Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

3 hours ago, Jmstar said:

Veiksmi darbos:great:

Paldies paldies:wrenchin:

3 hours ago, nazis_ said:

Vecīt! Riktīgi seksīga senda, esi labi pastrādājis!:mjaso: Lai labi ripo:wrenchin:

Paldies vecozēn, lai tev arī ripo tik pat labi.:great:

19 hours ago, Roberts Sloka said:

Tas mini mokiks ratā iet kā nenormāls, bet man vajag kādu kas iemāca.

Es brutāli nevaru pierast pie kājas bremzes.:haha::yoo:

Uzliec rollera bremžu mašīnu ar šļauku ,un aiziet

Par alumīnija iebraukāšanu vari neuztraukties. Principā svarīgs bija tikai pirmais šķīliens - uzsildīt, noslāpēt, atdzesēt, piešķilt, izbraukt mierīgi, atdzesēt un dot ručkā. Skaista krāsa, radošs izpūtējs. Kāda zobratiem proporcija? es ar 13/48 izgriezu ~120km/h

Edited by Zhigulis

1 hour ago, Zhigulis said:

Par alumīnija iebraukāšanu vari neuztraukties. Principā svarīgs bija tikai pirmais šķīliens - uzsildīt, noslāpēt, atdzesēt, piešķilt, izbraukt mierīgi, atdzesēt un dot ručkā. Skaista krāsa, radošs izpūtējs. Kāda zobratiem proporcija? es ar 13/48 izgriezu ~120km/h

Zinu zinu, tīri lai gredzeni piedilst, neko vairāk.:naac:

Zobrati ir 13/50, Doma likt 14/46

Sveiki powerieši. Tātad, nolēmu uztaisīt pēdējo mazo updeitu.:mjaso:

Pa šo laiku senda tikusi pie jaunām platsmasām, tika iegādāts arī jauns sajūga hēbelis ar kronšteinu un izpūtēja kronšteins.

Tagad braukājos, problēmu nekādu nav, viss kā jābūt, vienīgi priekšā vēl jāpieliek 2 smukas led lampiņas, kuras jau drīz būs.

Tad nu tas arī viss, paldies ja izlasīji.:naac:

IMG-20180411-WA0006.thumb.jpg.337469d5da0e8e2ab6a37adbf16f5932.jpgIMG-20180411-WA0005.thumb.jpg.c60ceb5574c3aaeef5f6bbe30264c6a6.jpg

Edited by Roberts Sloka

Mans ex aparāts, braukāju kopš 2014.g un aizlaidu 2016.g nogalē. Lai labi ripo, šim ir īpatnēja svilpojoša skaņa, kuru nevienam citam neesmu sastapis, šis ir Black Devil speciālizlaidums.

Karbīti toreiz uzliku pilnīgi jaunu, nezinu kas tur tālāk ar viņu ir noticis. Tagad, kad rolleris ir rokā, sapratu ko esmu aizlaidis, pietrūkst, šis bija daudz foršāks :D.

Edited by Shaundi

12 hours ago, Shaundi said:

Mans ex aparāts, braukāju kopš 2014.g un aizlaidu 2016.g nogalē. Lai labi ripo, šim ir īpatnēja svilpojoša skaņa, kuru nevienam citam neesmu sastapis, šis ir Black Devil speciālizlaidums.

Karbīti toreiz uzliku pilnīgi jaunu, nezinu kas tur tālāk ar viņu ir noticis. Tagad, kad rolleris ir rokā, sapratu ko esmu aizlaidis, pietrūkst, šis bija daudz foršāks :D.

Njā vecais, redzēju tavu topicu.:naac:

Kautkā aprgriezienus negribēja turēt karbis, bet tā jau viss safe.

Šis tiešām ir special edition ar savu īpatnējo skaņu.:mjaso: