Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
indiffs

Piaggio NRG mc1

Recommended Posts

Yo, tātad pārdevu Runneru un savajadzējās vēl kaut kādu aparātu uz darbu vai kaut kā tā. Dabūju baigi kapeikainu piedāvājumu no tk city un ieķēru.Piaggio nrg mc1 ar hyper 1 LC trumuli. Elektrība visa ejoša, pat spiģiks un vispār pa tādu naudu diezgan sakarīgs aparāts.

Stoks ar Athena kloķeni un Stage6 PRO trubu.

Rolleris nostāvējis bij garāžā kādu gadu, izpūtējs, cilindrs, karbis un filtra kaste bija pilns ar benzīnu, bet tas jau normāli,truba padega, turns pietaisīja vakumņiku un viss pa sauso. Filtra kastē caurumu bija vairāk nekā man zeķēs, tas arī savests kārtībā, iegādājos vēl pusmēnesi, gultņus, aķi (vecais bij miris), remkomplektu, spogulīti, jo mamma bļauj virsū, ja nav spogulis, stok cilindru, kolektoru un vēl visādus sīkumus.

ef5uIOg.jpg

Tajā pašā dienā, kad nopirku, vedu uz vietējo garaž kur izcelt motoru un tā līdz 4:00 rītā nosēdējām pie turna līdz pirmajam dūmam, nopirku rolleri neejošu, mani aizstūma līdz turnam. Vispār vietām bija pamatīgi lauki, bet tas pieļaujams, jo tomēr 1995.gads. Gāja kaut kur uz 65-70, ēda gaisu, jo paterins bija smieklīgs.

DAllep3.jpg 

Nākamajā dienā noregulējās, gāja ļoti pieklājīgi, ap 80, ja pat ne vairāk, biju jau priecīgs un viss kā vajag, bet braucot mājās iedegās temperatūras dačiks, rolleris noslāpa, kompresija pa nullēm, zvanīju vietējam, lai stumj mani 10km uz mājām. Karoc kļina iemeslu neatradu, jo bija jābrauc uz Positivus, bet rīt noteikti būs update.

Plānos:

• Malossi Sport
  • Satīrīt smuki motortelpu, jo izskatās max bomzīgi
  • Dabūt kaut kādu smuku aizmugurējo disku uz trumuli, kā arī priekšējo.
  • Sakopt PRO trubu, jo diezgan nošauta
  • Numuru pie variovaka 50/50
  • Multivar
  • HP2 sķīvji
  • Seperātors jauns
  • Savest kārtībā plastmasus, bet to pašās beigās. Varbūt pie reizes evil vai roxa priekšu.  

Domas vēl nāks un ies, bet tas pagaidām, kas prātā iešāvies.

CFoVHwj.jpg (Monster energy sponsors)

7XijPFz.jpg 

iSnWZnq.jpg 

9 hours ago, xero said:

uu vēl viens bro, ideāli. izskatas tā neko, sekošu līdzi topikam. ar trubu gan tev veicas.

varu apbēdināt, citu disku uz mazo hp1 trumuli nav

Vai tad NRG Poweram vienam nebija?

yo, pa šo laiku sadarīts baigi daudz, mēģināšu visu izstāstīt un atcerēties.

Kā jau teicu, bija kļins, noņēmu un apskatīju cik smuks caurums izdedzis virzulī.

boZd2ZL.jpg 

Cilim gan nekādas švīkas, galva arī vesela, motortelpā nekas nav iekritis un viss ok.

kjf24MO.jpg 

Nu pirmo lietu ko paņēmu testam bija malossi sport 70cc, gribēju braukāt ar stoku, bet vienkārši testa pēc uzliku un sapratu, ka vajag 70cc un svaigu. Ieķēru drāšu ripu PRO trubai un plāksni, lai numuru pie variovāka vēlāk vēl uzliktu, bet to kaut kad nākotnē, pagaidām slēpošu.

