Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Reiz sensenos laikos, kad vēl nepīpēju, nedzēru un labi mācījos mamma man dāvāja iespēju nopirkt rolleri, jo sen tādu jau kāroju. Sakarā ar to, ka ne.is nerubiju viņos... nopirku ķīnu, pa 240e, neejošu un sasistu purnu. Čalis teica, ka jāmaina cilindrs un kaut ko vēl, krč kapi, bet nu tak 240e, jāņem.

Dienas beigās jau rūca, jo ar senča palīdzīgo roku (nevis maku) tika saregulēti vārsti, aizdedze un karbis. Veiksmīgi nobraukāju trīs gadus mainot tikai divas reizes kloķeni, divas reizes vārstus, trīs cilindrus ar virzuļiem un reizi mēnesī slīpējot vārstus, jo vieglāk bija visu izjaukt nekā ieliet normālu eļļu. Beigās pēc visām mahinācijām mana 139qmb ķīna varēja izlikt stock minu. Tad vienu dienu draugs piedāvāja man šo nopirkt. Ilgi negribēju tirgot, jo ko tad es vietā varēšu paņemt. Tad nāca vasaras beigas un smagi strādājot bija iekrāta kapeika + pārdodot ķīnu pat varēja kaut kas sanākt. Nu i [censored], jātirgo. Nožēloju. Vēlāk nopirku divas srkas 2genus, vienu morini(neejošu), otru gandrīz minarelli, jo bijis morini un krč lauki. Pēc dažām nedēļām sapratu, ka vajag dabūt normālu 2gena rāmi, bet nereāli. Vienu dienu forumā iepeldēja area51 konstruktors, viss ir, tik nav motors. Kāda laime, kādi prieki. Tieši tas kas man vajadzīgs. Paskatijos googlē bildītes, izskātās simpātisks, jāņem.

Tās pašas dienas beigās jau braucām ar senci pakaļ tālo ceļu uz blakus ciemu (Ropažiem) ar satraukumu sirdī un kulē. Krč paņēmu, jo kapeikas (80e), dokumenti un stickerbombs. Kā reiz ziemas sākums vai beigas, neatceros, bija sniegs. Dažos vakaros to visu pajebeņu salasīju kopā un rūca. Izslīpēju pagalmu un gāju gulēt. Pienāca pavasaris un nu jau pagājis gads kā šī pie manis. 

Forumam piesekoju jau dažus gadus, bet topiku neesmu taisijis slinkuma dēļ. Vispār varbūt arī kāds varētu kaut ko zināt par šito mopēdu, interesanti būtu.

Tālāk sekos dažas bildes ar Areu un/vai ķīnu, dažas, jo kamera telefonam ir rektālizēta un kauns vispār viņu izmantot. 

šāda tā ķīna izskatījās lielāko laiku, jo plastmasa taisīta laikam no presēta otreiz pārstrādāta papīra un sadalās traki bieži pa reizinātājiem.

WhatsApp Image 2018-03-02 at 15.55.25.jpeg

WhatsApp Image 2018-03-02 at 15.55.26.jpeg

WhatsApp Image 2018-03-02 at 15.56.40.jpeg

Pirmais vakars ar Areu uz riteņiem, traki priecīgs. Fonā var novērot arī manu pirmatnējo rūsa perēkli a.k.a Mazdu.

WhatsApp Image 2018-03-02 at 15.56.39.jpeg

Priekšas centrālā plastmasa ir ražota no tā paša materiāla kas ķīnai, tamdēļ dalās tik pat traki.WhatsApp Image 2018-03-02 at 15.56.38 (1).jpeg

Zelta laiki, viss salikts, rūcošs un dzīvs, bet ne uz ilgu, jo lauki. (kameras kvalitāte gerai)WhatsApp Image 2018-03-02 at 15.56.38.jpeg

Satikšanās ar veco ķīnu pieskatot rajonu. Two mopedists in their natural habitat.

WhatsApp Image 2018-03-02 at 15.56.39 (1).jpeg

Situācija pašlaik, fotografēts pirms pusstundas kamēr ir iedvesma taisīt topiku. Nekas diži nav mainijies. Uzlikts elektriskais sūknis no žurkas, nomainijusies mašīna fonā (ceška tdška ar tomātu un nokarājušies griestiem) un pazudušas dažas plastmasas, kas vājuma un garlaicības ietekmē ir saslīpētas un jau nogruntētas stāv pie šī cilvēka(puika328), kas principā arī ir visu sūdu inicators, love, bet krāsa netiks izpausta, jo pats nepsis nezinu kādā krāsot. Vienkārši apnika tas stickerbombs, kā saka, pārāk daudz jaudas bij no tām uzlīmēm.

WhatsApp Image 2018-03-02 at 16.05.50.jpeg

Pašlaik setups garlaicīgi mainstreamīgs:

• Drka gaisa dzese, lai gan areas nāk tikai lc, bet gadu gaitā kāds ir atpestijis šo mopēdu no liekā svara
  • 21mm Dellorto
  • Nuļeviks (sporta +10kW gaisa filtrs)
  • Hebo Performer izplūdes truba hroma izpildījumā 
  • Top Performace variks
  • Malossi Fly sajūgs
  • Beigti gultņi

No stilīgajām lietām laikam var uzskatīt tikai srkas dakšu ar disku, aizmugurē gandrīz tas pats, tikai jāuzliek un buzzeti kājiņa.

Tas arī viss mani mīļie, stay tuned.

Thats_all_folks.svg

Edited by Andis Polis

Kāds brīsniņš nekas nav rakstīts, jo nav jau ko rakstīt. Areai ir pabijuši vairāk izpūtēji virsū un dīzes karbī, kā Lienes ielas dāmās... Nedabū to pasākumu normāli iet, atmetas pie 85 un miers. Apnicis. Vismaz labi izskatās.

L6aAVJL.jpg

a09BGIW.jpg

YcK4o5e.jpg

BqrKfW7.jpg

Nu un principā, sakarā ar to, ka diezgan steidzami vajag naudu, tad ies laikam uz tirdziņu.

Pēdējo reizi kad redzēju tevi Inčukalnā , tad man liekas ka krāsojums bija sliktā stadijā , bet tagad , tagad krāsojums ir kā zemeņu konfekte