Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Saku uzreiz- nezināsi zīmes, trajektorijas- nenoliksi. Pavasarī liku tiesības uz moci- sākumā vizināja pa dzīvojamajām zonām, ap tām, kur zīmes 30/50/20, paveicās, ka visā krastenē bija sastrēgumi- tikko bija sākušies remonti, uz to galu nemaz nedzina, jārāda obligāti pagriezieni, kad apbrauc auto, kurš stāv ceļa malā- ARĪ JA tu neesi tādā trajektorijā, ja tu vari apbraukt nesagāžot rolleri- pa taisno-  jārāda pagriezieni. Silti iesaku aiziet pie kāda instruktora, vismaz 1 reizi, pēc instruktora aizrādījumiem pats jutīsi vai vari eksāmenu nolikt, vai arī vēl jāmācās.

Ekipējumam jābūt pilnam, mani kaut kā izlaida pavasarī cauri bez pilna, bet vispār jābūt cimdiem, zābakiem uz AM laikam nebija jābūt.. un pārējiem aizsargiem

Es maijā liku AM tiesibas Liepāja. Es pirms eksāmena pabraucu ar intruktoru un viņš parādija kur parasti eksāmenos liek braukt cauri. Protams jāsakatās uz zīmēm un jaievēro trajektorijas. Nav nemaz tik grūti. Vaig cimdus,ķiveri,aizsargus vismaz uz ceļiem. Es uzvilku riteņa aizsargus zem biksem lai vismaz var parādit ka kaut kas ir.  

10 hours ago, Kristerssh said:

Un kā ir? Pie kā vissvairāk piesienas , jeb ko visvairāk jāievēro?

atkarībā kur liksi. Ja rīgā, tev ir jāzin viss. nepamanīsi kaut vienu tramvaju- tavs eksāmens beidzies. Aplī izskriesi priekšā automašīnām- arī būs bīstama situācija un beigsies. Jāmāk normāli pārvietoties pa ceļu

Varbūt kāds zina kautko par Talsu nodaļu, man 17.jūlijā braukšana!

Interesē, cik ļoti uz visu skatās, un cik ļoti pievēršas niansēm!?

Paldies!

13 minutes ago, Jankaa said:

Varbūt kāds zina kautko par Talsu nodaļu, man 17.jūlijā braukšana!

Interesē, cik ļoti uz visu skatās, un cik ļoti pievēršas niansēm!?

Paldies!

šaubos, ka te kāds atbildēs tieši par talsiem, bet īpašu uzmanību vērs uz zīmēm, tas neko nemaina, vai skaties taisni uz ceļu, vai ievēro katru zīmi, braukt taisni tāpat māki, tādēļ, ievēro katru zīmi, nezinu, kā talsos, bet rīgā ir gājēju pārejas kuras ir apzīmētas TIKAI ar CEĻA ZĪMI, uz tām baigi var iekrist. Pirms tam palūdz senčiem lai pabrauc tev aiz muguras, ja tev ir rolleris, pabraukā riņķī.. pirms eksāmena. Ļoooti skaties ātruma ierobežojumu, tev rolleris tāpat ies uz 45, bet tu vari uz dzīvojamo zonu iekrist.

Vēlu tev veiksmi, neesi lepns un atbildi kā tev būs gājis eksāmenā, novērtēšu!

3 minutes ago, Normunds. said:

šaubos, ka te kāds atbildēs tieši par talsiem, bet īpašu uzmanību vērs uz zīmēm, tas neko nemaina, vai skaties taisni uz ceļu, vai ievēro katru zīmi, braukt taisni tāpat māki, tādēļ, ievēro katru zīmi, nezinu, kā talsos, bet rīgā ir gājēju pārejas kuras ir apzīmētas TIKAI ar CEĻA ZĪMI, uz tām baigi var iekrist. Pirms tam palūdz senčiem lai pabrauc tev aiz muguras, ja tev ir rolleris, pabraukā riņķī.. pirms eksāmena. Ļoooti skaties ātruma ierobežojumu, tev rolleris tāpat ies uz 45, bet tu vari uz dzīvojamo zonu iekrist.

Vēlu tev veiksmi, neesi lepns un atbildi kā tev būs gājis eksāmenā, novērtēšu!

Paldies, došu ziņu!