Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Marcello

Marcello's Derbi Senda

Recommended Posts

Izdomāju jums atrādīt savu Sendu.:biker:  Tad nu sākotnēji bija uz traktora riepām un ar nr turetaju un bez tonetas aizmugurejas lampas. 

No sākta gala motorā bij top performance cilis 50cc un 19mm karbīts, 11-52 zobrati. Gāja pēc gps 50km/h :hehe:

Nozāģēju trubai ierobežōtāju,saregulēju un aizgāja līdz 73km/h,tad uzsūtiju t-13 priekšējo zobratu un galu galā dabuju ārā 80km/h. :duhpompom:

original.jpg

original.jpg

Tad nu izdomāju ka gribu kko jaudīgāku uzsūtiju Airsal 73cc cili. :wheelchair:

Baigos ātrumus netaisos attīstīt vnk gribās lai kautvai līdz tiem pašiem 80km/h vinš ieskrienās godam. 

Tādēļ plānots bija vnk uzsūtīt to Airsal cili uzmest ar to pašu stock trubu un 19mm karbīti un būs ok. 

original.jpg

Atnāca cilis tad nu gāju ņēmu veco cili nost pie viena izdomāju pārbaudīt kādā stāvoklī ir kloķenes gultņi,jo nu negribās ka cilis aiziet pa dirsu.

Un konstatēju to ka vienam no gultņiem ir lufte,taisni tas ko es vismazāk gribēju darīt,mainīt gultņus.:doh:

Nu neko life is life,rāvu ārā dvēseli un liku uz operāciju galda. :wrenchin:

original.jpg

Tālāk sekos tas ka nākam nedēļ sūtīšu gultņus,blīvju komplektu un seperatoru.

Kā arī jau ir uzsūtīta jauna stūre,stūres riser'i,gripi,regulējamie hēbeļi ar mašīnīti utt. 

Ja būs intrese tad jau vēlāk uzup'ošu

Ou un jā grafikas visas ir nujau norautas jo bija jalabo plastmasas takā būs jauns krāsojums bet nu tas tikai pavasarī. :wrenchin:

Edited by Marcello

10 minutes ago, VuskansDavis said:

pag, 50kmh un mopēds ar 6 ātrumiem? es pareizi sapratu?:D:idiot:

ātri atnāca?

Jām, baigi traki tā truba ierobežoja un baigi pa treknu degmaisijums bija. 

Jap, negaiditi ātri atnāca, ļoti apmierināts esmu ar viņu pakalpojumiem. :onka:

56 minutes ago, filmix said:

Stocks ar airsalu neslikti iet,cik skatos,paldies dievam nav sūda stock klusinātājs. :)

Lai veicās! :great:

jām klusinātājs kkads hz kāds,bet nu nekāda vaina,nesen pārpakoju viņu un ir oke. :cool_banditos:

Tātad šonedēļ atnāca hēbeļi,fatbar stūre un riser'i.

IMG-20190108-191300.jpg

IMG-20190111-152304.jpg

Šodien sasūtīšu motoram vajadzīgās daļas tad arī sāksies visi lielie darbi pie dzinuļa.

Tagad vienigais iesprūdu pie tā ka nevaru dabut magnetu nost ir pilns ar visadiem novelcejiem bet neviens neder. 

P.S: ja nu kāds zins kāds ir vajadzīgs priekš d50b0 vai ari ir un var aizdot novelceju būtu ļoti pateicīgs,pietiktu kautvai ar parametriem kāds D un solis. 

19 hours ago, filmix said:

Sev magnētu vienmēr esmu ņēmis nost ar diviem - skrūvgriežņiem un gumijas āmuru,ez game. 

Nu tas man arī nav nekas jauns,tikai tas strādā tad ja salīdzinoši nesen ir ņemt nost megnēts. Šinī gadijumā magnēts nav ņemts nost no rūpnīcas laikiem. 

Bet Neizsakāmi liels paldies user'am: arvx,viņš neuzmeta huju un izpalīdzēja aizdodot magnētu. :great:

12 minutes ago, thecloney said:

Kas tie par hēbeļiem? es ar tādus gribu... :mjaso:

good luck vecīt!:)

Aļikā uzsūtiju,forša kvalitāte priekš foršas cenas. Paldies :kiss:

Edited by Marcello

Tatad šis tas ir sadarīts. Atnāca nepieciešamās lietas lai varētu salikt motoru, gultņi,saļņiki,seperators blīves un eļļa. 

gult.jpg

Tad nu šodien arī saliku motoru,viss pa fenšu,ar visām blīvītēm locktite'u karteriem utt. Patīkami ņemties kad neviens vēl nav līdis un izjājis visas vītnes. 

sal-mot.jpg

Rīt plānā ir iemest rāmī un pielaist, pagaidām ar 17,5mm karbīti,bet kad būs siltāks tad jau likšu 19mm karbīti,līdz tam laikam jāiegādājās dīzes viņam. 

