Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Maksimalists

Kā lai palaiž?

Recommended Posts

Tatad man ir tā, ka nav pieejams neviens normals akumalators, un kurbulis arī ir aprauts! MAn aķis uzgriež 3 sekundes, motors taka grib ddarboties, bet neierucas, jo beidzas aķim jaudas!   Kāds zina kādu labu metodi kā palaist motoru? Motors tiko salikts...   Zinu metodi ka start sajuga zvanu jaieliek skruve, bet man tas nestrada jo stumjot, siksna ap varika pirkstu giorežas pa tukšo!  PAlīdzat!

Heelp!

Tagad uzliku beidzot virsu stock gaisinieku! TAgad vispār ir klusums no rollera! Tikai pa pliko griež kompresija!  BEndzins ir svece mitrs, drikstele ari ir, kas varētu būt pie vainas? Iepriekš, bez gaisinieka, gandriz jauy oierūcās, tagad vispār, nekas nenotiek! Vel nomainijām vārstu, tad takā labāk gribeja jau lekt, bet tapat nepieleca!

Cīnos jau vairāk kā menesi, vairs nenāk nekas prātā!

Edited by Maksimalists

Nop, tur bija hermētiķa vaina, bija galigi vecs, un nebija sakaltis, rāva gaisu visur iekšā!

Tagad salika, iedarbināt var, bet ar skrūvi, visu laiku stumjot, un darbinot starteri ierūcas! Nenāk bendzīns pietiekami klāt, jo karburators ir sačakarēts! (apakšā ruba nolauzta) izdevās iedarbināt uz 1 min, rūca bez gāzes! Bet noslapa jo nepienaca vairs bendzins!