Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Richy

Speedfight 2 neiet, kā nākas.

Recommended Posts

Īsumā par situāciju, laukā baigi labais laiks, saulīte silda viss čiki puki, izdomāju pavizināties ar rolleri, viss gāja kā pienākas, lidz vienam brīdim, kad uz dienvidu tilta pazuda jauda un rolleris vairs negribēja uzņemt ātrumu, bet apgriezieni itkā cēlās... noslāpēju rolleri, atļāvu tam atdzist, piedarbināju lēnām aizbraucu līdz garāžai, sāku meklēt problēmu, sākumā atšāvu variātora vāku vaļā, noņemu variku, tur bija kantaini ruļļi tos nomainīju, tad noņēmu cili, tur arī itkā viss bija okey. Kas varētu būt pie vainas ? Rolleris iepriekš gāja +/- 75km/h un rāviens bija diezgan labs, tagat iet 50km/h un knapi tiek līdz 50km/h, rolleris full stock, speedfight 2 2010.gada.

:D man tas pats ar srku bija. Es izpūtēju iztīrīju, aizgāja.. nezinu vai tas dēļ izpūtēja, bet man tiešām arī aizgāja.

pa izpūtēju tev nāk ārā dūmi? Izpūtēja skaņa ir?

Edited by Normunds.

Man bija tieši tas pats ar savu speedfightu kad viņš vēl bija stocks un tāpat kā @Normunds. man izpūtējs bija pilns ar maziem melniem metāla gabaliņiem kuri bija tik ļoti sadeguši , ka gumiju atgādināja. Jauda arī brutāli ātri samazinājās un vienu brīdi domāju , ka sūdīgu degvielu ielēju , jo pirmo reizi mūžā Latvijas Naftā ielēju. Kad skatijos kas par problēmu likās , ka pūtējs klusāk un tizlāk skan. Iztīriju pūtēju un aizgāja , bet pēc kadiem 3 mēnešiem atkal uz priekšu negāja , neko darīt bija yasuni r jāliek virsū :D

2 hours ago, Normunds. said:

Ja reiz par šo tēmu runājam.. nav nekādi varianti, kā iztīrīt izpūtēju, neņemot to nost?

Es noņēmu tikai klusinātāju un viņā arī viss bija sakrājies