Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Anakyira

Atsauksmes/kritika sezonas atklāšana '18

Recommended Posts

Paldies, visiem, kas bija un piedalījās! Laiciņš bija foršs un diena izdevusies.

Īpaši liels paldies no organizatoru puses par ieguldījumu pasākumā @Roberts Berkolds @Ricards Lusis un visiem citiem, kurus es nezinu, kā atrast pēc foruma segvārdiem (atsaucieties komentāros :) )

Pēc pasākuma mums pašiem, orgiem, ir daudz idejas, ko mainīt un kā mainīt, bet lūdzu arī jūs sniegt savu artavu kopējā labumā. 
Mēs paši veidojam pasākumu tādu, kāds tas ir. Mēs = arī TU pats. Pasākums ir precīzi tik labs, kāds ir Tavs ieguldījums tajā.

Neliels disclaimer:
Par laukumu runājot - diemžēl ir apstākļi, kurus nevar mainīt un šoreiz šis bija viens no tiem. 

Bildes un video - puiši solīja aptuveni 2-3 nedēļu laikā.

Lūdzu arī atsaukties puisi, kas čuguna dragreisā ieguva 2.vietu - Tava balva ir pie manis :)

Edited by Anakyira

Noteikti neko nenožēloju un bija vērts braukt 80km uz šo pasākumu. Mans pirmais opens, un tiešām viss bija ļoti forši. Vienīgais, ka drifta hallē bija diezgan garlaicīgi, un visam bija jāsākas 18.00, bet nebija neviena organizatora pat pēc pailga laika. 

Veiksmi nākošā pasākuma organizēšanai, un ļoti iepatikās ideja par uzlīmes saņemšanu.

9 hours ago, Ghazik said:

Noteikti neko nenožēloju un bija vērts braukt 80km uz šo pasākumu. Mans pirmais opens, un tiešām viss bija ļoti forši. Vienīgais, ka drifta hallē bija diezgan garlaicīgi, un visam bija jāsākas 18.00, bet nebija neviena organizatora pat pēc pailga laika. 

Veiksmi nākošā pasākuma organizēšanai, un ļoti iepatikās ideja par uzlīmes saņemšanu.

Būtībā tas pats kas @Ghazik, jo braucām kopā. Bet piebildīšu, ka varbūt kāda aktivitāte varēja vēl būt. Šī bija mana pirmā reize, atceroties citus video, bija rolleru stumšana un visi tādas ierastās atrakcijas. Viss kopumā bija labi. Aa, varbūt es kaut ko nokavēju, bet atceros, ka kaut ko ieminējās par garšīgiem burgeriem.

Uzskatu ka pasākums bija izdevies uz visiem 200%! Pilnīgi piekrītu @skipper teiktajam. Kaut vai tajā pašā plazā, kad visi savācās, iedot katram pa nakļenei. Lai ir arī kaut kas taustāms puikām, meičām. GL tālāk :jack:

Edited by H2O.