Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
supfdk

Problēma ar Aerox.

Recommended Posts

Tātad sveiki, ir atgadījusies problēma, tāpēc domāju, ka varbūt kāds gudrāks man varēs palīdzēt. Tātad, nu nesen iegādājos Yamaha Aerox R. Vecais īpašnieks skaisti sadirsa sakot, ka ,kad izņemšu ierobežotāju no variatora, ies 80+, nekas negāja, izņemot pat ātrums nemainījās. Nu neko domāju, ka variatora vaina, jo tas nedaudz padilis. Tad nu nopirku jaunu Mallosi Multivaru un Mallosi X Belt. Domāju būs baigās izmaiņas, bet nekā. Ātrums tāds pats, nejūt vispār atšķirību. Domāju, ka vaina sajūga atsperēs un ruļlos. Uzliku 5,1 g ruļlus, zilās mazās Mallosi un sarkano lielo. Nu izmaiņu absolūti nekādu. Nezinu ko, lai dara, jo nevēlos visu vasaru uz 60+ nobraukāt. Varbūt kāds zin, kas varētu būt vainīgs? Būtu ļoti pateicīgs, paldies jau iepriekš ;) .

Nu , man liekas ka tev ir ierobežotais CDI bloks . Neierobežoto CDI vajag iegādāties . Ja nepalīdz tad nav nemazinās idejas kas tev tur varētu būt .

3 hours ago, Royalsss said:

Stock siksnu uzliec un tad patestē.

Es mēģināju, nekādu izmaiņu principā nav. 

10 hours ago, EvoLV said:

Nu , man liekas ka tev ir ierobežotais CDI bloks . Neierobežoto CDI vajag iegādāties . Ja nepalīdz tad nav nemazinās idejas kas tev tur varētu būt .

It kā visiem Roxiem pie sāna jābūt CDI, bet manam nav. Abos sānos skatījos nekā nebija, nezinu kur vēl tas varētu būt. Man arī tāda ideja par CDI radās, jo reāli sajūta, ka rolleris pus ručkā iet.

Edited by supfdk

On 2018.06.19. at 11:56, supfdk said:

Es mēģināju, nekādu izmaiņu principā nav. 

It kā visiem Roxiem pie sāna jābūt CDI, bet manam nav. Abos sānos skatījos nekā nebija, nezinu kur vēl tas varētu būt. Man arī tāda ideja par CDI radās, jo reāli sajūta, ka rolleris pus ručkā iet.

es saku , zem pannas jābūt , tā visiem aeroxiem ir .

Nav ierobežots cdi, pilnīgs stock aerox, ar stock trubu, ies ap 65, ātrāk nebūs. Nesen no leišiem braucu ar vienu stock, sarkans ar baltu aeroxR, vai tik nav tas pats tavs, bez ierobežotājiem, viņš  gāja 65 km/h. Neviens vien rox ir braukts, pēdējo reizi uz pilnīga stocka uzmetām sporta trubu, un bik paregulējām, 65 km/h ar stock trubu bija, ar sporta trubu izspiedām 85km/h.

Tāda ir mana pieredze ar rīsiem, bet novelu veiksmi tev visu sačinit.

On 6/28/2018 at 5:53 PM, Ik_klavs said:

Nav ierobežots cdi, pilnīgs stock aerox, ar stock trubu, ies ap 65, ātrāk nebūs. Nesen no leišiem braucu ar vienu stock, sarkans ar baltu aeroxR, vai tik nav tas pats tavs, bez ierobežotājiem, viņš  gāja 65 km/h. Neviens vien rox ir braukts, pēdējo reizi uz pilnīga stocka uzmetām sporta trubu, un bik paregulējām, 65 km/h ar stock trubu bija, ar sporta trubu izspiedām 85km/h.

Tāda ir mana pieredze ar rīsiem, bet novelu veiksmi tev visu sačinit.

Šaubos mans atvests pavasarī no Nīderlandes. Beet esmu uzlicis Multivaru un jaunu siksnu + samainījis atsperes. Domā, ka tāpat jābūt zem 70? + Man vēl ir sporta truba.