DYshNzz.jpg 

Un kamēr nrg pusizjaukts stāvēja garāžā +/- uzpucēju PRO, bet nāks vēl karbons uz klusinātāja, apgraizīšu savilcējus un to gumiju pārtaisīšu.

PIRMS: wjPIKK7.jpg

PĒC: EsaDwPp.jpg

Tad te garāžā man kādu laiku pastāvēja, nekur nebraukāja, noskuma.

2Sd55ck.jpg

Un tad es sapratu, ka gribas to nrg normālā stāvoklī uzcelt, tāpēc iegādājos fresh Streetrace, HP2 šķīvjus, Polini Hi-speed variku, sliderus, S6 bando siksnu un cimdus pie reizes ieķēru, lai +5hp.

T3k5zxM.jpg

sV0Ngsu.jpg 

Uzliku streetrace, salēju antifreezu, piešķīlu, viss gāja, aizbraucu pie turna ar transmisiju, saregulējām + satīrīta tagad arī ir visa motortelpa, kā arī iegādājos jau roxa priekšu.

Atlicis ko darīt - Īsā ručka + jāmaina trosīte, jo sprūst. Cietāka lielā atspere, jānomaina dīzīte, jāparegulē nedaudz karbis, jauzliek roxa priekša, jāuzliek numurs pie variovāka, trumulis kārtīgi jāsataisa, jānokrāso un kopsummā viss jāuztaisa tip top, bet tagad kādu brīdi paliks nekrāsots, jo finanses trūkst. Ja kādam ir īsā ručka vai s6 medium atspere lielā, droši sitat PM.

Ir jau iebraukāti 110km, iet diezgan patīkami, ratā arī var kko. peace

Yo wsup, tātad ir dafigā un vēl nedaudz šitam nrg izdarīts un +/- uz closingu ir gatavs.

Tātad sāksim ar to, ka iegādājos aizmugurējo spoileri, lai normālāk dibens izskatās. Iegādājos arī Stage6 medium atsperi, Īso ručku, jaunu trosi, saliku jaunu dellorto phva karbi lkm, drosele, adata utt., ieliku dīzīti 85o.

qzjh55d.jpg  OxPdvGp.jpg

Nākamais un lielākais šīs dienas update ir tāds, ka manam nrg tagad virsū ir uzlikta roxa dakša + roxa disks un principā viss ir parūpēts par priekšējo amortizāciju, vēl tikai jāsameklē priekšā dubļinieks un jāuzstellē aizmugurē dubļinieks.

VmVUB2z.jpg5QU1nKM.jpg 

Tad uzliku vēl trubai karbonu, bet uz neilgu laiku, jo it kā sūtās no interneta jau 6d karbona plēve, būs daudz smukāk + ar turnu prikolam uzmetām uz nrg veco Ērgļa roostu.

vOlOir2.jpgz1Gu9nL.jpg

3NKpcqD.jpg

Tātad tālāk izdomāju, ka negribu roxa lūkas un uztaisīju vienkārši evilu + salodēju un sataisīju visām plastmasām daudz maz caurumus un visas nepilnības + ar turna palīdzību trumuli smuki sataisīj.

Pirmo reizi kko ņemos vispār ar plastmasām, tāpēc iespējams ir nedaudz mos sķībi vai kkā tā + līdz galam arī nav izslīpētas plastmasas, jo to darīs vai nu krāsotājs, vai es pirms krāsotāja.

iK2t5yR.jpgo6uLSvp.jpgdGSfR0q.jpg 

Trumulis spīd, bet vēl nedaudz jāpievelk :

61l4iwG.jpgklICQVp.jpg 

Unun, nokrāsoju variovāku + dabūju str8 kurbuli, kuru arī drīzumā aplīmēšu ar karbonu.

