Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Aerox_FTW

SR50R 3gen spidometra erorrs un nedeg lampas

Recommended Posts

Sveiki tā tad nopirku 3genu 

sadabuju ejošu bet nedeg lampas kads var palīdzēt?

un otra problema ir spidometram kkads Er 0005

Paldies par palīdzību

Nedeg lampas ? 
Pārbaudi vai vispār tās tur iekšā ir , nav izdegušas :D , ja nav izdegušas tad skaties kur iet vads no lampām , un velc no ģeneratora vadu pie tām klāt un liec iekšā strāvās regulatorā , vismaz man tā strādā , nezinu kā tur ir 3geniem , bet nu vajadzētu būt tāpat .

Errori 0003-7 ir saistībā ar pravotku, piektais, man liekas, bija saistīts ar sensoriem, so pieslēdz temp sensoru un atslēdz eļļas bačoku, ja nelej tur eļļu. Notīri servisa atgādinājumu un vajadzētu būt, ka pazudīs.

21 hours ago, EsErka said:

Errori 0003-7 ir saistībā ar pravotku, piektais, man liekas, bija saistīts ar sensoriem, so pieslēdz temp sensoru un atslēdz eļļas bačoku, ja nelej tur eļļu. Notīri servisa atgādinājumu un vajadzētu būt, ka pazudīs.

Temp sensora nav ta varetu but problema?

23 hours ago, EvoLV said:

Nedeg lampas ? 
Pārbaudi vai vispār tās tur iekšā ir , nav izdegušas :D , ja nav izdegušas tad skaties kur iet vads no lampām , un velc no ģeneratora vadu pie tām klāt un liec iekšā strāvās regulatorā , vismaz man tā strādā , nezinu kā tur ir 3geniem , bet nu vajadzētu būt tāpat .

Viss ieksa ir nav izdegušas nu skatīšos