Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

3 hours ago, VuskansDavis said:

piaggio blokam nekas īpašs tas nav, cik esmu jau sapratis, bet nu varēja ko citu izmatot, lai tos caurumus aiztaisītu :pizdi:

Gaidiet, kad Turns ieliks apdeitu, un piedāvājiet man daļas ko meklēju

Ir gan variants kā epoksīdes, bet motoram ir silsšanas/atdziesšanas cikls, pie kura cik man liekas tās epoksīdes saraujās/izplešās savādāk(ja vispār spēj to darīt)

Metinot gan taja vietā problēmas tādas bija kad vieta neļāva smuku šuvi taisīt, kā arī tas ka metinot viedojās melnas putas (domāju ka saistīts ar to ka tajā vietā vienmēr ir benzīns un eļļa, alumīnijs kā jau diez gan porains metāls sasūc daļu no tiem)

Update laikam jau būs kad karteri būs vienā gabalā kopā ar cilindru, agrāk laikam nav vērts, priekš tā man vajag blīves cilindram :hvz:

On 2018.02.9. at 22:59, turn100 said:

Ir gan variants kā epoksīdes, bet motoram ir silsšanas/atdziesšanas cikls, pie kura cik man liekas tās epoksīdes saraujās/izplešās savādāk(ja vispār spēj to darīt)

Metinot gan taja vietā problēmas tādas bija kad vieta neļāva smuku šuvi taisīt, kā arī tas ka metinot viedojās melnas putas (domāju ka saistīts ar to ka tajā vietā vienmēr ir benzīns un eļļa, alumīnijs kā jau diez gan porains metāls sasūc daļu no tiem)

Update laikam jau būs kad karteri būs vienā gabalā kopā ar cilindru, agrāk laikam nav vērts, priekš tā man vajag blīves cilindram :hvz:

Alumīnijs nav porains materiāls, karteri ir poraini jo tas ir alumīnija sakausējums, bet nu ja būtu kāds labs metinātājs metinājis būtu smuka šuve. 

P.S: Dāvi,kapēc tu pats neņemies gar to rolleri? 

ieteiktu atrast citus normālus karterus, būs vienkāršāk un drošāk. Šādā vietā metinājumu vaidzētu pārbaudīt, sanistalā ir nopērkams speciāls krāsas baloniņš, krāsa ieiet visur, pēc 10min pat pašās mazākajās spraugās, maksā 22e. Un vai tas mazais karterīts nav savērpies, vai tika metināts kopā ar lielo pusi un saskrūvēts ar visām skrūvēm? Alumīnijs ir labs siltumvadītājs, un pie attiecīgām temperatūrām tam patīk savērpties. Ieteiktu to visu pārbaudīt.

12 hours ago, Marcello said:

Nav pieredzes ar piaggio un tādiem setupiem. Itkā nekā sarežģīta, bet ir lietas, ko es nemaz nebūtu pamanījis.

1 hour ago, zogs said:

ieteiktu atrast citus normālus karterus, būs vienkāršāk un drošāk. Šādā vietā metinājumu vaidzētu pārbaudīt, sanistalā ir nopērkams speciāls krāsas baloniņš, krāsa ieiet visur, pēc 10min pat pašās mazākajās spraugās, maksā 22e. Un vai tas mazais karterīts nav savērpies, vai tika metināts kopā ar lielo pusi un saskrūvēts ar visām skrūvēm? Alumīnijs ir labs siltumvadītājs, un pie attiecīgām temperatūrām tam patīk savērpties. Ieteiktu to visu pārbaudīt.

hmm, paldies par info :great:

On 2/18/2018 at 22:00, Marcello said:

Alumīnijs nav porains materiāls, karteri ir poraini jo tas ir alumīnija sakausējums, bet nu ja būtu kāds labs metinātājs metinājis būtu smuka šuve. 

Nu doma ir saprasta ka karteris ir porains, šuve nav sakistākā, bet ir labi no abām pusēm sakausēts

12 hours ago, zogs said:

savērpies nav gan, netika tik ilgi karsēts, jau salikts kopā, viss ir skaisti, griežās un viss ok, izskatās droši, man jau liekas ka dzīvos

tā, jāsāk ar senākām lietām, 23.februārī tiku pie blīvēm cilindram, šoreiz pielasījām no polini:
5aa19d915e4a1eaqbgtr1520541073.jpeg

un šodien mega labs dīls, es reāli necerēju, ka tikšu pie overīša, bet viņš pats mani atrada.. 
5aa19e074b293dcbbfqq1520541191.jpg

un nu pats saldākais un labākais, vēl karsts no kurjeriem utt, etc, viss vēl nav atnācis, bet lielākā daļa ir..
5aa19e074b293rwtnhfe1520541192.jpg

kas tad iekš tā maisiņa? hmmmmmmm
5aa19e7d00f08ibzuobh1520541309.jpg

Tā:

Stage6 R/T wingbels,
Stage6 CNC ieplūdes kolektors,
Polini Evolution gaisa filtrs,
Malossi team adatgultnis,
Malossi type C sprostiņi,
un pats saldākais - Stage6 R/T CVT Oversize Kit

Esmu laimīgs kā mazs bērns, bet jāsagaida vēl viena svarīga daļa un tad jau būs palikuši sīkumiņi vairs..

Kaut kā tā

nevis pats atrada bet cilveku kurs piedavaja vadiju pie tevis :smokin:

13 minutes ago, DavidnK said:

Beidzot tas aprārs ies kā viņam jau vajadzēja iet pirms 2 gadiem :yoo:

Veiksmi turnam saregulēt to zvēru:wrenchin:

paldies, tev ari

Edited by turn100