Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Liight

Peugeot Speedfight 2 LC ''Olivers'' by Light

Recommended Posts

Sveiki tauta, es Aprīlī noliku tiesības un Aprīļa beigās dabuju savu speedfightu kurš bija full stocks un labi mīlēts tapēc samaksāju kārtīgu ciparu (800eur). Speedfights ilgi netika pie topika jo nebija baigie plāni viņam , bet tomēr uztaisiju ja nu kādu intresē :smokin:

te būs bilde no maija sākuma                                                                                                                                                                      un šādi šodien izskatas rolleris

20170821_175517.jpg

20170426_163206.jpg

Kas jau izdarīts :

Jau Maija beigās ūdens sūknis atteicās tapēc tika servisā nomainīts

Jūlijā izņēmu visus ierobežotājus un sāku mācīties braukt ratā

9 Augustā karbi iztīriju

Arī 9 Augustā jaunu naraku gaisa filtru ieliku

----------------------------------------------------------------------------

Ko vēl darīšu :

Yasuni truba nāks kaut kad

Noņemnt slēpi

Lampās spūldzītes nomainīšu jo naktī neko neredzu kad braucu :haha:

Side standu pielikt

Variatoru nomainīšu

----------------------------------------------------------------------------

Tas arī pašlaik viss :yahoo:

Edited by Liight

Rolleris pēdējo nedēļu gāja ar vien sliktāk un sliktāk. Un šodien no rīta pāri 30kmh negāja un ar kāju bija jāstumj lai sāktu braukt no luksafora. Tpc vissu vakaru ar draugu skatijāmies kas var būt un klausijāmies kas tur nepareizi. Paskatijāmies sveci, gaisa filtru tad users @Sesks ieteica kompresiju pārbaudīt ( nezinu kapēc paši neiedomājāmies ) , bet kompresija laba. Kad jau bijām gandrīz atmetuši ar roku un veduši rīt uz servisu  ,bet tad izpūtējā kaut kas iesitās. Noskrūvējām pirmo daļu un melni mazi metāla gabaliņi izkrita. Tad ar gaisa bundžiņu izpūtām visus gabaliņus laukā. Domājām ka plastmasa , bet nesapratām kā izspūtējā nokļuvusi , bet kad ar magnētu pārbaudijām tas bija metāls. Katrā ziņā rolleris tagad strādā labāk nekā jebkad un max speedu pat 90km/h izspiedu. Ko uzskatu par ļoti labu par to ka principā stocks man viņš ir.

1 minute ago, Sesks said:

mybe izpūtēja ierobežotājs? :bljee:

Nu takā nevaidzētu būt jo tas takā bija izņemts jau pirms manis. Rollerim tā pati truba kopš 2008 gada stāv virsū un mums likās ka truba sākusi lūzt iekšā dēļ rūses or smth

Just now, Liight said:

Nu takā nevaidzētu būt jo tas takā bija izņemts jau pirms manis. Rollerim tā pati truba kopš 2008 gada stāv virsū un mums likās ka truba sākusi lūzt iekšā dēļ rūses or smth

Ja baigi interesē izjauc klusinātāju mož tur kautkas izjucis.

Mini updaits drīz būs lielāks

Tātad pirms Septembra beigās truba atkal bija aizsērējusi ar metāla gabaliņiem maziem un nolēmu pēdējo reizi iztīrī un pasūtiju yasuni r un dažas citas mantas no scooter-attack.de , bet piektdien vakarā kad paciņa atnāca domāju kpc tik maza un smaga. Attaisu vaļā un tas ir pasūtijums no kāda čaļa kas francijā dzīvo. 70cc cilis un 19mm karbis un 2 sīkumi bija. Uzreiz zvanu rakstu scooter attackam , bet tie jau mājās visi. Šodien sakontaktēju un jāsūta atpakaļ un tikai tad kad viņi saņems tad es dabūšu vai naudu atpakaļ vai savu pasūtijumu. Šeit vēl bilde no tā kas atnāca ↓

Gaidat lielo update kad viss atnāks.20171023_153715.jpg

Peace :peace:

Edited by Liight

21 hours ago, mazaisfuksis said:

Pirmo reizi redzu , ka atsūta cita paku. Kas tu savu adresi un vārdu neliki ieksa , ka atsutija Francūža paku? :D 

Uz kastes mans vārds un mana adrese rakstīta , bet iekšā kastē citas detaļās un pasūtijums no kāda Luca Chollet

11 minutes ago, Liight said:

Uz kastes mans vārds un mana adrese rakstīta , bet iekšā kastē citas detaļās un pasūtijums no kāda Luca Chollet

Interesanti , tagad saku uztraukties par savu pasūtijumu :D Lai tik neatsuta kkadu kļinku :D

Mini update:

Nopirku Malossi fly sajūgu no @Mr.X un šodien ieliku 20171024_194152.jpg

un tad biju vēl scooteros pēc atsperēm. Diemžēl mazās nebija no malossi un bija jāņem stage 6.

20171025_163505.jpg

Gaidu vēl paciņu no scooteriem tikai liku viņiem dažas lietas izņemt kad atkal man sūtīs. Peace:peace:

Beidzot mana paciņa ir šeit :yahoo:

Saturs šāds : Yasuni R , Multivars , dīze und rulīši

20171114_230554.jpg

20171117_145909.jpg

20171117_145947.jpg

Peace :peace:

Edited by Liight

Kaut kā nesaņēmos uztaisīt updatu kad pieliku glušaku un saregulēju visu..gāja pieklājīgi līdz 85 un es priecīgs braukāju tad draugs nokrita no rollera kad aizdevu lai aizbrauc uz veikalu (jo viņam blondi mati) un plastmasi bija bēdīgā stāvoklī , bet par ko visvairāk varēja bedāties bija salocītā dakša. Pavadiju 3 dienas garāžā un lociju to dakšu taisnu. Dabuju braucamā stāvoklī , bet nu nebija vairs taisna. Nobraucu vēl 2 mēnešus un tad apnika tas , ka visi nodirsa Speedfightu un pašam apnika Speedfights. Biju jau saplānojis sūtīt pieklājīgu setupu un uzcelt , bet tad sanāca tā , ka ieliku ss ar doma ja 5 dienu laikā savāks tad savāks , ja nesavāks uzcelšu. Nākamajās 24 stundās no Jēkabpils atkratijās busiņš iedeva naudu un aizveda kļinfightu. Tagad rolleris ir lauku meitenes rokās kura tik tiko dabujusi tiesības. Ir bēdīgi noskatīties uz pirmo aparātu aizejam prom un pieviena vēl uz laukiem :(.

Bet nu tagad ir laiks un naudu un meklēju sev jaudīgāku braucamo ko mīlēšu tāpat kā šo un pat vairāk. Paldies ka izlasiji mana mopēda stāstu. Topiku var slēgt

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.