Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Roljkaa

Raustās ātrāk braucot.

Recommended Posts

Sveiki, man ir ķīnietis kymco zx 50, 2t motors , līdz 60kmh nav problēmu līdzko tiek līdz 70kmh tā sāk raustīties un ātrāk pat neiet, skaņa ir tāda ka varētu spiest vēl, bet neļauj , itka ierobežotajs nav, bet lidzko tiek lidz 65,68kmh ta sakas ristisana , nesen tika tirits karburators un gaisa filtrs. 

On 9/4/2018 at 11:13 PM, Roljkaa said:

Man rolleris lec labi ar šito pašu sveci. 

Neiet runa pa lekšanu, lec labi kautvai ar 10 gadus vecu sveci, iet runa pa augstākiem apgriezieniem, veca svece netaisīs normālu dzirksteli uz lielākiem apgriezieniem. Tāpēc sveci labāk nomaini ja nav mainīta:great:

Edited by slow runner

On 9/8/2018 at 10:23 PM, slow runner said:

Neiet runa pa lekšanu, lec labi kautvai ar 10 gadus vecu sveci, iet runa pa augstākiem apgriezieniem, veca svece netaisīs normālu dzirksteli uz lielākiem apgriezieniem. Tāpēc sveci labāk nomaini ja nav mainīta:great:

Sveci nomainot tas arī var ietekmēt rollera ātrumu? 

7 minutes ago, Roljkaa said:

Nomainīju sveci , nekas pilnībā nemainījas , kā raustās pie 60kmh tā raustās, varbut ir ierobezhotajs kas neļauj iet atraak , tik vinu nekur atrast nevar. 

kāds izpūtējs?

4 minutes ago, slow runner said:

kāds izpūtējs?

Nu stock , kāds ir virsuu Kymco ZX 50 tāds arii ir neko neesmu mainiijis viss ir stock, pacheko google bildi, jo pasham bildes nav , iespeejams pie vainas ir gaisa filrs? Jo taa švamme filtram kas ir ieksa ir bik padirata . 

7 minutes ago, Roljkaa said:

Nu stock , kāds ir virsuu Kymco ZX 50 tāds arii ir neko neesmu mainiijis viss ir stock, pacheko google bildi, jo pasham bildes nav , iespeejams pie vainas ir gaisa filrs? Jo taa švamme filtram kas ir ieksa ir bik padirata . 

Varētu būt tad izpūtējs aizdirsies nočeko to

Sveiki lieta tāda, kad rolleriz ir stock ar tt izspūtēju uzrāviens ir kā bruņurupucim un arī tā pamatīgi rīstās. Ko man darīt? Piaggio hp2 motors Aprilia SR50 3GEN.

Sveces mainiju, stāv 17,5 dellorto karbis ar 88 dīzi kā uzliku polini 90 filtru izrāviens ir labāks bet rīstās vēl trakāk.

11 hours ago, Roki said:

Sveiki lieta tāda, kad rolleriz ir stock ar tt izspūtēju uzrāviens ir kā bruņurupucim un arī tā pamatīgi rīstās. Ko man darīt? Piaggio hp2 motors Aprilia SR50 3GEN.

Sveces mainiju, stāv 17,5 dellorto karbis ar 88 dīzi kā uzliku polini 90 filtru izrāviens ir labāks bet rīstās vēl trakāk.

Same, ir uzlikts 70cc grupa, nopirku gianelli sporta trubu un uzraviens kaa brunurupucim bet gals loti labs.Ruļļi pie vainas?

karbis 19,5 mm, 68 diize, svece ideala stavokli

Edited by Viesturz_

20 hours ago, Roki said:

Tas ir mans rolleris un lieta tāda kad es ņemu šodien nost vārstu pamanīju kad mājiņas lapiņai ir nolauzts gabaliņš un ar to man liekas kad raustās rīt pirkšu lapinas un skatīšos

9 hours ago, Viesturz_ said:

Same, ir uzlikts 70cc grupa, nopirku gianelli sporta trubu un uzraviens kaa brunurupucim bet gals loti labs.Ruļļi pie vainas?

karbis 19,5 mm, 68 diize, svece ideala stavokli

Man pazīstamais teica kad vrb sajūgs slīd vai arī patiešām rulli

1 hour ago, kanēlis said:

Man pazīstamais teica kad vrb sajūgs slīd vai arī patiešām rulli

Un kas būtu jadara ja sajugs slīd?Vnk slikti orientejos transmijas sveraa.?

Edited by Viesturz_

10 hours ago, Viesturz_ said:

Sāc ar ruļļiem. A tev pirms uzliku gianelli trubu labi gāja?

8 hours ago, kanēlis said:
19 hours ago, Viesturz_ said:

Sāc ar ruļļiem. A tev pirms uzliku gianelli trubu labi gāja?

Uzrāviens bija nice, bet gals ļoti slikts, gals bija dēļ trubas, vecais izputejs pārdega, nopirku šo trubu, tgd iet uz 80km/h, bet uzraaviens bediigs.