars, poweristi. :grudaks:

tad nu tā, sanāca tā, ka nopārdevu savus abus mazos projektus (zupeli un sherco) un vietā biju domājis skatīt kādu četrratu transportlīdzekli. ilgi domājot, nosecināju, ka rolleri tomēr ir max sick tēma un tā mašīna pagaidīs, jo līdz pravām tāpat laiciņš vēl. tad nu tā, skatījos varikus ilgi un dikti, nekas dikti spīdošs nebija, bet pēkšņi uzradās piedāvājums ar 'stock' 3genu. kādu laiciņu domāju, vai vajag man to or nē, bet why not, priekš pēdējā projekta jau var. nu neko, sazīmējam busu un piržam pakaļ. :tongue:

setups:
vīlēts racings ar vīlētiem karteriem
stage6 hpc kloķis (ne uz palikšanu)
stage6 r/t aizdedze
stage6 r/t kolektors
dellorto 28mm karbis
stage6 2 zvaigžņu filtrs
mallosi mhr variks (nomainīs r/t, lai viss no viena rajona)
stage6 r/t siksna
stage6 r/t sajūgs
stage6 r/t wings
2fast izpūtējs

uz ātro tur bija samesti plastmasi kkādi virsū, tos noņēmu un apmēram šādu es viņu saņēmu

thumb_show.php?i=58a98hf7&view
thumb_show.php?i=7j2eq2nq&view

sākotnēji tika pamazgāta ieplūde, karbis ar filtru bija appuņķojies, kā arī samazgāts rāmis un pārējie kankari, jo man cepī tīras un sterilas lietas 

thumb_show.php?i=jfsj5s6v&view
thumb_show.php?i=qev3j73g&view

uz ātro samesti visi plastiki, kurus deva līdzi. salona pelēkie jau šobrīd ir saloniski melni 

thumb_show.php?i=gfe2xthj&view

thumb_show.php?i=hhmvfc92&view

pirms izjaukšanass tika parullēts kārtīgi arī uz pakaļējā rata (toster quality)

thumb_show.php?i=zscskcaq&view

šobrīd šādi, gaida pāris saldumus.  :onka: 
28 dellorto karbi nomaina 24mm polini, 28 galīgi nav tēma priekš pilsētas un tā, kā es braucu. kā arī tīri emocijām tiks iemests svaigs r/t virzulis, šis tāds pabraukts un mhr variku nomainīs R/T, lai tad viss family no viena rajona 
aa un pārlūza arī subframe, bet ar to bilžu nav, sagādāts jauns un drīzumā atpakaļ uz strīpas. 

thumb_show.php?i=9txvnbbw&view

tika iekabinātas arī lampas

thumb_show.php?i=tfygzk3c&view

plānos varbūt interesantāks krāsojums, salikt visu max svaigi un sterili, un tik ruļivai pa ielām :biker:
stay tuned

Edited by ArtursOG