Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Ilvars Barkāns

BlackLine AEROX by-ilvars.b

Recommended Posts

Tā nu sanāca, ka 2k16 gada jūlijā nopirku sev šo yamaha aerox, bet visu šo laiku bij slinkums izveidot topiku, pa to laiku, kamēr viņš ir pie manīm ir jau ļoti daudz kas izdarīts, tāpēc tgd iespējams topiks nebūs tik ļoti interesants kā tas varēja būt līdz šim (kad iegādājos rolleri, rollerim visām detaļām bij 940km nobraukums)

Setups:
Stage6 mk2 sport pro cilindrs 
Stage6 hpc kloķis
Stage6 R/T variātors
Stage6 R/T zvans
Stage6 R/T siksna
Stage6 mk2 sajūgs
Stage6 reduktors
Stage6 mk2 kolektors
Stage6 mk2 mājiņa
Stage6 karbona lapiņas
Stage6 čoks
Stage6 dzeses korpuss ar propellerīti
Stage6 temperatūras devējs
Malossi mhr šķīvji (torque driver)
Dellorto 21mm karbis
Polini 90° filtrs
Yasuni c16.07

No styling:
Stage6 oversize 260mm bremžu disks
Stage6 4 pakāpju paaugstinātājs
Stage6 f1 spogulis
Stage6 regulējamais plaukts
Stage6 spidometrs
Stage6 bremžu vāciņi
Stage6 bremžu rokturi
Stage6 gāzes ručka
Stage6 podziņas
Str8 aizmugurējā lampa
Str8 rokturu uzgaļi
Str8 rokturi
Str8 stūre
Str8 bendzīna bākas vāks
Str8 karbona apvalks apkārt atslēgai
Str8 restītes plastmasām
MTKT priekšējais dubļusargs
MTKT aizmugurējais dubļusargs
Buzetti sānu kājiņa
RDR amartizātors
Dmp plastmasu kits
Full bcd pakaļa

Aerox metāla grīdiņas
Custom pāršūts beņķis (pasažiera arī)

Gnj kko esmu aizmirsis uzrakstīt, bet nu tiešām grūti visu atcerēties

f6H3SK5RxCE.jpg
c0-ZTc_pfCg.jpg

Ja kādam interesē vairāk bildes, tadhttps://www.instagram.com/ilvars.b/
Pagaidām tos nav daudz, bet vasarā gnj to kļūs krietni vairāk

Edited by Ilvars Barkāns

Tātad tagad ir jau iesākta ziemas apkopīte un ļoti daudz, kas jau ir pasūtīts un izdarīts:
Aerox orģinālā antifrīza tvertne
Visi gultņi, saļņiķi, blīves (izņemot reduktora)
Polini bremžu kluči
Stage6 mk2 cilindrs
Stage6 karbona lapiņas
Dzeses remkomplekti kā arī stage6 propellerīši

xB4nwzH2ySU.jpg

Karteri jau ir sagatavoti pulverkrāsošanai (ja kāds zin, kur var nokrāsot karterus ar pulverkrāsu, uzsitat pm)
image.thumb.png.e4e2156e8d6a50be9e1700d1bd8a1ba6.png

P.S, ja kādam vajag stage6 mk2 sport pro cilindru ļoti labā stāvoklī, kurā ir lietas tikai un vienīgi motul sintētiskās eļļas, rakstat pm (pats ar šo cilindru aizbraucu uz laukiem un izjaucu rolleri, ziemas apkopei [krč noņemts no ejoša rollera])  Kā arī iekšā nav nekad likti rem virzuļi, visu šo laiku viņš man ir kalpojis ar vienu un to pašu virzuli, vienīgais ko esmu mainījis ir gredzens, bet to es samainīju vnk tpt, jo vasaras sākumā biju daudz ko sapircis uz 600eur un bij daudz izjaukts
image.thumb.png.2bc53fae8421402b32b7031a41de54da.png

Edited by Ilvars Barkāns

Smuks smuks šitais mopis . Izlasijis jau biju iepriekš par šito , daudz setupus mainīja u.t.t 
Bet njā lai tev veicās ar roxu , ļoti smuks man patīk .

P.s Yasuni C16.07 Ir City jeb pilsētas veida Yasuni C16 ( Street Legal ) , es domāju ja tu izrauj visus ierobežotājus tad droši mauc , ja tos nevar dabūt ārā tad tad ravē nost , pārdod un pērc parasto C16 ( Street illegal )

12 hours ago, EvoLV said:

Smuks smuks šitais mopis . Izlasijis jau biju iepriekš par šito , daudz setupus mainīja u.t.t 
Bet njā lai tev veicās ar roxu , ļoti smuks man patīk .

P.s Yasuni C16.07 Ir City jeb pilsētas veida Yasuni C16 ( Street Legal ) , es domāju ja tu izrauj visus ierobežotājus tad droši mauc , ja tos nevar dabūt ārā tad tad ravē nost , pārdod un pērc parasto C16 ( Street illegal )

Tnq, tam yasuni c16.07 jau sen ir ierobežotāji izņemti ārā
Kad nopirku roxu, viņam bij replica, yasuni c16.07 pirku pats pilnīgi jaunu tikai tpc, ka es neciešu parasto c16, jo viņš ir nereāli garš

10 hours ago, 3gen4ever said:

Nu ļoti skaists! Normāli var močīt pa Malnavas lidlauku ;D Kristaps raksta ja atceries tādu.

Tnq. Tas lidlauks ir bišķ par īsu, nu 110 var ieskrieties, bet tur riktīg bedrains, interesantāk pa pilsētu max speedā. :shifty:

9 hours ago, H2O. said:

Izskatās jau protams pēc končas. Man tikai īsti nepiesaistīja tā stūre, bet tai katram pašam sava gaume. ;) :jack:

Tnq. Tā stūre jau bij, kad nopirku, patiesībā man viņa šķiet ērta. Kad es apsēžos uz roxa, kuram ir stock stūre, vai sporta stūre ar parasto plauktu man aiz stūres ķeras kājas, kā arī es esmu cilvēks kas nerauj ratā tpc man tas stage6 plaukts riktīg patīk kā arī viņam ir riktīgs pluss, ka tu vari nolikt spidometru precīzi pa vidum. :shifty: