Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

On 2018.09.29. at 10:27, slow runner said:

Par cik ārā sāk kļūt auktsts un sāk daudz līt, runners tiek arvien mazāk braukāts, sāk veidoties šaubas vai es vispār uz closingu tikšu, ja līs tad toč nē. Braucot lietū ir jau pietiekami daudz negatīvā pieredze no keeway laikiem (nācās pēctam špaktelēt). Laikam drīz būs laiks likt drapaku nost, par cik vēl daudz darba vajadzīgs lai būtu perfekti braucams, jo jau tā riskēju braucot. Liekas ka reduktors drīz nobirs, jo sāk gaudot arvien skaļāk.

P.S.  Vai man izveidot topiku par savu veco keeway?

kivei.PNG.7e094c177ae1a1dec4f62061eab87e6b.PNG

Man 2genam arī gaudo reduktors ,bet es ik pa 2 mēnešiem samainu reduktorā eļļu , gaudošana paliek mazāka un mazāka . 

Edited by EvoLV

9 hours ago, EvoLV said:

Man 2genam arī gaudo reduktors ,bet es ik pa 2 mēnešiem samainu reduktorā eļļu , gaudošana paliek mazāka un mazāka . 

Nesen nomainīju eļļu, drusku klusāks un ''mierīgāks'' ir, bet tāpat gribas sataisīt visu kā pienākas, pa smuko

15 minutes ago, slow runner said:

Nesen nomainīju eļļu, drusku klusāks un ''mierīgāks'' ir, bet tāpat gribas sataisīt visu kā pienākas, pa smuko

Same, uzliku jaunus gultņus jaunu eļļu a tpt nedaudz gaudo, bet ir daudz klusaks neka iepriekš

Ko darit?Mosk pa maz eļļa ielieta?Cik tu lēji?

7 hours ago, Viesturz_ said:

Ok, es leeju 150, drosvien ka pa maz ja

Ja nemaldos reduktoram jābūt ventilācijas kanālam, un ja būs pa daudz tad pa turieni izpūtīs ārā

9 hours ago, slow runner said:

Ja nemaldos reduktoram jābūt ventilācijas kanālam, un ja būs pa daudz tad pa turieni izpūtīs ārā

A skaidrs

Šodien nokrāsoju visas plastmasas, neesmu apmierināts ar to kā sanācis, varēja būt labāk, bet vismaz labāk nekā rozā653676907_IMG_70211.thumb.JPG.a17f7881e8cb15f2e693bf4dc42ede6f.JPG

dŗīz uzlikšu pārējās plastmasas un iemetīšu kvalitatīvākas bildes. Stay tuned :wrenchin:

Nu ko, lielā bēda. Esmu neveiksmīgi noslēdzis šo sezonu, uz closingu nebraukšu. Gāzes trosīte saspurojās un ir izmetama, kkā pēkšņi īsti neiet un skan dīvaināk. Nodomāju, nav vairs jēga kko taisīt.

Jāskatās no gaišās puses - beidzot varēšu visu jaukt ārā un taisīt pa smuko, pa ziemu daudz darbi ka galu neredz. 

Brīžiem domāju, varbūt vnk to gileru pārdot un nopirkt kādu zipu, roxu vai sendu. Bet apņēmības pilns es turpināšu cīnīties, nenolaidīšu rokas un līdz pavasarim (cerams) uzcelšu afigeno runneru!:wrenchin:

Gaidat lielus apdeitus:onka:

22 hours ago, slow runner said:

Nu ko, lielā bēda. Esmu neveiksmīgi noslēdzis šo sezonu, uz closingu nebraukšu. Gāzes trosīte saspurojās un ir izmetama, kkā pēkšņi īsti neiet un skan dīvaināk. Nodomāju, nav vairs jēga kko taisīt.

Jāskatās no gaišās puses - beidzot varēšu visu jaukt ārā un taisīt pa smuko, pa ziemu daudz darbi ka galu neredz. 

Brīžiem domāju, varbūt vnk to gileru pārdot un nopirkt kādu zipu, roxu vai sendu. Bet apņēmības pilns es turpināšu cīnīties, nenolaidīšu rokas un līdz pavasarim (cerams) uzcelšu afigeno runneru!:wrenchin:

Gaidat lielus apdeitus:onka:

Vecc tu to vari, tev sanāks, ziema vēl priekša paspēsi visu izdarīt!

19 minutes ago, Jankaa said:

Vecc tu to vari, tev sanāks, ziema vēl priekša paspēsi visu izdarīt!

Cerams, jo tur tiešām daudz darba un naudas jāiegulda lai šo bēdu ieleju pārvērstu par bišku ejošu braucamo.

Edited by slow runner

22 hours ago, slow runner said:

Cīnies, nopērkot citu rolleri nāks jaunas problēmas un tas nebūs tā vērts. Labāk uzcel šo līdz galam. Veiksmi! :biker:

Nu ko, par cik sezonu esmu beidzis, esmu uzsācis trimmera jaukšanu. Jo vairāk jaucu ārā, jo lielāki lauki zem plastmasām slēpjas:hehe:

1406796798_IMG_70601.thumb.JPG.c3b92d60f74814a211e4605e72f533eb.JPG

Cik dumjam ir jābūt lai krāsotu plastmasas tās nenoņemot no rollera? Tas ir vnk pipec un + lai labāka dzesēšana radiators arī nokrāsots, karoč tāds rukažops ir ņēmies ar šo rolleri tikai lai man lielāks čakars :hehe:. Nu bet neko darīt.

1673057348_IMG_70691.thumb.JPG.2f22f907a088cfed7d9fd3391e748911.JPG

Karteri arī izskatās zaibis:emo:. Par to zilo kkas būs jāizdomā, izskatās vnk max debil, bet tā ir kad pērk no latgales.

Edited by slow runner

21 minutes ago, Emka said:

zinams bazars par tiem laukiem :D  karterus panem nosmilso izskatisies dope 

PS. varu piedavat nosmilsot  :D

Visticamāk vnk ar dŗāšu birsti un acetonu visu dabūšu tīru un izskatīsies nice, bet nu redzēs, kas būs, nosmilšot arī nav slikta doma :D

Edited by slow runner

2 hours ago, Ilvars Barkāns said:

Akd, jūs ieķerat rollerus par vnk sīknaudu un vēlāk čīkstat, ka lauki pietaisīti, ko tad jūs citu gaidat ? Un tas tavs : ''tā ir, kad nopērk Latgalē'' ir galīgi nevietā

Akd, es nesaku ka visi kas ir no latgales ir slikti, protams ir cilvēki kas māk norm taisīt rollerus, bet bieži vien ir arī tādi kas nemāk

2 hours ago, Ilvars Barkāns said:

Akd, jūs ieķerat rollerus par vnk sīknaudu un vēlāk čīkstat, ka lauki pietaisīti, ko tad jūs citu gaidat ? Un tas tavs : ''tā ir, kad nopērk Latgalē'' ir galīgi nevietā

Da,bļin tur aizdedzes slēdzene no random mašīnas ieswapota,joptv un sporta filtrs arī tjūnētaja sapnis. 

Nerunājot par visu pārējo,vnk smērētājs gadijās un pie tam konkrēts!

Neviens nesaka ka visi tur slikti cilvēki.