Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

#Kaza

Zip SP1 BigBlock by Kaza [viktorkangale]

Recommended Posts

Heyo. Ārā laiks tāds ka ar roller negribās pat līdz veikalam braukt, zips tika nolikts līdz pavasarim uz glabāš.......hell no, uz pārbuvi :haha:
Pa pedējo laiku tika samainīts bardačoks uz veselu un ir uzlikts tach/hour meter. Nav tas milzīgs ebay dildo variants uz 2 skruvem, bet kkas labāks.
No extram kas patīk ir atmiņa ar max rpm, aķiša voltaža, apkopes atgadinājums un galvenais tas kas uz galvena ekrāna ar rpm rāda laiku, bieži vien braucot prasījas pēc tāda štruma.
Un kopumā tas baltas un zaļas krāsas izskatās max organiski:mjaso:
a64CuoUga5k.jpg

dLeN9q3mFRY.jpg

Ir doma pāriet no Contika un pusslikiem, bet pagaidām neko neatradu pa adekvatu ciparu.

Kādu dienu rakoties pa internetu atradu visādas interesantas pārējas priekš ieplūdes lai uzlikt lielāku mājiņu.
Pēc dāžiem mērijumiem izrādas ka BB, ka arī HP2 var uzlikt AM6 mājiņu (ja ja, tripermocis, yuhooo, minara daļas uz zipa), vienīgi vajadzēs kārtigi izfrezet karteriem iekšas, varbūt šur tur uzmetināt aluminiju.

Galvenais plus ir tāds ka lapiņas ir daudz lielākas nekā stokā, a visa pāreja taisīta no organikas un zariem (tāpat ka vienmēr)

Uzreiz teikšu ka RT kolektora apakšēja daļa ir vistrakākais aluminijs ar kuru esmu strādājis, lai izfrezēt to vietu mājiņai man aizņema kādas 7 stundas.

Vajag nedaudz savilet plātumā
Yz5kLIvSs00.jpg

rW5TvUZbba4.jpg
P.S.: konkrēti šitam kloķim sēn jau ir rip, ta ka sliktāk no tām skaidam nebūs

FAmnRGZEIX8.jpg

AynTzv9qkvE.jpg

gJlD0ptidHU.jpg

eHIyitYBwcw.jpg

tcmcJsxMFAI.jpg

Ka arī sametināju kolektoru, derēs līdz pat 32mm karbim ja būs tada vajadzība. Sori bet likt gumijas muti kas maksa 40 un plīst ka asfalst Čaka ielā, paldies atteikšos.

hCkQTJo2ups.jpg

lfu--jrbGtw.jpg

Paliks tikai pieslīpet plaknes, nokrasot un izgriezt visas vajadzīgas blīves.

Ka arī nopirku sev jaunu bremzes trosi un komplektu ar Ferodo klučiem, mašīnām tie skaitās ka top, gribās paprovēt.
M3OHvy1_uX8.jpg

Principā lielākais kas mani gaida ziemā - karteru maiņa, crashpad taisīšana, moš vēl vienu izpūteju taisīšu:hvz:
Un beidzot gribās smuki sakrasot, uzpulēt līdz "spogulim". Cērams crashpadi saglabās krasojumu.

Pa lielam plāns tāds, vizualais un dažas fičas ar motoru.

P.S.: nopirkšu oldzip plastiku kas iet ap beņķi 

Edited by #Kaza

Super visi darbiņi, viss vairāk man patīk šis topiks, dēļ tā ka Viktors cik skatos mēğina visu pielāgot rollerim pats ar diy metodēm, nevis nopirkt jaunu kas jau der pa dārgiem cipariem!

Prieks skatīies šo topic, gaidam vēl no tevis! :great: