Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

nuu, runāju ar ezzi, viņš saka ka virs 60 jau sākot palikt par karstu un vairs nav tāda jaudas atdeve. katrā ziņā to ļoti labi jūtu arī es, bet nu man var gadīties, ka ir kompresijas problēmas :D

Cik esmu testējis rollerus uz stenda,tad vislabākie rādītāji ir pie 60-70 grādiem. biķerniekos mums max.bija 54grādu temp. Itkā vajadzēja drusciņ aizlīmēt radiātora caurumus,bet bija slinkums..... Kā šķidrumu lietojam destilēto ūdeni + Mocool piedeva no Motul.

nu vot, man pa ielu braucot pat mierīgi virs 70 turējās, antifrīzs Motocool factory line organic+.. 

protams, var jau būt, ka zem slodzes elektrosūknim pietrūkst ražības, bet nu nez, šie karteri pie mehāniskā sūkņa 100% netiks :D

ja ir pa īsu vaig kārtīgu elektro sūkni, Davies Craig piedāvā plašu sortimentu.

Ezzi, cik liela atšķirība ir skaitļos? Pieļauju domu 0.xxx , uz dirsas pa ielu braucot to noteikti nejutīsi.

17 hours ago, zogs said:

ja ir pa īsu vaig kārtīgu elektro sūkni, Davies Craig piedāvā plašu sortimentu.

Ezzi, cik liela atšķirība ir skaitļos? Pieļauju domu 0.xxx , uz dirsas pa ielu braucot to noteikti nejutīsi.

Ja tu domā zs,tad mūsu zipam atšķirība no 50-75grādi ir 1,5-2zs. cik ir pie 90 nezinu,tik karstu nemēģinam....

vesela nedēļa pagājusi, nākamais apdeits iekšā

atnāca kārtēja paka, paldies scooter-zone.eu

Malossi adatgultnis,
Malossi type C sprostiņi,
Stage6 Strong lielā atspere,
Yasuni klusinātāja pakojums,
Visādi sūdi priekš mehāniskā ūdenssūkņa, kurš gan vēl ceļo šurp
un ilgi gaidītais Polini Torsens un jauns aizdedzes vāks

5b0afb1b08dbbdzkutcx1527446299.jpg

5b0afb1b08dbbmyamexj1527446300.jpg

Paliec fokusā :latvia:

daļēji piekrītu xero un nav īsti pārliecības vai viņam pietiek ražības, vai arī tiešām tas mēsls sistēmā ir termostats kā dēļ ir temperatūra salīdzinošā kosmosā ar citiem līdzīga setupa braucējiem.

bet pa lielam es negribēju iepriekš meh likt, jo bišk naudu pažēloju un domāju, ka šad tad gribēsies tik izbraukt. bija doma likt otros karteros, kad tos izmantos, un tā kā tas notika ļoti ātri, tad liekam iekšā. un kkā gibējās braukāt vairāk nekā iepriekš bij domāts, tāpēc aķīša lādēšana pēc katras dienas/nakts braukāšanas nebūtu baigi ērti. pietiks ar to, ka būs koso štruntiņi un parodijgaismas, kas to aķi ēdīs. es ceru, ka ūdenssūknis atnāks pirms man apniks gaidīt :D 

viss sākās ar to, ka 6dien aizgādāts pie Mr. Pagrieziena
5b1571b0b0517qongelo1528132016.jpeg

Tukumā pat vēl tika pielaists ar kurbuli (par brīnumu) un Mr. Pagrieziens izmeta pēdējo līkumu ar tajiem karteriem, sākotnēji.

taču pēc tam - nja, metrakits padevies. izturēja kkādus 160-170km manā īpašumā

5b15702fbfa38nximpop1528131632.jpg
5b15702fbfa38bluebxp1528131631.jpg
5b15702fbfa38cdsvsre1528131632.jpg
(tas ir nazītis, kas aizbāzts garām nikasila pārklājumam :emo:)

sad moment of life, bet šodien kkas cits jau vietā sagādāts, paldies scooter-zone.eu

Kādu laiku būs ļoti garlaicīgs cilindrs, kas jau ir katram otrajam
5b1570a2dc81bpgtpjum1528131746.jpg

5b1570a2dc81bvskxdfc1528131747.jpg

un arī polini meh sūknis atnāca. tā kā jā, gultņi vēl un tad jau jāatrod laiks man un Mr. Pagriezienam lai tas drapaks atkal brauktu.

āā, atklājās, ka koletoram mute ieplīsusi, pasūtīts cits kolektos, šitam muti vairāk nepikšu, nav vērts.
5b1571b0b0517bqmqygj1528132017.jpg

man fokuss jau zbal ;(

Nu jā, tas jau tāpat bija skaidrs, ka ilgi neies, bet tas drīzāk dēļ izdiluma bija domāts.. Nu nekas, tagad būs kkas līdzvērtīgs vietā.. Lai nu kā, gāja samērā neslikti, bet vienmēr jau vajag vairāk.. 

nja, Rajcings tomēr nebūs, būs izslīpēts streetrace ar jaunu virzuli..
5b2e781f73895tvgtirq1529772063.jpg
5b2e77558e9efwqhbdqb1529771861.jpg

kas vēl, jauni atkal gultņi kloķim, saļņiki... āā, izbeidzās seperators šķīvju mazajam gulrnītim (s6 quality rocks), tad nu arī šķīvji tika pie apkopes (hahahahhahahaha, tie 200km nobraukuši)

gaidām kolektoru, slīpējam katlu un kkad tiekas ielās

paliec fokusā

Nav nekāds Līgo lēmums. Jau pirms kādas nedēļas saprasts, ka būs jautri ar čugunu un visu pārējo kas jau ir.. Tantes runā, ka jau stock strītreis ir sp mk1 līmenī.. 

Karteriem fināla bildes nav, šis bija kkad pa vidu..

Nameizat, būs ļoti labs iznākums :great:

Bet nu jā, karteri salikti, kloķis iekšā, ļoti gribētos uz summerstartu, bet es nez vai paspēs 

Aaa, nu jā, tika demontēti liekie dzeses sistēmas elementi - termostats, srt8 cooleris, elektro sūknis (kas starp citu ir no mb), ja kādam vajag, droši raksta man.

Ja viss būs ka vajag (atnāks pareizais kolektors) - nebūs :D

Stay cool

Tomēr notikās viss kā gribējās. Tika piešķilts ar mazu kolektoru un pat izbraukts. Powers būs

Dzeses problēmas arī atrisinātas.. 

5b3cc617cca3doepgwyg1530709527.jpg

Atlicis sagaidīt pareizo kolektoru (jā, vēl gaidu), nopirkt dažus "sīkumus" savas vainas dēļ, kaut ko pamainīt laikam vēl vajadzēs profilakses pēc un tad jau varēs regulēties..