Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Sveiki poweristi!

Tātad 18gada maijā iegadajos sev 2tro mopedu-3genu, no lt :wtf: (ta bij diezgan liela kļuda bet lv nebij vispar piedavajumu ar 3'srkam) sarunāju piekabi un braucu pakaļ.

setup:

drka 

gianelli reverse truba

dellorto 17.5mm karbis

bija janomaina tik reduktora gultni lai butu ķipa ideali:rofl:

original.jpg

lietuvietis srkai vizualo bij tiesam skaisti uzpucejis bet par motoru aizmirsa:wrenchin:(bij loti daudz ķekavas tuninga)

original.jpg

original.jpg

Atvedu uz Rigu un paris dienas pabraukaju ar lt dokiem lidz sadušojos izņemt lv dokus 

un tad sapratu ka lietuvietis nemaz pakaļejo ratu nebija pievilcis :hehe: pievilku ratu un srka uzreiz labak gaja bet tapat pie 70km/h motors viss vibreja,domaju ka no reduktora ta vibrācija 

nomainiju reduktora gultnus un vibrācija nebij nekur pazudusi.domaju nu labi lai vibre pilseta tapat uz max 70 braucu un pa ziemu savestu kartiba visu,bet lidz ziemai drka nemaz netika jo tam kurš to motoru lika kopa bij vienkarši zelta rokas :great:

bet vismaz tiku uz summer startu 18 (tas bija pēdejais meets kuru drka izturēja) ar tekošu ūdens sūkni :rofl:

original.jpeg

pāris dienas pec summer starta ari noklemeja;(

original.jpeg

cilis ari diezgan skaists bija;(

tā ari srka nostāveja garāza (vesalu mēnesi)  lidz izdomaju ka jasaliek kaut stocks lai varetu uz closingu aizbraukt (stocku saliku bet uz closingu netiku:hehe:)

original.jpg

viss bija tik fresh:love:,srkai first start bij ar pirmo un viss bija pasakaini,

bet tad atkal problemas sākas,ar stocku nobraucu apmeram mēnesi lidz paķeru karstumnieku,un sapratu ka uz closingu vairs nepaspešu jo bija palikušas tikai 3dienas 

un sāku jaukt srku lidz ramim lai pa ziemu vissu varetu max fresh sataisit

vienas dienas laikā srkas rāmis bija pliks

original.jpg

plastikas ari tika sagatavotas krasošanai ( noslīpetas un sašpaktelētas ) lai viss būtu tiesam skaisti un pasam butu prieks

pašlaik srka stav garaza un gaida visas detalas (vajag vel tikai cilindru ,kloki un trubu) un tad jau vares likt kopa

plāni pa ziemu:

1. salikt motoru(protams nestock) setupu kkad citreiz izstāstišu
  2. parkrāsot visas plastikas
  3. parkrāsot rami un diskus
  4. un salikt visu skaisti 

tas pašlaik arī viss stay tuned:wrenchin:

No Lietuvas nav jau nemaz tik traki pirkt tos rollerus...

Bet nu veiksmi ar to 3genu, saved viņu kūstošā stāvoklī, jo vajag vismaz vēl vienu srku Latvijā ļoti skaistu!

GoodLuck :wrenchin::biker:

On 2018.11.5. at 18:53, Jankaa said:

No Lietuvas nav jau nemaz tik traki pirkt tos rollerus...

Bet nu veiksmi ar to 3genu, saved viņu kūstošā stāvoklī, jo vajag vismaz vēl vienu srku Latvijā ļoti skaistu!

GoodLuck :wrenchin::biker:

nav itka traki tik vajadzeja nomainit visus guļtnus un seperatoru,tad jau ta drka vel tgd ripotu,

Paldies par veiksmi

On 2018.11.5. at 19:04, slow runner said:

Njā pirkt no Lietuvas nav prāta darbs, bet nu neko darīt, vizuāli tiešām smuks, tik motors ir tāds kāds ir. Bet nu nekas, vēl visa ziema priekšā savest visu kārtībā.

Veiksmi! :great:

njaa tā ir kā ir no tas lietuvas,bet cerams bus viss skaisti uz nakamo sezonu

Paldies!

hey hey

tātad pa šīm 2nedeļam ar srku jau daudz kas noticis.

