Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
bakka_b

Karburators.

Recommended Posts

nav tādi vakumnieki un nevakumnieki, ja tev piemēram ir benzīna krāniņš, tad pārāk lielu degvielas padevi no bākas karburatorā ierobežo tajā esošā pludiņa adatiņa...

bez tam vakumnieki tapat motora darbības laikā gāž iekšā cik spēj, pēc būtības vakumnieks bijis, nebijis...

Kad no bākas tek benzīns ir sadalītājs apmēram taka krāniņš bet viņu nevar aizvērt tad no karburātora ir vakums un benzīns tiek cauri krāniņam.

Tu saki, ka Tev bendzīns no bākas uz 2 vietām iet?

Kas Tev tas pa rolleri (pieņemu ka rolleris)? Esi pārleicināts, ka karbim ir vakūma trubiņa?

Edited by Tosters

tā jābūt, ko tad vēl tu gaidīji? ja tu gribi viņu manuāli aizvērt, tad tev nekas cits neatliks, kā ievietot kkur pa starpu krāniņu, es vispār vakūmnieku aizsviedu prom, tikai uz krāniņu tagad viss notiek un nav nekādas vainas, bet ja tev tas vakumnieks rukā kā vaig tad labāk likt viņu mierā...

Neiet benzīns uz divām vietām. Ir viņam vakuma trubiņa un man vajag zināt vai ja paņemšu parastu karbi vispār benzīns tecēs iekšā jo tam jau būs paštece.

tā jābūt, ko tad vēl tu gaidīji? ja tu gribi viņu manuāli aizvērt, tad tev nekas cits neatliks, kā ievietot kkur pa starpu krāniņu, es vispār vakūmnieku aizsviedu prom, tikai uz krāniņu tagad viss notiek un nav nekādas vainas, bet ja tev tas vakumnieks rukā kā vaig tad labāk likt viņu mierā...

Nu bet ko man darīt ja es gribu citu karburatoru??

kādā ziņā tas ir parastais karbis? cik zinu, tad 17,5 visiem ir vieta, kur pielikt var vakūma trubu. vakūmnieks dēļ tā, ka maina karbi, nav jāmeklē cits. ja tev ir karbis, kam nav vakūma šļaukai vieta, tad jāpērk krāniņš, ko bākā iebāzt vakūmnieka vietā. ceru ,ka tagad ir skaidrāk. man liekas, ka visu paskaidroju..

Vot man ir šitās.6yzzybg65epa8lhr94mk.jpg

kādā ziņā tas ir parastais karbis? cik zinu, tad 17,5 visiem ir vieta, kur pielikt var vakūma trubu. vakūmnieks dēļ tā, ka maina karbi, nav jāmeklē cits. ja tev ir karbis, kam nav vakūma šļaukai vieta, tad jāpērk krāniņš, ko bākā iebāzt vakūmnieka vietā. ceru ,ka tagad ir skaidrāk. man liekas, ka visu paskaidroju..

Nu vispār jā man pēc tavas paskaidrošanas palika skaidrāk. Paldies tev. (tas nav ar sarkasmu)

Vēl, ja tev nepatiik vakumnieks, vari taisiit pašteci, kā mopēdiem :D

man piemēram tā ir, nesūdzos ;)

Nu ja jau šancē sūknītis tad priekškam taisīt?

Tagad bračkam ar uz pašteci, itkā atšķirības jau nav. :D

Vienīgi bākai vajadzētu atrasties augstāk nekā pašam karbim.

Edited by Tosters

Tas ir parasts vakūma bendzīnsūknis. Nomaini karbi un liec tik klāt vakūma trubiņu un viss būs kā nākas.

Rekur tieši Dellorto 17.5mm

http://img155.images...36689vi2ao3.jpg

Un ir vēlviens jautājums tavā bildē ir rakstīts water cooling ko tur vieno klāt vai tas tad ir tikai priekš ūdens dzeses motoriem. Jo man ir Gaisa dzese. (Iesācējs šitajās lietās)

Cik es saprotu tā ir karburatora apsilde. Lai neaizsalsts or somethin'...

Var viņu nevienot klāt nekur (atstāt neko neuzliktu) vai arī īsu šļauciņu uzmauc virsū vienam un otram galam (savieno).

Tas nekas, ka Tev gaisa dzese ir. Tas, ka tas water cooling karbim, neko nemaina. ;)

Edited by Tosters

Cik es saprotu tā ir karburatora apsilde. Lai neaizsalsts or somethin'...

Var viņu nevienot klāt nekur (atstāt neko neuzliktu) vai arī īsu šļauciņu uzmauc virsū vienam un otram galam (savieno).

Tas nekas, ka Tev gaisa dzese ir. Tas, ka tas water cooling karbim, neko nemaina. ;)

Bļē. Reāli paldies par to ko sarakstīji. Tagad zināšu vairāk par karbjiem. :)

Nu ja jau šancē sūknītis tad priekškam taisīt?

Tagad bračkam ar uz pašteci, itkā atšķirības jau nav. :D

Vienīgi bākai vajadzētu atrasties augstāk nekā pašam karbim.

Man perosnīgi labāk patīk paštece, es negribētu lai man kkur uz ceļa vakumnieks nobeidzaas :D

Man perosnīgi labāk patīk paštece, es negribētu lai man kkur uz ceļa vakumnieks nobeidzaas :D

man tas pats tik tad kad man bija es mūždien aizmirsu aizgriest krāniņu beidzot braukt un benzīns ātri vien beidzās:D

nu vakūmnieks tik viegli nevar nobeigties, es pats nebūtu mainijis nost vakuumnieku, ja man karbim būtu kur pielikt vakūmnieku.

man tas pats tik tad kad man bija es mūždien aizmirsu aizgriest krāniņu beidzot braukt un benzīns ātri vien beidzās:D

kāds sakars krāniņam ar to, ka benzīns ātri beidzas?? ja tev mistiski pazūd, tad tev pludiņš karbis čakarējas.