Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Sveiki forumisti!

Kādu laiciņu manā īpašumā nonāca Aprilia sr50 3gen, 2008 gada. Pabraukāju kādu laiciņu, sāka nākt ārā defekti un pilns ar laukiem bija un patēriņš arī bija neslikts un beigu beigās pārsvarā klemmi, ieplūdes kolektora lapiņas ielidoja katlā un elektronika sāka gļukot un beigās atklājās ka dokumenti zagti no cita rollera, un tad jau mūsu zaļajiem draugiem parādījās interesē par manu srku. Ilgi nedomādams dabūju pardeveju rokas, un ar milzīgu čakaru dabūju veiksmīgi naudu atpakaļ.

Tad sapratu ka tomēr vajag ar kaut ko pa vasaru pārvietoties, jo darbs ir katru dienu un noderētu kaut kas lēts un ekonomisks, bet ne mazāk ātrs par srku, jo sekas brīvi uz 80 km/h gāja. 

Tā nu pasedeju SS.lv un nekas labs nebija, bet tad zvana čalis no salona un piedāvā čainu. Es tur šaubijos, domāju ka nē, ne...tā nu nākamajā dienā aizbraucu apskatītos, izbrauciens, saprotu iet pieklājīgi, un nav ko domāt jāņem ciet. Tā nu tiku pie 2018 gada Baotian Eagle ar 3 km nobraukumu par sviestmaizi.

IMG_20180617_115713.jpg

IMG-20180619-WA0006.jpg

IMG_20180619_090345.jpg

IMG_20180618_165406.jpg

IMG_20180618_095411.jpg

Sākumā braukāja ar stock, bet tad sapratu ka prasās mazliet lielāku Max spred, jo Rāviens jau tāpat bija labs, un startā līdz 35km/h, ķūnētu  runner 2017 gada ņēmu ārā kā mazo bērnu, bet tad es ieliku 70cc airsal. Iebraukāju, divās dienās 500km un iet zvērā.

Var jau protams visi heiteri nākt, bet nav ko dirst**s, ka čaina ir sūds. Man viņa ir svaiga kā no salona un iet ideāli, viss strādā, nav nevienas skrambiņas, un tripots arī ir Ikšķile-Ulbroka-Rīga-salaspils-saulesdārzs-tīnūži-ogre-ciemupe-Elkšņi-Ikšķile. 

Runājot par patēriņu, tad stokam tie bija 2 litri un ar airsal tie ir 2.5 litri.

IMG_20180618_225802.jpg

man draugam tāds ir, izturēja 2 sezonas, kā jau ķīnas. Dakša sit cauri, visas skrūves velkās vaļā, bet nu teikšu ka ripo gan pieklājīgi, 80kmh +, pat ātrāk kā mans 2gens. Bet izbraucot ar to baotianu, ar lielāko prieku pārkāpu atpakaļ uz savu smooth srku, 2 stroke power <3 Tomēr ķīnai ir daudz sūdīgāka vadāmība, uzsēde, izmērs, un viss. Neheitoju, ja kopsi tad jau būs ok. 

2 hours ago, supfdk said:

2 hours ago, supfdk said:

srka daudz, daudz skaistāka. šitais ne pēc kā neizskatās.

Gaumes lieta

Edited by Ik_klavs

On 2018.06.28. at 13:40, Ik_klavs said:

Protams swapot jau var, bet pašreizējais setups iet godam, un srku pirku pats un Baotian arī, un no vecāku maka nav ne centa. ;)

Kāpēc tas bija jāzina visai pasaulei? Te lielākā daļa no saviem makiem būvē un īsti nav nekāda starpība arī, ja vecāki iedod naudu + neviens ar to nelielās

Šajā forumā tak, ja uzzina, ka vecāki piedalās šajā pasākumā, tā uzreiz cilvēks tiek norakstīts :emo: SIA "SENČU MAKS" utt. Es īsti neuzskatu, ka par to vajadzētu baigi braukt virsū, ir vecāki, kas to atbalsta un pat pašiem tas ir interesanti un ir tādi, kas ir kategoriski pret un nedod ne centa.. Vakar pats satiku rollerista tēvu, kas ar lielu interesi aplūkoja manu 3genu..