Šodien ieliku motoru rāmī un tika arī pirmo reizi pielaists. 

Truba biš pūš garām gar cili, kā arī tagad jāstrādā pie pārējām lietām, jāuzfrišina truba,jādaslīpē plastmasas utt,takā nākamais update's visdrīzāk būs tikai pavasarī. 

Edited by Marcello

Paspīdēja haļava un beidzot atradu cilvēku kurš tirgoja lietotu aftermarket trubu,tad nu ieķēru Leovince  xfight trubu,

diemžēl bez klusinātāja un trubas kas iet no klusinātāja līdz rezonātoram bet nu po,to uzmuķiju no stock trubas,

Kā arī uzzināju ka klusinātājs man stāv no  MK prorace 2 trubas,takā nav nemaz tik bēdīgi. 

IMG-20190210-133657.jpg

IMG-20190210-151643.jpg

Protams viņa tiks smuki saslīpēta tiks iededzinātas metinājuma šuves un nolakota,pagaidām tik uzmetu lai redzētu kā izskatās.

P.S: ja kādam ir izpūteja atsperes kkur 50mm garas un ir gatavs man nopārdot,droši raksti.

Edited by Marcello

29 minutes ago, Marcello said:

Soundcheck

P.S Par dūmiem nepiepisās,pa daudz piegāzu eļļu,shit happens.

zbis, man praktiski tāds pats setup, kā tev arī nesen ieliku airsal tādu, kā tev

Izmetu līkumu vērās zvērā, bet nāksies ņemt likt citu karbi 21mm, ja nav noslēpums tad kāds tev ir ?Un vai tu to karstuma sensoru ņēmi no vecā ciļa vai kā? Un myb ir aizķērusies kkāda truba? yasuns leovince, vai kādam pazīstamajam?

1 hour ago, RavenS said:

zbis, man praktiski tāds pats setup, kā tev arī nesen ieliku airsal tādu, kā tev

Izmetu līkumu vērās zvērā, bet nāksies ņemt likt citu karbi 21mm, ja nav noslēpums tad kāds tev ir ?Un vai tu to karstuma sensoru ņēmi no vecā ciļa vai kā? Un myb ir aizķērusies kkāda truba? yasuns leovince, vai kādam pazīstamajam?

es ar mazu gabaliņu izgāzu patika kā iet tik liekas ka bik sajūgs izslīd vai ari man gļuki bet nu tāpat plānoju likt tās malossi cietās sajūga atsperes. Jup temp sensoru ņēmu nost no vecā ciļa, karbis man stāv PHBG 19mm,truba gan nav, lietotu ir problemātiski sadabūt. 

Edited by Marcello

57 minutes ago, Marcello said:

es ar mazu gabaliņu izgāzu patika kā iet tik liekas ka bik sajūgs izslīd vai ari man gļuki bet nu tāpat plānoju likt tās malossi cietās sajūga atsperes. Jup temp sensoru ņēmu nost no vecā ciļa, karbis man stāv PHBG 19mm,truba gan nav, lietotu ir problemātiski sadabūt. 

man tieši tas pats ar sajūgs slīdēt sāka pēc salikšanas :D hz

53 minutes ago, Jankaa said:

Sounds great!

GL ar sendu!

Kurš motors tev šajai Sendai?:aiwa:

Paldies, euro3 

34 minutes ago, RavenS said:

man tieši tas pats ar sajūgs slīdēt sāka pēc salikšanas :D hz

Njām ta jau moš točna tās stock atsperes netur 70cc griezi. 

5 hours ago, filmix said:

Ja ir labs sajūgs,pēc būtības nevajadzētu slīdēt.

diski 4mm,itkā servisa limits 3,6mm takā itkā jau vēl ir ok, iespejams bik pa traku nospriegoju trosīti,jo nav tā ka psc kā slīdētu visu laiku vnk kad cluch kick'u taisiju likās ka izslīdēja,respektīvi nesagrāba uzreiz. 

Edited by Marcello