Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

mazaisfuksis

Yamaha Aerox by Fuksis.

45 posts in this topic

sup. Tātad sitais ir mans drapaks, ar kuru es visu vasaru pārvietojos, roxana iet baigi labi , tomēr pa ziemu ir savs plans ,kuru es atspoguļosu šajā topika. :)Šeit ari dažas bildes!

22345461_818245861690902_206023255_o.jpg22345431_818245901690898_1992256965_o.jpg

SETUP- Stage 6 mk2 sport pro

Stage 6 R/T oversized transmisija.

Hebo Revolution Klokene

R/T Kolektors.

Stage 6 Replika.

Stock aizdedze.

21mm  Dellorto Black Edition karbis.

• Pa ziemu plāns - Nopirkt vajadzīgas plastmasas

C21 Yasuni Truba - Pasūtīta.

Mallosi V14 iepludes majina.-Jau ielikta.

Nokrāsot zbisa krāsa , p.s iesakat kādu labu kombināciju. - jau izdomāta. :)

Būs ari updeiti Ziemas gaitā , tāpēc saturaties :)

Edited by mazaisfuksis

51 minutes ago, Maksimalists said:

Riktigi labi izskatas! Veiksmi tev, tavos plānos!

Paldies , Centīšos izpildit savus planus lidz opening. :)

7 minutes ago, Renarss said:

veiksmi!

Paldies :)

Veiksmi arī ja nav baigi daudz kas jādara. Man roxi vienmēr patīk ja viņi ir main color zili un ar baltiem akcentiem. Vai arī stage 6 krāsāš. Main color orange un ar melniem akcentiem.

Tu pa āgenskalnu ik palaikam braukā ? Liekas ka ik palaikam esmu tevi tur redzējis. Pa šo vasaru laikam 4 reizes. Rolleris tāds redzēts liekas.

Edited by Liight

30 minutes ago, Liight said:

Veiksmi arī ja nav baigi daudz kas jādara. Man roxi vienmēr patīk ja viņi ir main color zili un ar baltiem akcentiem. Vai arī stage 6 krāsāš. Main color orange un ar melniem akcentiem.

Tu pa āgenskalnu ik palaikam braukā ? Liekas ka ik palaikam esmu tevi tur redzējis. Pa šo vasaru laikam 4 reizes. Rolleris tāds redzēts liekas.

Paldies ;) Nē , āgenskalna tiešam neesmu bijis ;)

Update.

Tātad , aiz lielas garlaicibas , šdn tika izcelts motors. Ziema tuvojas un jasak lēnam visu taisit uz openingu. Motoru nolicis uz galda , izdomāju , ka jāatver beidzot vala cilis , jaieceko kas un ka. Atverot cili vala , pirmais kas iekrit acis , jāmaina virzulis.Cilindra galvai viss zbis un pašam cilindram ari labi.Jau pagašnedēl , pasūtiju membrāna bloku jeb mājiņu- mallosi vl14, tā kā viss lēnam notiekās un taisās. Ziemas gaita sekos lieli updeiti , tapēc sagatavojaties!!

11236A78-B401-4143-AAA3-3F02FABAE463.jpeg75E666FF-E01E-4100-996A-59B8BD75DFF4.jpegA050DA75-9A93-4AB0-A56F-765B32669D07.jpegB484E5C2-ED72-4963-BA0C-0FEB8B0BD239.jpeg

Edited by mazaisfuksis

Mini updeits.

Tikko atnaca pasūtītaMallosi v14 mājina.Tagad tik atliek lēnam visu motoru likt atpakal kopa un krāsot plastmasas. Nākamais updeits bus liels!  

9ED4A520-8C16-4245-AFD4-07C2E58BCC95.jpeg

1 hour ago, Egonsrox said:

Ko tad tik atri, jau visu kopa liksi?

Jā , visu jau ātri izdariju , nomainiju klokenei gultnus , salnikus. Virzulis vel vienu sezonu savilks , tagad tikai jagaida lielais updeits. ;)

Nedaudz vajadzeja atsvaidzināt postiņu.

Tātad , pa šo laiku ir dabūts naļiks un tik lidz dabūju tā ari jau notriekts.

Pasūtīta Yasuni C21 truba , kā ari cilindra blives un mallosi e13 filtrins.

9bf06db0135c2c8f9e4e5a564a0ef59e.pnga37c000f5014c8c4f4792ecd7aeb20f2.png

Gaidiet nākamos up's.

Up.

Esmu bijis ļoti čakls un visu jau paspējis izdarīt pirms lielajiem mīnusiem.Klokenei jauni gultņi un saļņiki.Ieķeru ari jaunas cilindra blives un Malossi E13 filtru.Tagad tikai jāgaida mans Yasuuniiii trubiņš , kas netiek jau kādu laiku izsūtits, bet tiek ziņots , ka nākamas nedēļas laikā būs klāt! :) Būs vel upi , cerams kādam interesē. :))23483307_833809186801236_634696670_o.jpg23484831_833809516801203_1096909937_o.jpg

es tīri labprāt ieskatos šeit. Intresē arī tas c21 jo par c16 , c21 un c30 es zinu tā pamaz un internets arī tukš.

10 hours ago, Liight said:

es tīri labprāt ieskatos šeit. Intresē arī tas c21 jo par c16 , c21 un c30 es zinu tā pamaz un internets arī tukš.

Paldies , ka ir kautkada interese! :)

10 hours ago, nazis_ said:

Būs mazs spridzeklis:great:, veiksmi

Paldies! Būs,būs! :smokin:

19 hours ago, Drivemf12 said:

Kā tu uzliki 90* starpliku, jo es ar gribu likt bet man krēsla kaste traucē, laikam jāgriež kkads gabals nost ne?

Principa filtram vajadzetu tikai traucet , bet to var ar mutēm izlabot. Sliktākajā gadījumā griez nost visu krēsla kastes apakšu.

On 11/11/2017 at 18:38, Drivemf12 said:

Kā tu uzliki 90* starpliku, jo es ar gribu likt bet man krēsla kaste traucē, laikam jāgriež kkads gabals nost ne?

Griezu benki , jo karbis vai filtrs traucēja, neatceros isti :D Bet nevarēja uzlikt visu.

6 hours ago, Shaundi said:

Izskatās solīdi, sekošu līdzi.

No kura Berģu gala tu esi? Es pats arī esmu berģinieks.

Es dzivoju , pie Berģu skatiem , mosh zini. :)

Edited by mazaisfuksis

Sorry par DP.

Tikko izdomāju , ka uz nākamo sezonu jāieķer jaunas ručkas un Riser kits. Tas kas pirmais uzminēs precīzi kāda tonī un krāsa būs plastmasas un diski , dabūs 5l bendzīnu openinga no manis.308acea1e4a7b19dfad456345f4f2ac5.png

Edited by mazaisfuksis