Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Delis

Atsauksmes/Kritika Closing17'

Recommended Posts

Bija jautri, vienīgais žēl ka braucot pār tiltam paliku bez zobiem, jo tie tā klabēja ka cerību nebija. Un iesaku ja ir vieta kur nedrīkst braukt uzliekat kkadas riepas ar zīmīti savādāk Dēlis dabūja tā nokrities, ka,manuprāt, viņam pašam jau beigās apnika:hehe::hehe: Bet vispār paldies man bija jautri !

Šogad closings ļoti mierīgs, ja salīdzina ar pagājušogadu, netika dzirdēts, ka būtu kāda avārija vai kas tamlīdzīgs, protams dažiem tehnika pievīla, bet tas norm, par organizatoriem, viss lielākais cepums no manis, pats nepiedalījos visās sacensībās, bet to šoreiz bija stipri daudz, un jā. :great: p.s Stage6 pro replicu īpašnieki, lūgums, nu nomainiet tās klusinātāju vates, salieciet tās blīves un pievelciet visu ciešāk, jo skaņa ir tiešām neciešama, kad viss vaļā un ausis tiešām sāp.:pizdi:

Man closings būtu daudz labāk paticis ja man nebūtu kaut kādi divi čaļi uz melna zipa ar kāju plastmasu norāvuši un pat nevar apstāties un kādu respektīvu summu iedot , bet labāk aizšauj prom no closinga un atstāj mani ar galvas sāpēm visu dienu par savu mīļoto transportu un paldies draugam Eduardam ( vairs nav forumā viņa ) par duct tape fixu :wrenchin: Skatoties uz visu pārējo man ļoti patika closings bija tiešām daudz kur piedalīties Biķerniekos. Līdz Alfai aizbraucu un tad uz Mārupi uz 2 stundām skatīties ko visu salauzuši. Pēc tam uzzvanijām Dēlim un aizmaucam uz Plazu un ķip night ride. Night rides tiešām ir vienīgais punkts kas mazliet nepatika. Jo uz Plazas tik stāvējam bez plāniem. Kad bijām jau uz ieliņas pie Olimpijas tad jau atkal viss smuki un patīkami.

Overall 8.5/10

Droši - ja ir idejas aktivitātēm vēl - rakstiet. Īpaši, ja tās ir aktivitātes, kur nevajag rolleri (lai līdzbraucējiem interesantāk, lai paši braucēji var nosalušās miesas sasildīt utt.).

Ja negribat publiski, rakstiet man ziņās forumā vai WA. Ļoti novērtēšu jebkādas idejas. Un ja būs arī kāda feina, īstenojama ideja, parūpēšos par spec balviņu :)

Bija baigi labi, man patika, tehnika nepievīla arī, atrakcijas pa feino, viss smuki, viss patika, rolleris gāja.

Vienīgais mīnuss tāds, ka daudzi nemāk kolonnā braukt un liekās dirsā, gandrīz pats ieliku, bet labā reakcija.

Organizatoriem liels paldies!

Atvainojos par dubultpostu, bet skatoties dažus video no closinga, gribēju atgādināt par braukšanu uz pakaļējās riepas kolonā.

Bļāviens, tak beidziet dieva dēļ raustīt to priekšu gaisā un pabraukt 3m uz priekšu kolonā, un kad met stūri nost tad knapi var savākt, nedod dievs vēl iebrauksiet kādam pakaļā, es nenosodu tos, kuri māk TIEŠĀM BRAUKT un saprot ko dara, tie kuri nejēdz apdraud gan sevi, gan citus.:censored:

Organizatoriem iesaku, lai pie katras kolonas ir vismaz viens braucējs, kas pieseko līdzi braucējiem, kas nejēdz braukt uz pakaļējās riepas.

6 minutes ago, Silinsh said:

Atvainojos par dubultpostu, bet skatoties dažus video no closinga, gribēju atgādināt par braukšanu uz pakaļējās riepas kolonā.

