Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Weedzz

Var pielaist, tur apgriezienus, bet noslāpst

Recommended Posts

Yo, problēma aktuāla: mopēdu var pielaist, no sākuma normāli tur apgriezienus, bet pēc kādām 15-60 sekundēm noslāpst, kad dod gāzi slāpst nost. Karburātoru esmu tīrijis, filtrs tīrs, un bendzīns pie karburātora pieiet. Kādi ieteikumi ples?:hehe:

P.S. : Tās tukš-gaitas un mikstūras skrūves esmu mēģinājis grozīt un adatu esmu pārlicis uz visām gropēm, bet tas nekādīgi nepalīdzēja un rūkšanas laiks īpaši nepalielinājās!:wtf:

Edited by Weedzz

3 hours ago, Chubaka_Sr50 said:

Izklausās pēc tā, ka kārtīgi nepienāk degviela. Pārbaudi vakuuma vārstu - vai ražo vakuumu - uz šļaukas kas iet uz karburatoru.

Tā vakuma šļauciņa kas iet no bākas līdz karburātoram bija saplaisājusi, to es nomainiju. Kad motors darbojās jūt ka pulsē gaiss no tās šļauciņas kad ir noņemta. Kad ņēmu nost filtra kasti tā bija pielijusi ar bendzīnu, tā kā man ir aizdomas uz karburatoru.

7 hours ago, Weedzz said:

Tā vakuma šļauciņa kas iet no bākas līdz karburātoram bija saplaisājusi, to es nomainiju. Kad motors darbojās jūt ka pulsē gaiss no tās šļauciņas kad ir noņemta. Kad ņēmu nost filtra kasti tā bija pielijusi ar bendzīnu, tā kā man ir aizdomas uz karburatoru.

samaini karbi un vālē. man bija tāda pati problēma

20 hours ago, Weedzz said:

Pārbaudi - vai pareizi esi viņas pievienojis. Neizklausās ka pie vainas te ir kaut kas cits..

Okej, tātad šodien aizairējos pie Drauga kas aizdeva savu veco karburātoru. Uzliku virsū uz sava mopēda un viss čiki-briki aizgāja, un tagad ruksis rūc bez problēmām. Takā tenks pipel un spešel tenks to @keewaylv  par ieteikumu kas manā dumjajā galviņa vēl nebija ienākusi.:kiss: