Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

DavidnK

Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

Recommended Posts

Žēl par to crashu :( , pilnīgi asariņa notecēja :( .

Turpini celt augšā visu šito pasākumu , smuka transmisijas telpa btw :hehe:

Lai veicas ;) 

Hei hei ! :weed:

Nekas nestāv uz vietas , kādu laiku tika pabraukts ar stock siksnu un motors grieza 12k apgriezienus. Tad tika nopirktas šīs 2 smukās svecītes.

5b97985fd8717zhxmkyd1536661603.jpeg

Ieliekot Iridium sveci uzreiz varēja just atšķirību gaitā un motors griezās līdz pat 13k:onka: 

5b979dbbe0676vwmfeay1536662971.jpeg

Tālāk es dabūju Polini Evolution siksnu , bet tāpat izrādās viņa ir par šauru. Rolleris iet labi , bet ne tā kā vajadzētu iet . No algas tiks nopirkta arī jauna siksna , tikai vēl neesmu izdomājis kādu. 

Biju arī pasūtījis jaunu Yasuni c16 un Stage 6 taisno kolektoru, bet pēc nedēļas gaidīšanas man tika pateikts , ka c16 vairāk nav pieejams un es sāku meklēt lietotu c16. Šodien tika dabūts , paldies @Silinsh

5b97985fd8717ulhnwrf1536661600.jpeg

5b97985fd8717uxfpbhc1536661601.jpeg

Atnāca arī šāds te interesants instruments, ar kuru tiks pamocīts mazliec cilindrs. 

5b97985fd8717apcawap1536661602.jpeg

Tas arī viss , palielam atlicis tagad tikai pamocīt cilindru , uzlikt c16 , nopirkt siksnu un saregulēt un tas arī būs viss , jo vairāk īsti nekas laikam nemainīsies. 

Nākošais update ganjau būs ar sakrāsotām plastikām, bet tur vēl viņas ir daudz un dikti jātaisa . Cerams, ka uz closingu paspēšu , bet nu redzēs . 

Peace :biker:

Edited by DavidnK

Nu ko ... beidzot ir pienākusi tā diena, kad plastmasas ir gatavas. Daudz nav ko teikt , pašam baigi patīk. :weed: Vienīgais vēl jānomaina siksna, kas šodien tika dabūta bet nepaspēju uzlikt !

5bae820747040escanoo1538163207.jpeg

5bae820747040qlphscq1538163208.jpeg

Rolleris beidzot ir gatavs,bet sezona beigusies;( Nezinu vai šis rolleris man paliks, jo doma bija nobraukt closingu un likt atpakaļ stock motoru un tirgot nost , jo gribās nopirkt mašīnu uz ziemu, bet nu laiks rādīs.

Gala setups:

Dr evo 70cc izslīpēts uz 49mm remonta virzuli, paplašinātas lūkas un uztaisīti naži.

Mallosi rhq kloķvārpsta

Yasuni c16 carrera izpūtējs

Mallosi mhr adatgultnis

Transmisija :

Mallosi mhr variātors

Mallosi mhr oversize hyper2 šķīvji

Polini evolution siksna

Stock sajūgs

Stage 6 wingbells

Ieplūde:

Stage 6 taisnais kolektors

Stock vārsts ar Polini karbona lapiņām

Dellorto 21mm karburators

Mallosi e13 filtrs

Edited by DavidnK

Paldies visiem , sanāca beigās tiešām ļoti nice , visiem pagaidām baigi patīk.

On 10/5/2018 at 12:45 PM, R1200 said:

Viss skaisti un labi, bet manuprāt prasās sietiņu aizdedzes vākam. Good luck.:emo:

Es biju uzlicis, bet man nepatika kā izskatijās , tapēc noņēmu.

Sveiki visiem. 

Tātad rolleris nokalpoja godam šo sezonu, pa nobrauktajiem 4 mēnešiem vienīgais, kas saplīsa bija viena siksna, kas bija ļoti sadilusi jau sākumā. Viss pārējais tip top, jocīgi, jo ieprieksējam rollerim plīsa viss katru otro dienu, bet nu ganjau tas, tapēc ka tagad bija vairāk finanses un viss tika salikts, jauns un nauda netika žēlota. 

Rolleris tagad stāv garāžā izjaukts , jo likšu iekšā stocku un rolleris tiks pārdots. Pircējs jau labu laiku ir atrasts un pats viņu pazīstu, tapēc cerams rollerie netiks nopists. Pēdējās bildes uz atvadām 

5be30bb529aa9einjbzd1541606325.jpeg

5be30c0fc1fcbkvefenc1541606415.jpeg

Rekur arī video ar vienu no pēdējiem izbraucieniem :

Laiks pāriet uz 4 riteņu transportu, bet nu laiks rādīs varbūt vēl kautko paspēšu uzbūvēt. Topicku var slēgt:yoo:

2 hours ago, VuskansDavis said:

žēl

katras otrās dienas salūzšānas lāsts ticis manam 3genam, tāpēc tev ar zipu viss bij safe

nemīz, ar kalniņa nākamo rolleri būs atpakaļ, 3gens ripos, kā smērēts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.