Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Kerijs

piaggio type c21, nrg mc3?

Recommended Posts

čau visiem, vēršos pie jums sakarā ar to, ka pirms dažām dienām iegādājos rolleri un kļuvu par tā saucamo "rolleristu"

pats personīgi no rolleriem neko nesaprotu, jo iepriekš neesmu ķimerējies gar viņiem.

lieta ir sekojoša, vēlos uzzināt kas tas tieši par modeli ir, jo vēlos uzlabot vizuālu izskatu.

rollera modelis: piaggio c21, 2001, bet ievadot "c21" neko neizmet, tāpēc secinu, ka tas ir kāds no "nrg" modeļiem.

pēc bildes būs grūti saprast, jo priekša ir tūnēta.

http://prntscr.com/j5jlmc

paldies jau iepriekš.

Edited by Kerijs

1 hour ago, xero said:

nav tāds c21, nezinu, no kurienes tu tādu modeli esi izvilcis. nrg mc2 vai mc3, no vienas bildes nevar saprast

es jau iepriekš minēju, ka praktiski neko nesajēdzu no rolleriem.

rekur bilde no dokumentiem - http://prntscr.com/j5o7ta

varbūt pie reizes vari sniegt atbildi, kāpēc tie 50km/h ir nosvītroti...

Tie doķi gan kā no Adamovas ezera izvilkti, nevajadzētu tā būt, ka ir nosvītrots, es domāju, ka neko tas nenozīmē

1 minute ago, PGO said:

Tie doķi gan kā no Adamovas ezera izvilkti, nevajadzētu tā būt, ka ir nosvītrots, es domāju, ka neko tas nenozīmē

nu izskatās jau diezgan bēdīgi, es īsti nezinu ko tas varētu nozīmēt, tāpēc laikam došos uz tūv, kas latviski saucās tehniskā apskate, pajautāšu kas un kā.

paldies par palīdzību, mazliet pačekoju googlē modeļus un sapratu, ka tas ir nrg mc2 dd, bet atšķirību no mc2 un mc3 nesaredzu, varbūt kāds var pateikt, kas attiecīgajiem modeļiem ir atšķirīgs? (labāks / sliktāks) 

ps: vai mc2 dd ir iespējams uzlikt jebkuru plastmasu no mc2/mc3/mc4?

e: atvainojos par dp.

Edited by Kerijs

Mc1 nedaudz savādāka plastika priekšā, tev ir disku bremžu karteri, tāpēc laikam dd. Mc3, ja nemaldos ir spidometrs jau jaunāks un karterī arī, vizuāli īpaši nekas no mc2 un mc3, manuprāt, neatšķiras. Ir arī trumuļa karteri, kur aizmugurē ir nevis kluči, bet loki, kas iet iekšā ratā. Ja vēlies izzināt kas kur atrodas un kas mainās, vari easypartos paskatīties no kā viss sastāv un palasīt forumā tepat daudz pamācību, lai saprastu kaut ko no rolleriem.