Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Silinsh

Sveces izbeigšanās

Recommended Posts

Tad nu tā, nezināju kā pareizi uzrakstīt topika nosaukumu, bet nu izstāstīšu, kas par vainu.

Lieta sekojoša, ar daudziem esmu izrunājies,bet neviens tā arī nav neko lādzīgu pateicis, ļoti ceru varbūt ir cilvēks kurš ir gudrāks, vai jau ir saskāries ar šādu problēmu.

Tātad, motorollers Piaggio Zip2 gaisa dzese 2014 gada, liekot BR9ES vai BR8ES sveces pēc nobrauktiem 10-50km, nezinu kā pareizāk uzrakstīt ižsauj, izsit, nobeidz sveci un sāk lagot, piedarbināt protams var bet vairs neiet, ieliekot atkal jaunu br9es sveci sākumā viss ļoti skaisti, un pēc pāris kilometriem atkal beigta.

Tad nu tā ieliekot irīdija BR9EIX sveci, visa problēma pazūd, nekas nelago viss pa skaisto braukājo vēljoprojām.

Tikai jautājums sekojoš, kāpēc "parasto" sveci beidz nost un kur meklēt problēmu, ir mainīta svečpīpe, svečvads, cdi, vienīgā lieta, kas nav mainīta ir aizdedze, bet varbūt to ietekmē kaut kas cits

Ja ir kāds, kas spēs pateikt loģisku saprotamu risinājumu, kas varētu būt par vainu, ļoti uzklausīšu.

Esi mēģinājis svecei samazināt atstarpi tajā galiņā..nezinu kā pareizi nosaukt. Pašam bij tas pats, uztaisiju atstarpi papīra naža biezumā un aiziet

8 hours ago, Egons said:

Esi mēģinājis svecei samazināt atstarpi tajā galiņā..nezinu kā pareizi nosaukt. Pašam bij tas pats, uztaisiju atstarpi papīra naža biezumā un aiziet

Tāds sviests ir jāzina jebkuram braucējam, kurš vispār uzsēžas uz rollera.

Protams