Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

oka2003

Pie pilnas ručkas raustas

Recommended Posts

Esmu iesācējs, ir tāda lieta, tikko sāku braukt un iedodu pilnaa rucka kadas 3-5sec normali ar uzravienu sak braukt bet tad sak raustiities un atraak neiet. Tad atlaižu gaazi un atkal dodu ruckaa lidz galam bet tapat raustas, bet ja iedodu lidz pusei ruckaa, tad norm uznjem atrumu. Divaini ka pie pus gaazes norm uznjem atrumu bet pie pilnas raustas un nebrauc atraak. Plz palīdzat. Un izsakaties pec iespejas vieglaak, jo ka jau teicu esu jauniņais. Rolleris ir suzuki sepia ar 70cc

3 minutes ago, Weedinsh said:

Noskrūvē karbja pludiņkamerai vāciņu un paskaties kas tev par dīzi, un tad jau manīs

Oi veci mēģinasu, ta preks manis ir morzas ābece, ka jau mineeju esmu jauninjais, paskatiisos youtube kaa tas jadara tad jau gnjsu zināšu, bet kas man isti jadara ar dizi? 

25 minutes ago, oka2003 said:

Oi veci mēģinasu, ta preks manis ir morzas ābece, ka jau mineeju esmu jauninjais, paskatiisos youtube kaa tas jadara tad jau gnjsu zināšu, bet kas man isti jadara ar dizi? 

Aiz karburatora vāka ir skrūve ar numuru,vajag mainīt uz lielāku vai mazāku,atšķirība ko Tu gribi dabūt.

11 minutes ago, Sasha. said:

Aiz karburatora vāka ir skrūve ar numuru,vajag mainīt uz lielāku vai mazāku,atšķirība ko Tu gribi dabūt.

Ok, meginasu saprast, nu gribu lai max ruckaa neraustas, bet ieprieks ta nebij, kp peksni ta notika? 

4 minutes ago, oka2003 said:

Ok, meginasu saprast, nu gribu lai max ruckaa neraustas, bet ieprieks ta nebij, kp peksni ta notika? 

Notīri karburatoru un filtru,ja nekas ņēmainas tad arī tiek pie dizem(maini un skaties rezultātu)

1 minute ago, Sasha. said:

Notīri karburatoru un filtru,ja nekas ņēmainas tad arī tiek pie dizem(maini un skaties rezultātu)

Nu man tas filtrs ir ka parodija, apmeram 5mm biezs poralons un restiite paari un viss

15 hours ago, Sasha. said:

Baigā problēma, netieku pie karburatora jo nevaru iznjemt to sedekļa bagaznieka kasti ara, vinja lkm neceļas araa