Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

WildCat's

Derbi Senda izpūtēja maiņa, jettings u.c.

Recommended Posts

Labdien, labvakar, labrīt.

Te atkal es, pēdējo reizi iegriezos septembrī, kad jautāju padomus tiesību likšanai, tagad jau braucu vairākus mēnešus.

Tātad, ķeršos pie lietas. Braucu es ar Derbi Senda 2012 ar 4.2 kW motoru, nobraukums ap 11 štukām (nedaudz zem). Lieta tāda, ka mopēda kopējo tēlu un sniegumu tā teikt ''čakarē'' izpūtējs (šaubos vai tas vispār ir oriģināls, jo viss pārējais smuks), izpūtējs ir ar restriktoriem, izrūsējis un izpuvis līdz nāvei (pagaidām caurumu nav), plus iepriekšējais īpašnieks ir mēģinājis silencerim pa rūsai virsū krāsot melnu krāsu, kas izrādījusies nepiemērota dotajam uzdevumam un lēnām ''plūst'' uz leju. Izpūtēju labprāt nomainītu, tāpēc man ir pāris jautājumi.

1. Kāds izpūtējs tieši derētu manai Sendai, nebūtu briesmīgi dārgs un kur tādu vislabāk iegādāties?

2. Rakņājoties visvisādos forumos tā arī gudrs netiku, pamanīju tādu jēdzienu kā ''jetting''. Cik sapratu tā ir sprauslas modificēšana, bet pa cik es nēesmu pie motora reāli strādājis (cik nu eļļu kārbai nomainīt), ne sūda nesaprotu kas tas ir un kā tas darāms. Cik sapratu tas ir obligāti, ja maina izpūtēju, jo vajag mainīt mikstūru.

3. Vai man obligāti tad būtu jāmaina nost oriģinālā gaisa kaste un jāliek aftermarket air filters?

4. Kā tas ietekmēs mopēda dzīvotspēju?

Griežos tieši šeit, jo saprotu ka noteikti to kāds ir darījis un nolēmu ka te es droši vien to kādu varu atrast. Ja kāds ir mainījis trubu, džetojis vai vispār pie tā dzinēja strādājis kontaktējaties, izpalīdzat draugam lūdzu.

Vēl man vajag arī nopirkt pagrieziena lukturi, tā kā ja kāds zin kur tādus zvērus dabūt arī pasakat.

Pašam tās tehniskās zināšanas ir tikai teorētiskas, praktiski neko daudz nēesmu darījis, tāpēc noderēs da jebkas.

Paldies.

WhatsApp Image 2018-01-11 at 18.03.24.jpeg

Edited by WildCat's

Sprauslu tev nav, bet par mikstūras mainīšanu gan esi sapratis! Tas nozīmē to ka liekot kādu sporta izpūtēju vajag treknāku degmaisījumu. Izpūtēju meklē uz minarelli AM6 motora! Gaisa filtra kasti var maiinīt uz sporta filtru vai var atstāt kasti , personīgi kastei dodu priekšroku.

P.S vari arī šo izpūtēju mēģināt atjaunot , ar fleksi un drāšu ripu, un pēctam pārej pāri ar karstumizturīgo krāsu

Izpūtēji šiem mopēdiem ir ļoti dārgi,iesaku tev labāk atjaunot esošo,ar drāšu birsti un smilšpapīriem,bet ja nu izdomā tiešām mainīt,meklē izpūtēju priekš D50B0 motora,tieši tāds tev ir,vai arī vienkārši derbija izpūtēju,kurš iet pa to pašu pusi,kur tagadējais.Pagriezienus vari nopirkt jebkurā moto veikalā,cīnies! :) 

6 minutes ago, joozix said:

Sprauslu tev nav, bet par mikstūras mainīšanu gan esi sapratis! Tas nozīmē to ka liekot kādu sporta izpūtēju vajag treknāku degmaisījumu. Izpūtēju meklē uz minarelli AM6 motora! Gaisa filtra kasti var maiinīt uz sporta filtru vai var atstāt kasti , personīgi kastei dodu priekšroku.

P.S vari arī šo izpūtēju mēģināt atjaunot , ar fleksi un drāšu ripu, un pēctam pārej pāri ar karstumizturīgo krāsu

Paldies tev liels par info!

Kā tad man mainīt degmaisījuma mikstūru, ja spauslu nav? Ja maina mikstūru tad arī jājauc eļļa premix vai var palikt tā kā man tagad ir, ka viņš pats no bačoka jauc.

Šo izpūtēju atjaunot biju domājis, bet pirmkārt viņš stipri plāns un izrūsējis, ka neizslīpēju caurumu. Būtu tāpat mēģinājis, bet mēģinot sadalīt divās daļās pie silencera šeškantes skrūvei vienkārši galva izdrupa kad mēģināju skrūvēt, tāpēc droši vien būs jāzāģē uz pusēm lai norautu nost.

1 hour ago, filmix said:

Izpūtēji šiem mopēdiem ir ļoti dārgs,iesaku tev labāk atjaunot esošo,ar drāšu birsti un smilšpapīriem,bet ja nu izdomā tiešām mainīt,meklē izpūtēju priekš D50B0 motora,tieši tāds tev ir,vai arī vienkārši derbija izpūtēju,kurš iet pa to pašu pusi,kur tagadējais.Pagriezienus vari nopirkt jebkurā moto veikalā,cīnies! :) 

Nu paldies, cīnīšos.

Gribu saprast kā to mikstūru mainīt pēc izpūtēja maiņas (ja es to tiešām izdaru).