Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Nilskovalenko

Yamaha Slider by nilskovalenko

54 posts in this topic

man vienīgajām nepatīk šī tnt priekša? 

bet braukt vienalga ne man, veiksmi darbos:wrenchin:

p.s. variavoks no user @fzemov

Nu manuprāt ir labāka neka ciklopa acs, bet nu gribetos bcd priekshu, bet to varbut tala nakotnee

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eyo, esmu vel kinda dzivs, un lenam ari kkas kustas uz prieksu ar slaideri, vakar atnaca sutijums kura bija baguza mehanisms, sledzene, atslegas un priekšejie stikliņi 09bf6bb228daa8d45f5219caba6f351e.jpg paldies par sutijumu@DEIVILO . Ka ari noputu plastikas, ar baloniniem ko atradu majas d0a5d83288e3322e6f7d4855e6c20816.jpg bet manuprat dope krasu salikums, tagad tikai diski vel balti janokraso un ramis, tad bus palicis tikai uzsutit motora daļas un salikt visu. Pie reizes shodien ieliku ledus prieksha un manuprat ir dopa af b015c0a4ae73a146257b2ffe1805ba7c.jpg stay tuned , ata

38 minutes ago, Nilskovalenko said:

Vel jobanutāks

Bet loģiski,tak  vajag atsķirties ar kautko no pārējiem,a to visiem kopijas. 

Kurš nu būtu to teicis:emo::emo::emo:

Nu ne es vienigais, lab, ja tev ir problemas raksti pm, nevienam tavi komentari neintrese diemzel

30 minutes ago, cpi_hussar said:

tādu stuntbaru vjg, kuru var nopirkt, tik diezvai latvijā var nopirkt... bet ja ir taisnas rokas par sataisīt pašam ko līdzīgu:emo:

veiksmi:wrenchin:

2HEso3NN9Xs.jpg

Bija doma kko tadu taisīt, ir cilveks kas piedavaja

manuprāt drausmīga krāsas izvēle,vienreiz nopūt ar pistoli sterliu ,lai pašam prieks un nedirs ka tu šito škilsi [censored] [censored] [censored] ...

cīnies :wrenchin:

manuprāt drausmīga krāsas izvēle,vienreiz nopūt ar pistoli sterliu ,lai pašam prieks un nedirs ka tu šito škilsi [censored] [censored] [censored] ...

cīnies :wrenchin:

Zipu nokrasoju ar pistoli, manuprat nav verts likt laiku un naudu stunt rollera izskataa, jo 90% iespeja ka saskrapesi

Same, piekrītu par to krāsu, ka nav jēga pirkt tur, vest krāsot un tādā garā. Ja Tu viņu tur taisies visu laiku kopt, mierīgi braukāt tad jā. Bet, ja džeks gribēs stuntot un ko vairāk iemācīties no tā visa - tad nav jēga velti izmest naudu. Un vēl citējot @cpi_hussar par to, ka var nopirkt.. Protams Tu vari nopirkt, ja naudu nav kur likt. Atrodi un pačeko cenas, tad padomā vēlreiz. :D Visu cieņu, man personīgi patīk. Te var brīvi protams izpausties, bet to rolleri viņš jau netaisa priekš jums, bet tīri priekš sevis. [censored]uj, ka jums nepatīk! 

Ideja stunbaram,principā var bez metināšanas uztaisīt, personīgi man patīk. (no fzma)

thumbnail.jpg

Man ari patīk, gribētos tādu

Varēji nokrāsot labāk, visa kaut kādos mistiskos punktos. Izskatās briesmīgi.

Kada sķirba? Tikunta tai krasai rip pec nedeljas bus

Eyo visi, daudz kas pa šodienu ir noticis, jo @innitaa.l labi pastrādāja kamēr nebiju mājās. Liels paldies.

Tātad viņa pa šodienu

Nolakoja, nokrāsoja diskus a53fd743ba9caa139012d26b442538a2.jpg

Nokrāsoja abus spārnus un nolakoja f90eb9c41514bf07d04d94eef672cfcb.jpg

Nokrāsoja rāmi, nolakoja, savilka pravodku un visas troses max clean un uzlika jauno atslegu 7ad8606277d521c85cea67763a97f105.jpg69e46cae39c7f2ca28a99e8b165928a7.jpg6e3bd0c014c2c3a55df832216accb828.jpg

Kā arī nomainīja priekšējām bremzēm klučus un šļauku jo vecajiem bija rip.

Slaiders jau sak tuvoties beigam, stay tuned