Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Delis

Atsauksmes/Kritika Closing17'

Recommended Posts

Viss patika,bet dalībniekiem iesaku sataisīt savus braucamos lai ir droši,redzēju kolonā old runneri bez aizmugurējām bremzēm,lai neieliktu kādam dupsī viņš brauca pa vidu,kad vajadzēja bremzēt. Vēl dragreisā piedalijās bez aizmugurējām bremzēm.:nene::pizdi:

Un replikas īpašnieki jūs jau zinat kas jums jādara.

Edited by Pagalmss

Closings bija labs , tiesam patika , bet tomer bija viens crashs , pie plavniekiem viens otram ielika dibena un nolauza plastmasas, labi tas siikums..Pats pasaakums bija labs, daudz aktivitates.Piekriitu par to ka jaizdoma vairak aktivitates lidzbraucejiem , jo sogad, bija dazi kas sala nost. :D Liels Cepums Delim un parejiem organizatoriem par pasakumu! :)

Edited by mazaisfuksis

Reāli prieks lasīt labās atsauksmes no jums ! Motivācija rīkot tālāk :)

Pašam arī ļoti patika pasākums , neviens īpaši netaisīja lielas problēmas,kas vienmēr ir pozitīvi .

p.s.

Mēs neorganizējam nightride,jo pastāv pārāk liels risks (avārijas,sūdi ar mentiem utt ) 

Uz Openu izdomājam maršutus nightridam,droši dodam idejas pm , mēs varam savākt visu baru vienā vietā nightridā,bet tālāk mēs neko neorganizējam diemžēl :(  

On 10/6/2017 at 09:29, joozix said:

Man personīgi šķiet, ka biķernieki labākais variants , nav tālu un segums labs , kā arī nav jau tām trasēm tāda izvēle , lai teiktu ,ka apnikuši biķernieki!

Es par rumbulas lidlauku!

sātu lidosta būtu najs

Ar biķernieku trasi ir tā.

Openos vienmēr esam iespiesti kkādā mazā stūrī, līdz ar to gaidot nākošo atrakciju reāli nav ko darīt un paliek unreal garlaicīgi.

Esmu bijis daudzos openos un clousingos, bet pēc redzētā, piedzīvotā uz openu, kas notiks biķeros, pat ja lietu bāka degvielu un dotu savu drapaku, nu negribētu braukt.

Nekad atbraucot no opena nav biijusi neviena laba atsauksme, bet clousingā nezinkāpēc gribas atgriezties gadu no gada.

Es pirmo reizi braucu, man ļoti patika bet ir daži ieteikumi .

1. zinu ka trase bija aizņemta ,bet būtu bijis daudz labāk ja būtu bijis sestdienā.

2. manuprāt par daudz laiks bija trasē ,jo daudziem jau apnika ka tik ilgi ,varētu būt kāda vel vieta bijusi kur braukt.

3.Būtu bijis daudz labāk ja būtu bijusi atvērta visa trase nevis tikai mazs gabaliņš.

4.uz trasi bija ļoti ļēni jābrauc.

Tie ir tikai mani ieteikumi un nezinu cik realizējami tie ir ,bet kopumā man ļoti patila un pavasarī braukšu atkal. Liels paldies organizātoriem.  ;)

Edited by GreenGlass

3 hours ago, GreenGlass said:

Es pirmo reizi braucu, man ļoti patika bet ir daži ieteikumi .

1. zinu ka trase bija aizņemta ,bet būtu bijis daudz labāk ja būtu bijis sestdienā.

2. manuprāt par daudz laiks bija trasē ,jo daudziem jau apnika ka tik ilgi ,varētu būt kāda vel vieta bijusi kur braukt.

3.Būtu bijis daudz labāk ja būtu bijusi atvērta visa trase nevis tikai mazs gabaliņš.

4.uz trasi bija ļoti ļēni jābrauc.

Tie ir tikai mani ieteikumi un nezinu cik realizējami tie ir ,bet kopumā man ļoti patila un pavasarī braukšu atkal. Liels paldies organizātoriem.  ;)

1.Laika daudzums trasē ir pietiekami normāls ja piedalies visās aktivitātēs, laiks ātri pazudīs ja piedalīsies aktivitātēs .. Ja kāda nepatika , iesaki kādu savu lai arī tu varētu piedalīties , un nebūtu jāgarlaikojas :) 

2. Visu trasi nav tik viegli sarunāt .. Jāpriecājas ka vismaz bija trase , nevis kkaads stāvlaukuma placis :) 

3.Lēni brauca jo ir daudz cilvēki un ja visi griezīs ručku pilnā , šaubos ka beigsies viss pozitīvi , labāk lēnāk un zolīdāk. Visi kopīgi un kā Scooter-power Family :D .. Un arī būs tā ka kādam mopēds neturēs līdzi , puse pazudis pa ceļam , un tad forumā sāksies kārtējas rasborkas , ka nepagaida un tt :)