Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Silinsh

Piaggio SP2 ZIP 2k9 by Silinsh

Recommended Posts

Laaaaabdien, tātad nu manā īpašumā beidzot ir iegūts ilgi gaidītais Piaggio ZIP2 SP, ļoti ilgi esmu sev tādu gribējis un laikam viena no vēlmēm piepildījās.

Īsumā par rolleri, 2009.gadā piedzimis ražotājs par laimi vēl Itālis nevis šķībacainais ķīnietis, kas mani arī priecē. Kā ieguvu, uzrakstīja random nepazīstams cilvēks vakarā vai nevēlos es iegādāties šo motorolleri, uzzinot par cenu nākamajā dienā jau braucu pakaļ uz Rīgu. 

Atvedot uz mājām protams, nekāds skaistulītis nebija, jo izrādās nabadziņš ar asfaltu sabučojies un jā, ir diezgan palieli vizuāli defekti, bet nu ar laiku visu sataisīšu būs īsts princis pincis :boner:

Nopirku protams neejošu, jo vēlējos šo nabagu bez orgāniem, tātad palielam karteros tikai aizdedze magnēts, variatora vāks, reduktors, bet nu pats tā vēlējos došu dzīvību nabagam pēc tam.

Protams, pienākusi nākamā diena, sāku operēt un visu jaukt vaļā, īsumā kas izdarīts

• Viss izjaukts līdz pēdējajam
  • Karteri izmazgāti, iztīrīti un uzpucēti
  • Lielākā daļa plastmasu līdz pusei noberzti( iepriekšējā melnā krāsa nu drausmīgi nokrāsots)
  • Rāmis nomazgāts, noberzts, nokrāsots.
  • Dažas mazās plastmasas nokrāsotas
  • Variatora vāks atguvis savu iepriekšējo spīdumu
  • Sarakstītas detaļas, kas nepieciešams nopirkt un izdarīt

Tātad lietas, kas vēl jādara

• Jāpabeidz labot plastmasa, jānokrāso (krāsa pagaidām noslēpumā)
  • Jāsaliek viss motors kopā, pagaidām būs viss stock, jo brālis Minions jāpabeidz
  • Un viss protams, katra detaļa jānotīra jāuzpucē.
  • Jāiegādājas cilindrs, izpūtējs, karburators, gaisa filtra kaste, šķīvji, sajūgs, dažas bukses, šaibas, skrūves un uzgriežņi
  • Jāiegādājas dažas salona plastmasas, stikliņi visi, jāsazīmē īstais sp2 spoileris un jā

Nuu un dažas bildes studijā

3VNaJE4.jpgjvo4dL5.jpg

AogCD2a.jpghi7z1SJ.jpg

vPVI3fJ.jpgoR6nsUA.jpgE98AdBZ.jpg

UDRGe14.jpg

Sii yuuu leiter aligeitor :boner:

Edited by Silinsh

23 hours ago, Ķiršu_F12 said:

Cerams netaisīsi Šreku, kautvaj neviens neko nezina.:hvz: 

Cerams neišpļausi vienaldzīgi dvēselē, bet gan ar sirdi viņu saliksi.

Nezinu, ko es te saku, bet veiksmi pacelt :great:

Debīls esi vai kā? Apskaties kā visi mani motorolleri ir uzcelti, pirms kaut ko muldi apskati postua un tad kaut ko saki. Tas, ka 80% sīko taisa visu kā no dirsas tā nav man problēma.

12 hours ago, Silinsh said:

Debīls esi vai kā? Apskaties kā visi mani motorolleri ir uzcelti, pirms kaut ko muldi apskati postua un tad kaut ko saki. Tas, ka 80% sīko taisa visu kā no dirsas tā nav man problēma.

Par šreku bija joks, jo neesi takš pateicis kàdā krāsā krāsosi. Kurā vietā es vispār pateicu, kad neuzcelsi vai kko tādu?

On 11/9/2018 at 11:57 PM, Ķiršu_F12 said:

Cerams netaisīsi Šreku, kautvaj neviens neko nezina.:hvz: 

Cerams neišpļausi vienaldzīgi dvēselē, bet gan ar sirdi viņu saliksi.

Nezinu, ko es te saku, bet veiksmi pacelt :great:

Ebaķ, loģiski ka viņš neiespļaus! Paskaties uz Aeroxu kurš viņam bija un minionu. Smukāki un tīrāki kā salonā!