Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

artizr

Neiet vairāk par 48km/h

Recommended Posts

Sveiki.

Notika tāda lieta, ka rollers vairs neiet vairāk par 48km/h. Regulē karbi cikvien gribi, bet nekas nenotiek. Varētu būt problēma motorā? Kautkas nodilis?

Regulējot karbi var dabūt ātru uzrāvienu, bet pēctam uzrāviens nometas. Tākā kautkur aizrītos. (Uzrāviens uz īsu brīdi)

Yamaha Aerox

19 hours ago, MrEAzy said:

Janoregulē transmisija!

Tākā esu iesācējs šajā jomā, kā var noregulēt transmisiju?

Itkā variātors nomainīts un sajūgs vēl ir diezgan labs. Mazās atsperes arī.

Daudzi saka, ka man ir limiteris, bet kur tad tie atrodas? Esmu pamanījis sāna, pie rollera pakaļas melnu kasti. Nezinu, ko viņa dara, bet ir iespēja, ka tas var būt limiteris?

17 minutes ago, MrEAzy said:

Paprasīju sencim. Viņš teica, ka tā melnā kaste ir relejs. Rīt vakarā varēšu iemest bildi kā viņa izskatās. Mož atvienošu un paskatīšos kā iet.

23 hours ago, MrEAzy said:

Sanāca tā, ka grūti bija tikt pie viņa, jo vadi bija ar savilcēju un traucēja plastmas. Nevarēju viņu noņemt, jo bija jānem cits, bet viņš bija ar savilcēju. Būtu čakarīgi viņu savilkt atkal.

Šīs melnās kastes modelis: 5bm-01  36c

Bildes:

20180627_182012.jpg

20180627_182021.jpg

20180627_183139.jpg

Edited by artizr

[censored] kādas muļķības tev te stāsta, es uz dirsas. nav tev nekādu mistisku "releju" ierobežotāju, un arī melnā kastīte nav nekāds relejs. ja neiet, meklē vainu dzinējā vai regulācijā. melnā kaste ir cdi, atbild par dzirksteli. attiecīgi - man jāstāsta, kas notiks, ja atvienosi, vai jau saprati?

1 minute ago, xero said:

[censored] kādas muļķības tev te stāsta, es uz dirsas. nav tev nekādu "releju" ierobežotāju. ja neiet, meklē vainu dzinējā vai regulācijā. melnā kaste ir cdi, atbild par dzirksteli. attiecīgi - man jāstāsta, kas notiks, ja atvienosi, vai jau saprati?

Skaidrs, paldies. Būs jājauc ārā motors, jo karbis ir ļoti bieži regulēts.

Cilvekiem jau viedokli atskiras, bet es daritu ta ka no sakuma pameginatu uzlikt citu CDI (neierobezotu) un tad paskatities vai iet ta ka vajag, jo ir liela iespeja ka tavs CDI ir ierobezotais tpc ari nevelk atrak par 45 km/h. un ja pec ta nekadas izmainas nebutu tad saktu list motora

Sestdien izjaukšu motoru un piepirkšu detaļas. Ja tas nelīdzēs, nāksies nomainīt to melno kasti. Esmu ļoti pārliecināts, ka vaina ir dzinējā.

Skatoties rolleri, ieraudzīju, ka svečvads izjāts. Nomainīju, paregulēja karburātoru. Uzrāviens lielāks, jauda arī. Braucot ar max ručku, var just, ka jauda ir, bet kautkas to visu bloķē. Taisnā ceļā var izpiest uz 60. Pieļauju domu, ka tā melnā kaste varētu sevī ietvert limiteri. Pasūtīšu jaunu kasti, bez limitera. Ātrums nemainīsies, tad vaina dzinējā.