Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Klassiks

APRILIA JĀSAVED KĀRTĪBĀ

Recommended Posts

Tātad esmu izdomājis savai apriliai visu pilnīgi sataisīt, pirmkārt, vēlos nomainīt karteri, tas ir ieplaisājis, cik tas varētu izmaksāt ? 

Kā arī man ir dīvaina skaņa variatora pusē, tur tākā kautkāda blīve griestos uz rinķi, riebīgi skan, kas tas varētu būt ?

Kā arī ko var izdarīt ja griežās augšējais bundulis izpūtējam uz apli, nevis pats bundulis, bet tas kas ir apkārt bundulim alumīnijs, vēlos ātrāk saņemt atbildes .

UN VAI CILINDRU LABĀK ŅEMT JAUNU, VAI ARĪ VAR JAU PAŅEMT IEBRAUKĀTU 70CC cili ?

Edited by Klassiks

> lietotu piaggio bloku diezgan neiespējami atrast, katrs trešais posts tirgū "pērku hp2 lc disku bremžu karterus". jauni ~600eur, izdevīgāk paņemt rolleri šrota stāvoklī un savākt bloku

> gaišreģis neesmu, jāskrūvē vaļā un jāskatas. gultņi, aprauts dzesētājšķīvis, izjucis kurbuļa mehānisms, šķīvju gultņi, ... tik daudz kas var būt greizi transmisijā, ka no jēla apraksta neviens neko nepateiks

> pareizi jāpieskrūvē, jāslāpē vibrācijas vai jāmeklē to sākotnējais cēlonis

> jauns ir jauns. lietotu nopērkot nekad nezināsi, ar cik līkām rokām kāds gar detaļu iepriekš grābstījies. gribi salikt šrotu ar cerību, ka neklemmēs - lietotu. gribi likt pedantiski - viss jauns. tava izvēle.

Man pazīstams kartera labo sieniņu metināja, tā arī var ja ? (KARTERA LABĀ PUSE IEPLAISĀJUSI PIE IZPŪTĒJA)

Kā arī man ir rollerim ļoti liela vibrācija palikusi .

Edited by Klassiks

alumīniju ne visi var un māk sametināt. pēc idejas, kāpēc ne

to es augstāk jau minēju saistībā ar izpūtēja grozīšanos. tas parasti ir kloķene/gultņi