Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
RufusLV

Aerox vs Speedfight 2

Recommended Posts

Sveiki! Drīz likšu AM tiesības, tapēc domāju kādu scooteri pirkt. Neko īsti vel nesaprotu tapēc vēlos pajautāt. Kurš scooters būtu labāks Aerox vai Speedfight 2. Abi man liekas tīri labi. Bet nevaru vel izlemt. Cerams ka palīdzēsiet.

Skatoties cik garš esi, aerox ir mazāks tpc būs neērti braukt!

Roxam vairāk stylings pieejams, motori vienādi labuma!

Izlem pats, kas pašam pie sirds jo ne jau kaads cita brauks ar rolleri bet tu! :yoo:

Edited by Jankaa

Tavā vietā ņemtu Roxu - ērtāk apkalpojams motors, da i vizuāli smukāks, bet nu tava izvēle.

Kā arī Minarelli motoram detaļu izvēle stipri lielāka, var uzlikt detaļas no citiem rolleriem ar Minarelli motoru, un pašu motoru kā tādu var līdz diezgan lielai jaudai uzdzīt.

Edited by Cirkulis
Sau, es te, kaste.

Speedfights ir daudz lielāks un ērtāks par roxu it īpaši, ja plāno lielākus gabalus braukt. Foruma tik pat kā nav pieejamas lietotas detaļas, bet jaunas detaļas gan ir plaši pieejamas. Un par vizuālo: kurs nu tev pašam labāk patīk, mani vairāk saista SF. 

P. s. Minarelli nav nekādā veidā "ērtāk apkalpojams", Peugeot motora uzbūve ir ļoti vienkārša. 

Edited by Mr.X

Vizuāli dodu priekšroku SF2, tehniski Aeroxam. 

Pašam ir bijis SF2, braukšana max ērta, miksts, liels, divata arī erti, bet no tehniskās puses man viņš nepatika, varbūt man nebija paveicies :alkofest:

Screenshot_20190223-000804_WhatsApp.thumb.jpg.b2ba0c7537d7dec9dc1dc60dbfa58bd6.jpg

Aerox, man liekas max neērts, bet tehniski dodu priskšroku viņam, vieglak pieejamas detaļas un citi tehniski plusi.

Edited by Richy

45 minutes ago, Richy said:

Vizuāli dodu priekšroku SF2, tehniski Aeroxam. 

Pašam ir bijis SF2, braukšana max ērta, miksts, liels, divata arī erti, bet no tehniskās puses man viņš nepatika, varbūt man nebija paveicies :alkofest:

Screenshot_20190223-000804_WhatsApp.thumb.jpg.b2ba0c7537d7dec9dc1dc60dbfa58bd6.jpg

Aerox, man liekas max neērts, bet tehniski dodu priskšroku viņam, vieglak pieejamas detaļas un citi tehniski plusi.

pilnībā piekrītu

On 2019.02.22. at 14:04, Mr.X said:

Speedfights ir daudz lielāks un ērtāks par roxu it īpaši, ja plāno lielākus gabalus braukt. Foruma tik pat kā nav pieejamas lietotas detaļas, bet jaunas detaļas gan ir plaši pieejamas. Un par vizuālo: kurs nu tev pašam labāk patīk, mani vairāk saista SF. 

P. s. Minarelli nav nekādā veidā "ērtāk apkalpojams", Peugeot motora uzbūve ir ļoti vienkārša. 

Pilniba Tev Piekritu !!!  

ar juutu liidzi tiem kas perk aeroxus no Bauskas ar Karcher nomazgatos  ..... driiz vareesi motoraa kapitalo remontu taisiit... saakot ar klokkenes un adatu gultnjus utt , jo paarpirceji labakajaa gadiijumaa nomainiis variatora rulliishus lai buutu uzraaviens un iznjems ierobezzotaajus, bet izpuuteeji pie taadiem noskreejieniem ar ierobezzotaaju aizaug ciet !!!! ( P.S. ja vairaak pa 8000 km vari parlasiit motoru !!! )