Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Sēdeklis beidzot pāršūts, karbis visu laiku čakarējās- vai nu sausa bļodiņa, vai tek tā kā duša. pasūtiju jaunu, kā arī vakuuma degvielas krānu(garantijai), ceru lieldienās sataisīt lai paatrinās normāli.

Bremzes abas ir saliktas un strādā, dakša būs jāceļ nost lai plastmasu varetu nonemt, ļoti,ļoti forši būtu, ja uz openingu varētu braukt ar kko jaudīgāku par stock.

krāsa būs matēta melna, ja kādam interesē

Ļoti ļoti atvainojos, man met ārā error -200, bildes gribēdams nevaru ielikt(man dators tagad nav pa rokai, internetā uz url nevaru ari ielikt)

Par openingu nezinu vai būs gatavs, atkarīgs no tā cik ātri krāsa žūs

Edited by Mārtiņš-Liepiņš

18 minutes ago, Moto_ogre said:

Bišk jāuzfrišina,smukākus spoguļus uzlikt un būs labs mopāds.

Tikai negribu baigo piķi bāzt viņā iekšā. Spoguļi ir O.K, braukt vins brauc, vienigi ja kadam ir ta stures plastmasa, laipni atpirkšu no jums

43F4CF4C-45A3-4B7F-ABD8-09521CF873ED.thumb.jpeg.53f80cba251f690e0de1b145f73c33f8.jpegPurns un dubļubleķis nokrāsots, tagad tikai gaidu kad uzpeldēs stūres plastmasa un atbrauks pagriezieni no motofavorīta. Bremžu kluči gan bija nobraukti līdz metālam un tālāk, tos jaunus nopirkšu pa nedēļu

Pārējās bildes

Edited by Mārtiņš-Liepiņš

Pirmdien kkas aizgaja pa pakalu un 3 reizes truba izsava. 

Sodien jaucu ara, cereju ka tikai kkada blive beigta. Dārgāk ir ganDF0FE05D-B7F9-42FE-B406-0CD9D39A29BC.thumb.jpeg.a38adf32d3f216c0bbc8e361f2326657.jpeg73481CED-B827-49C1-8218-2F7B3C3795BF.thumb.jpeg.0d2046203acd7b377d6b7efcae79efc0.jpeg47F04A0C-D60B-490C-B00B-F8E822E9E732.thumb.jpeg.8eba0848233b7395629b53099cd57a67.jpegKā redzams nav blīve. Gredzens nolūzis uz izplūdes. Izskatas ka tagad mekleju lietotu drku(hmu ar piedavajumien)

10 minutes ago, rrainers said:

ir žopā, nebūs izdevīgāk šo tirgot nost kā konstruktoru un celt nrg?

neko nespiežu, izvēle tava :)

Ka konstruktoru pa 250€ neatdosu(pats vina vairak esmu ielicis) pa 300 neviens nenems. Lietota drka gan jau atradisies.

8 hours ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

Ka konstruktoru pa 250€ neatdosu(pats vina vairak esmu ielicis) pa 300 neviens nenems. Lietota drka gan jau atradisies.

Ja liksi drku būs arī kloķis jāmaina, es tavā vietā būtu tirgojis, ka konstruktoru un pievērsies vairāk nrg, bet protams, tava paša izvēle 

Edited by emilz