Srkai tika parkrāsots ramis kip violets bet izskatās kā zils :wtf:

diski ari tika pārkrāsoti metāliski tumši violeti un vario vāks metaliski melns :love:

unn srka tika arī 

• pie jauna DR evo 70cc cilindra (Paldies māsai) :eek:
  • jaunas malossi special x belt
  • stage6 wingbella no user @DavidnK
  • str8 hēbeļiem,motora skrūves,vin koda plastikas, paldies user @MrEAzy
  • primāras reduktora ass,paldies user @niks007
  • hp2 kartera mazās pusites (kapi:rofl:
  • ngk br10es sveces
  • violetam beņas sļaukām,paldies user @ErvīnsZ
  • un tika ari nopirkti buzzeti daksas gultņi kuri ir jau uzlikti
  • led lampiņām:hehe:
  • malossi e13 filtrs

un srka jau tika salikta tik tālu lai atliktu tikai pielikt motoru,plastikas un benķi

un dažas biļdes arii:jack:

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

uz priekšu viss kustās diezgan ātri,varetu būt pat uz janvāri jau first start:wrenchin:(vajag tik kloki,trubu un pāris sīkumus)

pašlaik viss ata

stay tuned:wrenchin:

viss jauki, bet svecei indekss galīgi garām. 10 ir krietni par aukstu uz dr. nu nav tas "kāds cipariņš patīk, tādu likšu"

un es nekad neesmu sapratis cilvēkus, kas ielas rolleru rāmjus krāso kaut kādā varavīksnē, viņu tak tāpat neredz :hehe:

Da bļādjj,kas [censored] tie par hēbeļiem??:doh:

Kkādi japāņu huņ dzing vieboni,ar kuriem steigā vai kritiena brīdī nepaspēs roku izvilkt,un [censored] pirkstu parpisīs vai pat sliktākajā gadījumā plaukstu traumēt.

[censored] lidini misenē tās krabju spīles..:censored:

20 minutes ago, xero said:

viss jauki, bet svecei indekss galīgi garām. 10 ir krietni par aukstu uz dr. nu nav tas "kāds cipariņš patīk, tādu likšu"

un es nekad neesmu sapratis cilvēkus, kas ielas rolleru rāmjus krāso kaut kādā varavīksnē, viņu tak tāpat neredz :hehe:

Tas,xero tjip lai var skeletā maukt un zīmēties žubītēm vai citiem sīkajiem lai sluņka notek [redz kāds man smuks rāmis]

2 hours ago, Moto_ogre said:

Kkādi japāņu huņ dzing vieboni,ar kuriem steigā vai kritiena brīdī nepaspēs roku izvilkt,un [censored] pirkstu parpisīs vai pat sliktākajā gadījumā plaukstu traumēt.

betmeni, par ko daudzi sīkie čurā karstu. man arī galīgi nepatīk un īpašniekam fyi - 3geniem viņi var spiesties pret pagriezienu plastmasu. redzēts, ka dēļ tā visu laiku deg bremžuguņi

20 hours ago, xero said:

skaidrs,un kāda butu idealā svece uz Dr ?

un par rāmi jau teicu,gribu lai viss ir maksimāli tīrs 

20 hours ago, Moto_ogre said:

lapi mamu,izmetu :great:

20 hours ago, slow runner said:

It kā jau viss labi bet ceru, ka krāsoji tīrā un siltā telpā :hehe:

Baigi tīra nebija bet nokrāsots ir diezgan labi,un jaaa telpa bija silta

18 hours ago, xero said:

betmeni, par ko daudzi sīkie čurā karstu. man arī galīgi nepatīk un īpašniekam fyi - 3geniem viņi var spiesties pret pagriezienu plastmasu. redzēts, ka dēļ tā visu laiku deg bremžuguņi

Es ķip tas sīkais?

es tos hebelus dabuju var teikt pa velti,tikai tapec viņi ir pie manis,un ir labāki neka stock(ērtāki bet tas kā kuram)

man 3genam vismaz nespiežās pret pagriezienu plastiku 

34 minutes ago, lonatans929 said:

skaidrs,un kāda butu idealā svece uz Dr ?

un par rāmi jau teicu,gribu lai viss ir maksimāli tīrs 

Es ķip tas sīkais?

es tos hebelus dabuju var teikt pa velti,tikai tapec viņi ir pie manis,un ir labāki neka stock(ērtāki bet tas kā kuram)

man 3genam vismaz nespiežās pret pagriezienu plastiku 

indekss 8

par tavu vecumu neesmu lietas kursā, bet nu tie hēbeļi izskatas pēc dirsas

1 hour ago, lonatans929 said:

paldies par indeksu

nuu tie hebeli ta vai ta labaki par maniem stock salocītajiem ir

Pīlādža stock bremzu hēbeļiem , nekad neviens hēbelis manuprāt nestāves līdzi , ja vēl viņi ir savā robeža ielocīti vispār krasatā , ratā pirksti neslīd nost , un manuprāt vieglāk spiežas arī, kā arī nokrītot viņi salocas nevis nolūzt ( 90%)