Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Just now, Ķiršu_F12 said:

360

Nevar būt...:pray: Piekasīties var pie katra un saskatīt visus mīnusus.

Nepiekasos. Vienkārši redzu ka tur vēl daudz darba. 

bet nu es tev iesaku labāk nepardot viņu. rollers labs! iekrāj pa ziemu naudu un pabeidz viņu!

6 hours ago, An1R3X said:

Tev pašam smiekli nenāk ? Ta cena ir čau rasma ss var dabūt 1999 gada labā tehniskā stāvoklī pa nieka 400 zaļajiem un tu prasi 360. Smieklīgi!

Max ko kāds dotu varētu būt 300 eur max.

Anyway veiksmi.

Pilnīgi piekrītu es gaidiju, ka tu pateiksi, ka kautKādi 200€ nejau 360 , lol..

Viss lēnām virzas uz priekšu.:jack: 

Projekts turpinās, esmu visu izjaucis un ir sācies sterilizācijas process no laukiem.

Tika izjaukta dzesēšanas sistēma, izskalota arī, dzinējs ir izvilkts un visas plastmasas ar rāmi tiek gatavotas uz krāsošanu, tika paņemta vecā pravotka notīrīta un sakopta(salodēts kur un kā vajag, pēc shēmas un aptīts ar glaunu auduma izolācijas lenti, kuru arī liek uz hokeja nūjām):smokin:

20181104_213814.thumb.jpg.86146ca838a05ccde92bf0c0247cff33.jpg20181104_213824.thumb.jpg.eeacaaab51d6f0fcf120eb1244b3a1f8.jpg20181104_213835.thumb.jpg.39cecf6fd7eef9f6c0ac2b3695883751.jpg

Pagaidām viss rit ļoti labi, aizmugurējie spārni noslīpēti un nogruntēti un priekšējai plastmasai ir arī veikts progress, pielodēju evil eye's un viss tiek tagat slīpēts.:great:

20181108_191108.thumb.jpg.0b7749ef14c0ae1afafd4b9f79b0a40f.jpg

21 minutes ago, Richy said:

Kad saliksi ieliec vieglākus ruļļus savādāk "closingā" nepisss negāja, bet veiksmi uzcept normālu f12 :haha:

Pēc closinga iznemu 3 rullus, pastīties kā iet, kas un kā. Gāja vienkārši, kā pasaka, ratā arī sanāca paraut kādas 3 vai 4 dienas. Nožēloju, kad neizdariju to pirms closinga:jack:

8 hours ago, slow runner said:

Ō var redzēt ka darbi virzas uz priekšu, veiksmi darbos!

P.S. kādā krāsā krasosi, ja nav noslēpums?

Nevaru vēl izvēlēties kādā krāsā, Bet divas izvēles ir

1)Ķiršu krāsa ar sarkanu perlamutru, melnu

2)Gaiši oranžu ar dzeltenu perlamutru, baltu pērli

Edited by Ķiršu_F12

Par provodkas remotnu - elektronikai ir tadas plastmasas caurulites kuras uzmauc uz vietas kur provodku savieno un tad pakarsejot ar skiltavam vinjas saraujas un sanak ka izolacija. Tas prieksh info parejiem

5 hours ago, Ķiršu_F12 said:

Nevaru vēl izvēlēties kādā krāsā, Bet divas izvēles ir

1)Ķiršu krāsa ar sarkanu perlamutru, melnu

2)Gaiši oranžu ar dzeltenu perlamutru, baltu pērli

Es domāju uz tava labāk izskatīsies ķiršu sarkans

10 hours ago, xxx said:

Par provodkas remotnu - elektronikai ir tadas plastmasas caurulites kuras uzmauc uz vietas kur provodku savieno un tad pakarsejot ar skiltavam vinjas saraujas un sanak ka izolacija. Tas prieksh info parejiem

Nē, nu paskaties... katram cilvēkam ir sava izvēle, es izvēlējos aptīt ar lenti+izskatas smukak, bet shrinkam arī nav ne vainas.

Pa šo laiku esmu maz rādījies garāža tāpēc nav tik liels progress. Pa šo laiku esmu palodējis plastmasas un nogruntejis vēl dažas detaļas no salona.20181117_221832.thumb.jpg.031a316c78717902239a8cd4e1cd6c59.jpgtrūka vesels stūris, nācās pašam uztaisīt no jauna.

(Kad būšu garāžā pielikuši vēl bildes.)