Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Robiitiis

Nelec, nezinu kas par vainu

Recommended Posts

Tātad ! Sataisos te vienu dienu es dot ručkā, izvizināties, pielaižu, viss ok, dzirdu dzirskteles kautkur iet pa gaisu, noņemu plastmasu, skatos, komutatora spolei dzirksteles lido, noslāpēju šperiņu, noņēmu visu, paskatījos, savilku visu, uzliku ļozeni, kurbulēju, a šis nelec. Tātad, pa šo laiku ir uzlikta jauna svece, jauna gāzes trosīte, jo vecā sagāja sviestā, un tas arī viss. Ir mēģināti 100tiem varianti lai piedarbinātu manu šperiņu, sildīju sveci, ņehuja, benzīns netiek līdz svecei, svece sausa, kautkāds sviests, vēršos pie jums pēc palīdzības, varbūt kāds kautko šarī un zinās kas jādara, varbūt vienkārši motors negrib lekt aukstumā, bet šaubos, pirmstam kad gāja, tad leca, hujzin vai kautko no mana rakstītā varēs saprast, bet cerēšu ka varēs, paldies jau iepriekš !

15 minutes ago, weeler said:

pamegini ieliet nedaudz bendzinu zem sveces ja bus kada dzivibas pazime mekle vainu karbuzi.ja pat neuzsit  vaina elektronika kkur

Cilī var ieliet čučut ?

1 minute ago, weeler said:

ja.izskruve sveci un ielej.tik neparspile ar daudzumu.vis vieglak ar sprici to izdarit

Kautkur šprici var nopirkt ? :D Vai padomās ka narkomāns un nepārdos ? :D

3 hours ago, Moto_ogre said:

pa taisno no krančika,iepilini vienmer ir palidzejis.

norauj no karbja šļauku un iepilini paaris piles

šprice musdienas noperkama ilgi nedzīvo,gumija atviebjas un ir āmen.

ja var ari ta.ja atlauj slandzinas garums.bet tada gadijuma bus japakurbule vai ari japasuc pa otru slandzinu kas nak no bakas

1 hour ago, Robiitiis said:

Tas ka viņš uztaisīju tādu kā šāvienu nozīmē, ka viņš iet ? TIkai benža nepiejiet ?

pamegini kadu citu sveci un izdari velreiz tapat.vajdzeja ierukties uz isu bridi nevis scaudit

On 2018.01.22. at 09:51, Maksimalists said:

Jaa tev vajadzeja ierukties nevis tik uzsist... man ari taa bija, tev kkur gaisu rauj pa daudz! Paskaties blives.. saļņikus un meigini velreiz... es samainiju abus saļņikus un man aizgaaja

Tieši kuras blīves ? Un kas ir saļņiki ? Sorri, vēl neesmu tāds spečuks kā jūs, tāpēc nezinu visus tos saīsinājumus, pasakiet lūdzu, kur man tās blīves jāskatās. Un kas ir saļņiki un kur tādi atrodas ?!

9 minutes ago, Robiitiis said:

Tieši kuras blīves ? Un kas ir saļņiki ? Sorri, vēl neesmu tāds spečuks kā jūs, tāpēc nezinu visus tos saīsinājumus, pasakiet lūdzu, kur man tās blīves jāskatās. Un kas ir saļņiki un kur tādi atrodas ?!

Ta ir ka runā aunu valodā,saļņiki jopcik tak vajag runat tirā tehniskā valodā. Tas ir blīvslegi kloķenei un blīves,kas nāk kolektoram jeb cilindram un galvai,vai nau izpūstas vai nelaiž garām kkur. 

4 minutes ago, Moto_ogre said:

Ta ir ka runā aunu valodā,saļņiki jopcik tak vajag runat tirā tehniskā valodā. Tas ir blīvslegi kloķenei un blīves,kas nāk kolektoram jeb cilindram un galvai,vai nau izpūstas vai nelaiž garām kkur. 

ui jopta, tad jau visu motoru jāņem nost, vane ? 

4 minutes ago, Moto_ogre said:

On 2018.01.22. at 09:51, Maksimalists said:

1 minute ago, Robiitiis said:

ui jopta, tad jau visu motoru jāņem nost, vane ? 

Tad var vismaz visam tikt brīvi klāt,laij nau pa zemi jārāpo.

Pārbaudi sākumā blives visas,nu ja neko tur netarod tad ņem laukā dzinēju.

16 minutes ago, Robiitiis said:

Man jums jautājums, ir idejas kā var noņemt magnētu ? Hz kā viņu latviski sauc, bet krieviski par magnētu..

ar speciālu novilcēju,vai otrs variants padauzot pa perimetru un tad pats nolec nost. Bet nevajag dauzīt(ar nenormālu spēku bombīt) ka akmenslaikmetā dzimušam citadi var salauzt un varesi izmest misene.

Just now, Moto_ogre said:

ar speciālu novilcēju,vai otrs variants padauzot pa perimetru un tad pats nolec nost. Bet nevajag dauzīt(ar nenormālu spēku bombīt) ka akmenslaikmetā dzimušam citadi var salauzt un varesi izmest misene.

A tur tā skrūve, viņa neskrūvējas ? Viņa tā vienkārši nāk nost ?

Just now, Robiitiis said:

a kā viņu atskrūvēt, ja tas magnēts, jeb riņķis griežas līdzi ?

Man personigi ir triecienpistole,paņēmi un vaļā nekadu problēmu. 

Ja tev tādas nau nu tad vajag kādam citam pajautāt ka tur sabloķēt to magnētu,lai negriežas.

Viens ,man teica ka varot sveces caurumā ielikt lupatu un tad kautkā tur sabloķējas pats no sevis.