Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

oka2003

Palīdzat saprast par cdi bloku plzzzz

Recommended Posts

Sveicināti, esmu tik liels [censored] ka neko vairs nesaprotu. Sākam ar to ka esmu iesācējs. Tad nu tā, domāju rollerim iegādāties neierobežoto cdi bloku, jo sajuuta ka rolleri takā bremzee braucot lejaa pa kalnu. Gribēju apskatīties kādu cdi bloku man vajag, ar kādiem kontaktiem, itkaa atradu, safočeeju, pameleeju nedaudz internetaa, un secinaaju ka tas esot bijis straavas regulators, nu ok, sodien lienu atkal, skatos, nu moš atradu, bet man jau liekas ka tas ir kkas cits jo no taas kastiites neiznaak kontakti, iznaak vadi un galos vairaaki štekeri, vairaak tur nav neviena lieta kas varetu but cdi bloks, nu esmu pilnigs [censored] un neko vairs nesaprotu. Paldies

On 9/1/2018 at 6:39 PM, Betmens said:

Nuu, vispār, ja Tev no kalna lejā braucot liekas ka bremzē, tad pie vainas varētu būt ierobežotājs. 
CDI maiņa nemainīs ātrumu.. 

Un kuraa vieta vareetu but ierobežotaajs? 

Ierobežotāji nāk variatorā, karburatorā, izspūtēja zinu, ka dažiem roleriem nāk arī elektronikā, bet ar to neesu saskaries, tāka nezināšu par to ...

51 minutes ago, oka2003 said:

Un kuraa vieta vareetu but ierobežotaajs? 

1 hour ago, Gerkans said:

Ierobežotāji nāk variatorā, karburatorā, izspūtēja zinu, ka dažiem roleriem nāk arī elektronikā, bet ar to neesu saskaries, tāka nezināšu par to ...

Nja, varikaa nav ierobežotaajs, karbim ar nav, glušakam tiešu tpt, domaaju ka elektronikaa. Nu nekas, gnjau nakamgad priksu kko kas iet atrak