Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Lācītis

Trumuļ bremžu karteri uz disku bremžu

Recommended Posts

Aiz garlaicības nodomāju iztulkot šo pamācību,atvainojos ka tulkojums nav pilnībā precīzs bet doma ir saprotama

Links uz orģinālo : http://www.stuntbase.com/forum/kb.php?mode=article&k=48

Latvijā zinu vienu cilvēku kas to izdarija,user daavuks,es domāju ka viņam droši var jautāt šajā lietā padomu:)

Tev vajadzēs

pakaļējo disku

bremžu disku

diska turētāju

Caliper(nezinu kā latviski)

Bremžu mašīnīti

Tad kad noņem bremžu klučus tu redzēsi divus puļķus vienu varēs izņemt otrs būs jānogriež:D

b1.jpg

b2.jpg

Izurb caurumus priekš bremžu mašīnītes turētāja tākā tas ir redzams bildē.

a1.jpg

Tev būs vajadzīgs šāds bremžu mašīnītes turētājs ko pieksrūvēs izurbtajos caurumos (nepateikšu vai šādu var nopirkt vai jātaisa pašam)

a2.jpg

Tas tākā būtu viss

Nu tev atliek tikai pielikt visu nepieciešamo,iztestēt vai bremzes strādā kārtīgi un doties ceļā;)

b3.jpg

b4.jpg

Nezinu vai jēga karterus čakarēt, iepriekšējā forumā bij pamācība, lab taa pat nebija pamaciiba bet raksts, ķip var nopirkt adapteri kuru uzliek uz trumuļa un tad var likt virsuu roxa utt diskus ar disku bremzi, un ja negribas vairs vnk noņemt ! ;)

varu jūs apbēdināt, jo es tomēr tā neuztaisīju, bet visu jau biju sagatavojis. vajadzēja uztaisīt tikai vēl to tur pie kā skrūvēt suportu klāt. Kkur Latgalē ir viens sliders, kam ir tā uztaisīts.

@nezināmais - vertam nav disku karteri

@badass - ja pērk to adapteri, tad tev ir tie paši trumuļi pakaļā, vienk virsū stāv roxa disks un tas arī viss

Lūdzu parādi kuram modelim nāk Minarelli vertikālais motors ar disku bremzēm aizmugurē!

itecco cool vai kautkā tā bija tas rollers,jo pašam tāds ir.

apbēdināšu, draugam tāds pats, pakaļā trumulis, un vispār nevienam mina vertam oriģinali NENĀK disku bremze

nez,bet man tāds ir :emo:

pats arī brīnos no kurienes tāds izdzimums :D

Edited by 47mm

Pastāstīšu arī par savu mēģinājumu.

Tātad, ziemā 2013/2014 user Faint man pastāstīja par šo topiku, kurš tad bija nogrimis starp citiem bezjēdzīgiem topikiem (paldies modiem par clean-up'u!).

Tajā laikā man nebija bail izmēģināt šādas lietas, tāpēc izdomāju- kāpēc ne?

No K-rautā pirktas sacaurumotas metāla plāksnes izgriezu "pāreju", sākumā divas, vēlāk jau trīs.

Šādi ar supportu:

post-1942-0-19972000-1432466942_thumb.jp

post-1942-0-70098300-1432466926_thumb.jp

Tad nogriezu to puļķi pie kura trumuļ-kluči turās, otru, protams, izņēmu, un saurbu karterus, saliku visu kopā:

post-1942-0-44421000-1432466950_thumb.jp

post-1942-0-39754600-1432466934_thumb.jp

Diemžēl manas neprecizitātes dēļ skrūves kas savienoja pāreju ar karteriem nebija pilnībā paralēlas savā starpā, bet, savelkot tās, viss bija ok, viņas atnāca vaļā tikai 2014. gada closingā.

Un, vēlreiz manas neprecizitātes dēļ, supports bija pārāk tālu no karteriem, un tādēļ skārās pie diska (bet tikai pie tā paugura, kur ventilis iznāk, aerox disks), taču šo problēmu novērsu, pārtaisot pāreju.

Secinājumi: Bremzes ļoti labi strādā, tikai vajag visu kārtīgi pievilkt un precīzi izveidot, manā gadījumā pāreju vajadzēja taisīt pie kāda frēzētāja vai cnc.

šis ir mans mēģinājums vertam disku bremzi uztaisīt. to puļķi nevajag zāģēt nost, bet gan paņemt lkm m10 skrūvi un galvu novirpot tā lai izskatās pēc tapas. tad atjauc reduktoru un samaina abus ar vietām. Tad atliek saurbt karterus un uztaisīt starpliku. uzliekot disku virsū suports ar pāris šaibu a.k.a. speiseru palīdzību saregulēt lai stāv precīzi pret disku.  beigās kārtīgi atgaiso un atiet ratatatā.

IMG-20150805-WA0009.thumb.jpg.cabd76725a

20151011_140745.thumb.jpg.1914bf0ded70c820151011_140802.thumb.jpg.11b285c738ea6820151011_140755.thumb.jpg.34e60c5fd6d607

JA IR SĪKĀKA INTERESE TAD JAUTĀJAT TE VAI PM!

šis ir mans mēģinājums vertam disku bremzi uztaisīt. to puļķi nevajag zāģēt nost, bet gan paņemt lkm m10 skrūvi un galvu novirpot tā lai izskatās pēc tapas. tad atjauc reduktoru un samaina abus ar vietām. Tad atliek saurbt karterus un uztaisīt starpliku. uzliekot disku virsū suports ar pāris šaibu a.k.a. speiseru palīdzību saregulēt lai stāv precīzi pret disku.  beigās kārtīgi atgaiso un atiet ratatatā.

Ja es pareizi esmu sapratis , tad tev uz minareli starplikas ir uzskrūvēts srkas piaggio rats?

Jap

Roxa un aprilias starplikas ražo grimeca un viss izņemot asi ir vienads

Man liekas ka starplikas biezums atškiras mināram un piadzim. A tā ja, pēc stiprinajumiem viss ir identisks :)