Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Tatad man tāda problēma ka braucu ātrāk nekā vajadzēja apdzīvota vieta un pabraucu ar normālu ātrumu garam mentiem šie neko ka stāvēja tā stāvēja , bet man tāds jautājums, vai viņi nevar atsūtīt to sodu vai kautka savādāk uzlikt tev ?

Gribēju pajautāt. Piemēram ja es ratā braucu un policija redz to un tad ķip stādina nost par to , bet es aizbēgu no viņiem un viņi redz manu numur zīmi. Ko man labāk būtu darīt aizbēgt vai apstāties? Un vai man atnāktu kkads sods ja es aizbēgtu ?

32 minutes ago, GoPror8 said:

Gribēju pajautāt. Piemēram ja es ratā braucu un policija redz to un tad ķip stādina nost par to , bet es aizbēgu no viņiem un viņi redz manu numur zīmi. Ko man labāk būtu darīt aizbēgt vai apstāties? Un vai man atnāktu kkads sods ja es aizbēgtu ?

Apstāties, loģiski. Protams ja negribi būt ciema krutākais krimināls un pēc tam saņemt sodu dubūltā. 

Ja gribi braukāt ratā loki nr ciet un bēdz,sodi tagad par to bargi,ja arī noķers,diži sliktāk nepaliks.

No mentiem aizbēgt,kas tur tāds,mīziens jūrā un esi gabalā,galvenais nesāc stresot un iebrauc kādā vietā kur viņi netiek.