Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

karoč ģela tada es roxam kapitalo remomt uztaisiju un un vispr tagad tada elle nevar piešķilt.. varbut vari izpalīdzēt jo real man zb jau ir es nezinu kas par sūdu... itka visu pareizi saliku 50cc virzuli pareizi ieliku bet viņu ķip gruuti piešķilt ar kurbuli praktiski neiespējami.. Tad kad pielec( ar uzrbi iegriežu) tad viss labi lielos apgriezienos bet kad gazi atlaiž taa grust nost un noslaapst.. un kad kurbulē vinš šķauda ķip caur izputēj  setup --> 17.5 karbis stage 6☆☆ pro replica un pareejais stoks. 

Jap viss ir 

Palielam gribu zinat kas varetu but pie vainas kad nevar piekurbulēt un kad kurbulee viņš šau gaisu ara pa izpūtēju...  bet kad ar urbi tad viņu iegriež normali un ruc 

Edited by lvmixlv

Aizdedzes moments. Ar kurbuli minot tev tur nenotiek tik ātri viss. Ja dzirkstele nav pareizajā momentā tad tev tur vienkārši savācas bendzīnus un vēlāk uzsprāgst. Bet par cik ar urbi griežot tas viss notiek ātri, dzirkstele var būt nedaudz neprecīzāka, àtrums to visu takā labo un rolleris pielec. Pamēģini nopirkt uzlikt pusmēnesi ar nobīdi. Vismaz pašam bija kas līdzīgs.

4 hours ago, Mīna said:

Aizdedzes moments. Ar kurbuli minot tev tur nenotiek tik ātri viss. Ja dzirkstele nav pareizajā momentā tad tev tur vienkārši savācas bendzīnus un vēlāk uzsprāgst. Bet par cik ar urbi griežot tas viss notiek ātri, dzirkstele var būt nedaudz neprecīzāka, àtrums to visu takā labo un rolleris pielec. Pamēģini nopirkt uzlikt pusmēnesi ar nobīdi. Vismaz pašam bija kas līdzīgs.

Paldies!

Edited by lvmixlv

Domāju ka atradu problēmu... pusmenes bija saplīsis... tagad jaunu jauzliek un tad domaju bus bomba es vnk aiz gara laika novilku magnētu nost un ja bija saplīsis 

Čau.... tatad es atradu probleemu... jaunais virzulis bija šrots ko paneemu bet kape taa nezinu jo tas bija iistais ko suutiju.. bet es paneemu gredzenus uzliju uz vecaa un ar 3 kurbul pieleca... tik patikama sajuuta kad vari atkal dzirdeetu savu 2takter... paldies par padomiem :)