Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

3 minutes ago, GangGang55 said:

Kāda josta ir junak 806, vai piemēram stage6 josta der? vai arī obligāti jāņem ir malossi jostas, btw man ir doma ņemt stage6 r/t 95cc kit.

Tev ir jāzin izmēti siksnai , tas arī viss , vari likt jebkādas firmas siksnu , tikai ar tādiem izmēriem ka'di tev ir .

Kriņģīte, ja tiešām nerubī neko, ieteiktu pamainīt attieksmi pret cilvēkiem, kuri zin šo tēmu. Vai arī uzticēt visu remontdarbu veikšanu kādam zinošam cilvēkam.

btw josta :pray::haha:

4 minutes ago, GangGang55 said:

Uzmini kurš purmais man teica ka, lai atrakstos no foruma, jo neko nerubīju. Vai tad šeit nepalīdz viens otram, priekš iesācējiem? Tapēc nelaime tāda, zini savus faktus

Nekļūsti smieklīgs, palasi forumu, varbūt, kaut ko sāksi saprast, kas un kā ir ar tām jostām.

Ieteiktu izlasīt - šo

Edited by ???

1 minute ago, ??? said:

Kriņģīte, ja tiešām nerubī neko, ieteiktu pamainīt attieksmi pret cilvēkiem, kuri zin šo tēmu. Vai arī uzticēt visu remontdarbu veikšanu kādam zinošam cilvēkam.

btw josta :pray::haha:

Uzmini kurš purmais man teica ka, lai atrakstos no foruma, jo neko nerubīju. Vai tad šeit nepalīdz viens otram, priekš iesācējiem? Tapēc nelaime tāda, zini savus faktus

1 hour ago, GangGang55 said:

Idiotu galva, esmu iesācējs, es nezinu daudz, tapēc turi savu muti

Idiotu galva, esmu iesācējs, es daudz nesaprotu, tu vsp varētu palīdzēt nevis nodirst. Tāpēc turi savu muti.

muti turi pats. arī iesācējam ir jāsaprot, kā neuzdot debīlus jautājumus. kāds sakars ražotājam ar to, vai der vai neder siksna? uz to vēl es pievērtu acis, bet ja tu, būdams "iesācējs", kurš nesaprot pat kādu siksnu uzlikt rollerim, sapņo par 300eur vērtu cilindru uz ķīniešu miskastes, piedod atvaino, noraujies podā

p.s. josta :rofl: