Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Emīls.

Ko labāk ?

Recommended Posts

Sveiki, tātad sākšu ar to , ka nesen iegādājos 3genu... Tātad man ir doma iztirgot setup un likt stock iekšā tikai nu varbūt ne stock, bet kautko daudz daudz maigāku.. un vēlējos pajautāt vai vispār ir jēga ? Tātad setups ir sekojoš - MK2 racing vīlēts, karteri vīlēti, Mallosi HPC kloķis, Dellorto 21mm karburātors, Stage 6 Sport pro sajūgs, stock variators,stock siksna.. Kā jūs labāk domājat ko darīt ?  Jo cik es esmu redzējis 3geni stockā iet ļoti labi, bet nu es arī negribētu full stock kautkādu 17,5mm karbi nshit, jo man nepatīk, ka viņš ir tik skaļš un vēl tur daudzi sīkumi, jo ziema priekša tak pārvērtību laiks :) 

3 hours ago, Watch Me said:

Ar stock izpūtēju no tā visa nav jēgas.

whuut? Nu ja es pareizi sapratu kipa, nav jega likt stock izputeju uz mk2? to es saprotu, bet tapēc jau izveidoju šo, lai tiktu skaidrībā.. izpūtëjs - polini for race 4.

Edited by Emīls.

27 minutes ago, Emīls. said:

whuut? Nu ja es pareizi sapratu kipa, nav jega likt stock izputeju uz mk2? to es saprotu, bet tapēc jau izveidoju šo, lai tiktu skaidrībā..

tu neesi norādijis kāds tev izpūtējs.

Edited by Watch Me