Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
nobloketais

ziemas prieki

Recommended Posts

Es kandris katru otro dienu izveklu Chinaru ((wonajnu)) un pa ledu pabraukaju pa sniegu !

Meets nu nezzz vai kads velsies pa ledu ar roleri braukt , tie kas tuvu tie jaa , bet ka kādi 200 km kā man nau izdevīgi!

Edited by Prospect

Es tikai vakar pielaidu savu. Vajadzēs izlaist kādu rinķi. Aķis jau bija nosēdies no stāvēšanas. bet tā ar pirmo pieleca :) Dokus vajag dabūt un tad var jau uz meetu :D

Edited by CULT

Es tikai vakar pielaidu savu. Vajadzēs izlaist kādu rinķi. Aķis jau bija nosēdies no stāvēšanas. bet tā ar pirmo pieleca :) Dokus vajag dabūt un tad var jau uz meetu :D

Mani paķersi ar ! :D Par to es tev uzdāvināšu stage6 uzlīmītes :D

Uz to dienu wonajana dokus uzsviedīsi :D

Edited by Prospect

Mani paķersi ar ! :D Par to es tev uzdāvināšu stage6 uzlīmītes :D

Vispār es biju domājis, kad es tās lietas sakārtošu, tad sākšu domāt par meetu. Uzlīmes pats dabūšu ganjau kautko pasūtīšu no scooter-attack

Pa vienam menti vēl piemiedz acis, bet ja bars pa Rīgu šitādā laikā brauks, dirsā būs..

Likums jau neaizliedz praukt pa ziemu. ;)

Kautgan lasiju, ka par nepietiekošu protektoru var uzlikt līdz 40 LVL sodu mašīnām, bet hz vai tas attiecās arī mopēdiem/motocikliem. <_<

Nu es par tiem 40 ls soda naudam pirmo reizi dzirdu vismas savā nostūrī . PA roleriem nezinu gadijumā nebijjāprīko ar specijālām ziemas riepām ?

good question :)) japazvana uz csdd vai uz menteni :D

Ja nemaldos sods bija laikam līdz 10ls mopēdiem, ja riepām nodilis, vai neatbilstošs protektors.

Kāds protektors pieņemsim ja rollerim vorsu sporta šļauka , nu riepa vispar bez protektora !! Ko tad ? naglas dzīt iekšā?

Neko nevar izdarīt. :D Neviens jau tev speciāli nepārbaudīs riepu protektoru ja mums būtu uz apskati tad varētu bet šitā prosta nē. :D

Ja ments gribēs viņš parbaudīs!Ments vienmēr atradīs pa ko piepisties ;)