Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Hook

Aerox lapma + 5k xenons.

Recommended Posts

Radās doma likt atpakaļ veco, labo ,skaisto stock lampu, jo tās visas tūninga lampas izskatās nesmuki.

Bet velos nevis čuru gaismas, bet smuko balto 5k xenonu.

Jautājums, vai kāds no Jums to kādreiz ir darījis, un kā vsp ir lietot xenonu?

Vai viņš baigi nekarsts? Lampa neizkusīs? :D

Par cik nav lēca, tad nebrīnies, ka visi pretīm braucošie lamāsies! Man bija 6k xenons, nu slita/karsta tā lampa palika, bet nemēģināju tik ilgi lai sāktu kust, es domāju, ka diez vai viņa sakustu! Pašam braukt patīkamāk, vairāk izgaismo, bet tas, ka pretīmbraucošos apžilbināsi ir 101%. Vari mēģināt lēcu ielikt lampā, tad būtu cita štelle!  :great:

Man uz roxa stāv kkas līdzīgs šitai LED - http://www.ebay.com/itm/S0BZ-2x68-LED-3528-SMD-1157-BAY15D-White-Car-Tail-Brake-Light-Bulb-Rear-Lamp-/140852795331?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item20cb7b17c3&vxp=mtr

Nu ja godīgi, liekas, ka vēl sūdīgāk kā parastā spuldze, jo tumsā vsp gandrīz neko neredz. Bet no malas izskatās smuki :D

Man pofig ka žilbina, galvenais ,lai labi ceļu redzu.

Jo pagāšgad braucu ar to sūda quatro lampu...reāls mēsls, neko neredz. Uzkāpjot uz RS125 ,kam lampa kā prožektors sajutos 100x drošāk :D

Tādēļ būs man stock lampa, tonēta, bet ar kkādu 4200k, vai 5000k ,vai 6000k xenonu.

Kurš pēc pieredzes ir vis baltākais? Nepatīk tās zilās, lillā un čuru krāsas gaismas. :D

Edited by Hook

Pieslēdzu 3000kk xenon pie parastajiem lampu vadiem, raustījās kā stroboskops,ja nu vienīgi nedod visu laiku pilnu ručķu :D

Ja gribi lai xenon normāli deg,vaig pārveidot aizdedzi,vai slēgt pie akumulatora caur slēdzi..

Xenons uzilstot izmanto ļoti daudz apmēru, bet uzsilšana ilgst kkur 30sec, tad viņš ēd mazāk par halogēnu.

Tu vnk spūldzi pa taisno pieslēdzi? :D

Vrb vaina meklējama balastā, vai relejos ;)

Pieslēdzu 3000kk xenon pie parastajiem lampu vadiem, raustījās kā stroboskops,ja nu vienīgi nedod visu laiku pilnu ručķu :D

Ja gribi lai xenon normāli deg,vaig pārveidot aizdedzi,vai slēgt pie akumulatora caur slēdzi..

Sanāk ap 3 amp - domāju ka mierīgi.

Jo manuprāt rollera ģenģeris razo ap 10amp...es precīzi nezinu, labojiet ,ja kas ;)

Xenons uzilstot izmanto ļoti daudz apmēru, bet uzsilšana ilgst kkur 30sec, tad viņš ēd mazāk par halogēnu.

Tu vnk spūldzi pa taisno pieslēdzi? :D

Vrb vaina meklējama balastā, vai relejos ;)

nēē ;D Man bija bloks+spuldze

Domā ja ilgāk es to xenon paturētu ieslēgtu,tad viņš sāktu degt normāli? :D

tev viņu vispār pie akumulātora vajag slēgt ,lai viņā elektrība ietu vienā spriegumā ,nevis pie lampu štekeriem

Es viņu tā ari biju pieslēdzis,bet pēc 2h braukšanas rolleri ar starteri pielaist vairs nevar..

Es viņu tā ari biju pieslēdzis,bet pēc 2h braukšanas rolleri ar starteri pielaist vairs nevar..

nav tā ka braukājot aķim strāva sāk zust, un blāvāks paliek? MAn reāli aķis būtu tikai ksenona dēļ, startera visp nebūs.

Ko Jūs nesaprotat vārdos ,ka xenons ēd mazāk elektrības ,kā tavs stock halogēns?

Vari paskaidrot,kā xenonu pieslēgt,tā lai tas normāli degtu slēdzot caur parastajiem lampu vaidiem?

Nekad neesmu viņu slēdzis :D

Tev viņs pie aķīša strādā labi?

Vari paskaidrot,kā xenonu pieslēgt,tā lai tas normāli degtu slēdzot caur parastajiem lampu vaidiem?

Pie parastajiem vadiem nebūs, jo tur ampēri mainās attiecīgi no apgriezieniem, proti kad tukšgaitā rūc, tad gaismas raustās un neiet.

Xenons pie aķīša pa taisno jāslēdz ;)

Nekad neesmu viņu slēdzis :D

Tev viņs pie aķīša strādā labi?

Pie parastajiem vadiem nebūs, jo tur ampēri mainās attiecīgi no apgriezieniem, proti kad tukšgaitā rūc, tad gaismas raustās un neiet.

Xenons pie aķīša pa taisno jāslēdz ;)

Un kā vienkārši uztaisīt tā,lai xenons slēgtos ar gaismas pogu?