Bļāviens, tak beidziet dieva dēļ raustīt to priekšu gaisā un pabraukt 3m uz priekšu kolonā, un kad met stūri nost tad knapi var savākt, nedod dievs vēl iebrauksiet kādam pakaļā, es nenosodu tos, kuri māk TIEŠĀM BRAUKT un saprot ko dara, tie kuri nejēdz apdraud gan sevi, gan citus.:censored:

Organizatoriem iesaku, lai pie katras kolonas ir vismaz viens braucējs, kas pieseko līdzi braucējiem, kas nejēdz braukt uz pakaļējās riepas.

vajag laist pēdējo kolonu,atsevišķu ,kur visi raustītāji savākušies :D

21 hours ago, Liight said:

Man closings būtu daudz labāk paticis ja man nebūtu kaut kādi divi čaļi uz melna zipa ar kāju plastmasu norāvuši un pat nevar apstāties un kādu respektīvu summu iedot , bet labāk aizšauj prom no closinga un atstāj mani ar galvas sāpēm visu dienu par savu mīļoto transportu un paldies draugam Eduardam ( vairs nav forumā viņa ) par duct tape fixu :wrenchin: Skatoties uz visu pārējo man ļoti patika closings bija tiešām daudz kur piedalīties Biķerniekos. Līdz Alfai aizbraucu un tad uz Mārupi uz 2 stundām skatīties ko visu salauzuši. Pēc tam uzzvanijām Dēlim un aizmaucam uz Plazu un ķip night ride. Night rides tiešām ir vienīgais punkts kas mazliet nepatika. Jo uz Plazas tik stāvējam bez plāniem. Kad bijām jau uz ieliņas pie Olimpijas tad jau atkal viss smuki un patīkami.

Overall 8.5/10

nightride nav neviens organizators,kāds kaut ko izdomā un tur arī braucam,parasti visi man prasa,kur braucam utt.   Es neorganizēju nightride,man vnk pašam dažreiz krīt uz nerviem  dzirdēt kur braucam un kad braucam.

saprotiet arī mani veči.;(:morale:

Nebija slikti, vismaz šoreiz varēja just to organizātoru inicatīvu rīkot un arī veidot ko jaunu lai vecajiem un arī jaunajiem ir kas jauns un tāds wow par visu.. Ļoti lielu lomu pildīja arī tas ka closings norisinājās biķerniekos, un ļoooti ceru ka opens norisināsies tur pat..

Runājot par ratā raustītājiem, savā kollonā esot neredzēju nevienu baigi kollonā raustot ratā bet jebkurā gadījumā asi manevri un bremzēšanas no kollonas sagaidīt varēja, tādēļ neizturēju un aizbraucu pa priekšu lai nebūtu nekādu starpgadījumu..

Principā kā @Delis būtu teicis, cepums organizātoriem.. Tiekamies openingā!

(Cepumus nedošu, nopērciet paši... :D :great: )

Tas noteikti ir tāpēc ka iepriekš bija radies takā pieradums pie trases, tādēļ izmaiņas vienmēr ir tāds kā pārsteigums braucējiem.. Uz openu to derētu atstāt kā noslēpumu kurā trasē viss norisināsies lai atkal rodās tāds kā hype.. :great:

3 hours ago, Anakyira said:

Ziniet, kas ir smieklīgākais? Tad kad pasākumi notika Biķerniekos, tad bija čīkstēšana un pīkstēšana, cik viss slikti un Biķeri ir apnikuši. Tagad jau vairākkārt dzirdu patīkamas atsauksmes kā "Jeee, Biķernieki...BEIDZOT" :)

Man personīgi šķiet, ka biķernieki labākais variants , nav tālu un segums labs , kā arī nav jau tām trasēm tāda izvēle , lai teiktu ,ka apnikuši biķernieki!

Es par rumbulas lidlauku!