Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

DavidnK

Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

Recommended Posts

Žēl par to crashu :( , pilnīgi asariņa notecēja :( .

Turpini celt augšā visu šito pasākumu , smuka transmisijas telpa btw :hehe:

Lai veicas ;) 

Hei hei ! :weed:

Nekas nestāv uz vietas , kādu laiku tika pabraukts ar stock siksnu un motors grieza 12k apgriezienus. Tad tika nopirktas šīs 2 smukās svecītes.

5b97985fd8717zhxmkyd1536661603.jpeg

Ieliekot Iridium sveci uzreiz varēja just atšķirību gaitā un motors griezās līdz pat 13k:onka: 

5b979dbbe0676vwmfeay1536662971.jpeg

Tālāk es dabūju Polini Evolution siksnu , bet tāpat izrādās viņa ir par šauru. Rolleris iet labi , bet ne tā kā vajadzētu iet . No algas tiks nopirkta arī jauna siksna , tikai vēl neesmu izdomājis kādu. 

Biju arī pasūtījis jaunu Yasuni c16 un Stage 6 taisno kolektoru, bet pēc nedēļas gaidīšanas man tika pateikts , ka c16 vairāk nav pieejams un es sāku meklēt lietotu c16. Šodien tika dabūts , paldies @Silinsh

5b97985fd8717ulhnwrf1536661600.jpeg

5b97985fd8717uxfpbhc1536661601.jpeg

Atnāca arī šāds te interesants instruments, ar kuru tiks pamocīts mazliec cilindrs. 

5b97985fd8717apcawap1536661602.jpeg

Tas arī viss , palielam atlicis tagad tikai pamocīt cilindru , uzlikt c16 , nopirkt siksnu un saregulēt un tas arī būs viss , jo vairāk īsti nekas laikam nemainīsies. 

Nākošais update ganjau būs ar sakrāsotām plastikām, bet tur vēl viņas ir daudz un dikti jātaisa . Cerams, ka uz closingu paspēšu , bet nu redzēs . 

Peace :biker:

Edited by DavidnK

Nu ko ... beidzot ir pienākusi tā diena, kad plastmasas ir gatavas. Daudz nav ko teikt , pašam baigi patīk. :weed: Vienīgais vēl jānomaina siksna, kas šodien tika dabūta bet nepaspēju uzlikt !

5bae820747040escanoo1538163207.jpeg

5bae820747040qlphscq1538163208.jpeg

Rolleris beidzot ir gatavs,bet sezona beigusies;( Nezinu vai šis rolleris man paliks, jo doma bija nobraukt closingu un likt atpakaļ stock motoru un tirgot nost , jo gribās nopirkt mašīnu uz ziemu, bet nu laiks rādīs.

Gala setups:

Dr evo 70cc izslīpēts uz 49mm remonta virzuli, paplašinātas lūkas un uztaisīti naži.

Mallosi rhq kloķvārpsta

Yasuni c16 carrera izpūtējs

Mallosi mhr adatgultnis

Transmisija :

Mallosi mhr variātors

Mallosi mhr oversize hyper2 šķīvji

Polini evolution siksna

Stock sajūgs

Stage 6 wingbells

Ieplūde:

Stage 6 taisnais kolektors

Stock vārsts ar Polini karbona lapiņām

Dellorto 21mm karburators

Mallosi e13 filtrs

Edited by DavidnK

Paldies visiem , sanāca beigās tiešām ļoti nice , visiem pagaidām baigi patīk.

On 10/5/2018 at 12:45 PM, R1200 said:

Viss skaisti un labi, bet manuprāt prasās sietiņu aizdedzes vākam. Good luck.:emo:

Es biju uzlicis, bet man nepatika kā izskatijās , tapēc noņēmu.