Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
ivobmx16

Vēl neesmu ticis galā

Recommended Posts

Tātad malaguti f12 ūdens dzese visu laiku slapst nost tā itkā pazustu dzirkstele indukceni mainiju sveces mainiju karburatoru mainiju reguleju un viskautko mēģināju tad pats no sevis sāka iet gāja 3 dienas un šodien atkal sāka čakareties novilku masu uz motoru neko nedeva saļņikus samainiju .Ir kādas idejas? Atvainojos par pareiz rakstību.

2 hours ago, BremzeLV said:

Gaisa vai ūdens dzese tev ir? 

Ja ūdens dzese tev ir, vai neesi ņēmis nost cilindra galvu?

Blīves saliku jaunas jo mainiju virzuli ar gredzeniem ūdens dzese

36 minutes ago, Roberts Sloka said:

Aizdedze noteikti beigta.

Dzirkstele itkā ir nevarētu būt ka masas vadu esmu nepareizi novilcis es vilku no startera  varbūt vajadzēja no citurienes?

Par aizdedzes vainu šaubos, aizdedze vai nu strādā vai nē, ja vien kāds kontakts nav vaļīgs.

Iesaku atvienot aizdedzes slēdzeni (ja tā ir vecā tipa pravodka ar aizdedzi, tad jāatvieno tikai melns/balts vads) un tad skatīties vai simptomi turpinās.

2 hours ago, TruseiC said:

Par aizdedzes vainu šaubos, aizdedze vai nu strādā vai nē, ja vien kāds kontakts nav vaļīgs.

Iesaku atvienot aizdedzes slēdzeni (ja tā ir vecā tipa pravodka ar aizdedzi, tad jāatvieno tikai melns/balts vads) un tad skatīties vai simptomi turpinās.

Paldies mēģināšu

6 hours ago, TruseiC said:

Aizdedze var nestrādāt pareizi.

Mana pieredze, viss gāja, bet visu laiku spļaudījās, rīstījās, tad gāja tad nē. Nomainīju pilnīgi visu, kas varēja būt pie vainas. Beigās nomainīju aizdedzi un viss aizgāja.:wrenchin::great:

48 minutes ago, Roberts Sloka said:

Aizdedze var nestrādāt pareizi.

Mana pieredze, viss gāja, bet visu laiku spļaudījās, rīstījās, tad gāja tad nē. Nomainīju pilnīgi visu, kas varēja būt pie vainas. Beigās nomainīju aizdedzi un viss aizgāja.:wrenchin::great:

Reāli viņš man pat nesplaudas un nerīstās viņš noslapsts tā itkā izslēgtu aizdedzi 

Pārbaudi štekerus un paskaties vai nekur neberzējās vadi kaut kur, svečpīpīti ar pačeko moš tā pie dieviem aizgājusi.

Tev lampas deg, kad mēģini kumeļu piekurbulēt?

2 hours ago, Royalsss said:

Pārbaudi štekerus un paskaties vai nekur neberzējās vadi kaut kur, svečpīpīti ar pačeko moš tā pie dieviem aizgājusi.

Tev lampas deg, kad mēģini kumeļu piekurbulēt?

Štekeri itkā ok nekur nesit garām pīpīte jauna uzlikta vienīgais šodien pamanīju ka no karburatora uz skruvgriezni sita dzirkstele nezinu kāpēc ar masu itkā viss ok un kurbulejot lampas deg . šodien no rīta pieleca ideāli viss gāja aizbraucu uz darbu un atkal pielaist nevarēja viņš ierūcās un noslāpa (svece palika slapja) bet dzirkstele bija pēctam kautka mājās tiku piebraucu pie garāžas un atkal nevarēja pielaist 

Man bija līdzīgi, ka knapi pielaidu, bet apgriezienus necēla, arī itkā dzirkstele pazustu, visu pārjaucu, iztīrīju bet tāpat. 

Beigās izdomāju sākt, pa vienam, atvienot izejošos vadus no aizdedzes, un nonācu pie viena vada, kuru atvienojot viss iet, bet nav normāla lādēšana. Līdz ar to secināju, ka vaina ir vai nu strāvas regulatorā, vai aizdedzē, vel neesmu tālāk risinājis.

Pamēģini atvienot vadus pa vienam no aizdedzes, vai arī no strāvas regulatora. 

Vēl viens šāds incidents man bija, jo kill switch bija slikts kontakts, un reizēm tad pazuda dzirkstele, to nomainīju un viss bija ok. 

5 minutes ago, mcme said:

Man bija līdzīgi, ka knapi pielaidu, bet apgriezienus necēla, arī itkā dzirkstele pazustu, visu pārjaucu, iztīrīju bet tāpat. 

Beigās izdomāju sākt, pa vienam, atvienot izejošos vadus no aizdedzes, un nonācu pie viena vada, kuru atvienojot viss iet, bet nav normāla lādēšana. Līdz ar to secināju, ka vaina ir vai nu strāvas regulatorā, vai aizdedzē, vel neesmu tālāk risinājis.

Pamēģini atvienot vadus pa vienam no aizdedzes, vai arī no strāvas regulatora. 

Vēl viens šāds incidents man bija, jo kill switch bija slikts kontakts, un reizēm tad pazuda dzirkstele, to nomainīju un viss bija ok. 

Tas ka nebūtu lādēšana tas nebūtu nekas traks galvenais lai gaismas deg mēģināšu ar to aizdedzi 

On 22.03.2018 at 7:16 PM, ivobmx16 said:

Štekeri itkā ok nekur nesit garām pīpīte jauna uzlikta vienīgais šodien pamanīju ka no karburatora uz skruvgriezni sita dzirkstele nezinu kāpēc ar masu itkā viss ok un kurbulejot lampas deg . šodien no rīta pieleca ideāli viss gāja aizbraucu uz darbu un atkal pielaist nevarēja viņš ierūcās un noslāpa (svece palika slapja) bet dzirkstele bija pēctam kautka mājās tiku piebraucu pie garāžas un atkal nevarēja pielaist 

Vados mitrums tiek ? Vadi visi izolēti ?