(variovākā nav visas skrūves, jo tas tikai uz fotku)

oUkKRrL.jpg 

Tātad principā esmu iebraukājis jau daudz vairāk nekā vajag, ja nemaldos ap 1000km, iet zbis, kkur pie 100km/h vai nedaudz vairāk viņš iet un patērē ap 4-5l/100km

Turpmākajos plānos ietilpst:

Roxa spidometra trose (aizrunāts), pakaļējais dubļinieks (ir), priekšējais dubļinieks, truba/kurbulis ar karbonu, izcelt karterus, samazgāt tos, nomainīt seperatoru un vispār visu pa smuko. Iegādāties maybe kkādu smuku gāzes amīti, priekšējās bremzes sataisīt un nokrāsot rolleri + nopulverot diskus.

Tiekās gan jau closingā, peace:smokin:

cau, es dabūju spidometra trosi, drīz dabūšu caurumainu dubļinieku, bet saies, priekšējais arī ir sen jau, trubai tagad kaut cik normālāks karbons, karterus izcēlu, samazgāju cik varēju, seperators nomainīts, temperatūras sensors, sprosti un trumuļa kluči arī.

Sākumā iegādājos visas nepieciešamās preces.

6XX9XZ1.jpg

Tātad pirmais ko izdarīju, nojaucu visu ko vajag, plastmasas, ratus, karterus. Plastmasas dosies krāsot, rati un spoileris uz pulverkrāsošanu, karteri mazgāties nedaudz devās un nomainiju sprostus, sensoru, seperatoru. Noņēmu arī slēpi, jo likšu numuru pie variovāka.

pDHHaRR.jpg

Šeit ļoti svaigi karteri - 

nilBmsg.jpg

Nomainīju visu nepieciešamo, pēctam ar brake cleaner variovāku bik patīrīju, tur tīkami iekšā vismaz lai izskatās, jo no ārpuses tāpat būs bik briesmīgs, bet nu ko darīt.

Pēctam vēl karbi iztīrīju, filtra kasti arī, visu pačekoju, nokrāsoju variovāku un kājiņu, štokus arī, nu vismaz lai kaut cik pie cilvēkiem, nepietika vairāk naudas pulverim. Satīrīju vēl vadus, rāmi, sapūtu kontaktiem tīrītājus, ieeļļoju pāris skrūves, kurām nepatika kustēties bieži, principā sakopu tā, lai viss ir daudz maz okej. Tad lēnā garā iecēlu karterus atpakaļ.

GlWdVJn.jpg

WfQpkl0.jpg

Nopulēju vēl trubu jeb nodrāzu un uzlīmēju normālāku karbonu, kaut kādu 6d, bišku ir burbuļi, piemērīju ari kā izskatās. Nu nav slikti no tā kā izskatījās sākumā, tagad pat var braukt ielās varbūt.

P.S jā karteri vēl ir netīri, bet nu tur es nezinu vairs kādas skābes jālej un smilšot arī es negribu, tāpēc aties tāpat, galvenais, ka tehniski daudz maz viss vietās.

ByiH14t.jpg

sPkOOJz.jpg

Drīzumā jau būs up ar jaunu aķi, numuru kur tam jāatrodas, pulverotiem diskiem un plastmasām nokrāsotām, varbūt vēl kāds sīkums šur tur, bet principā tas arī viss. A ja, vēl noregulēt. Paldies, ja kādam interesē. ata

22 hours ago, XENON said:

Saku uzreiz - ja karbons ir līmētais, tad pēc labas braukāšanas viņam būs pi***, esmu pieredzējis. Bet nu veiksmi! :) 

Tas jau nekas, ka es sezonu nobraukāju ar veco, kas bija vēl sudigaks un nekas nebija [censored], nav jau man tur metāla liešana

22 hours ago, XENON said:

Saku uzreiz - ja karbons ir līmētais, tad pēc labas braukāšanas viņam būs pi***, esmu pieredzējis. Bet nu veiksmi! :) 

Vienīgi [censored]ets, kas var būt ir tavas rokas. 

Pats personīgi esmu līmējis plēvi uz vairākiem izpūtējiem, un nekad nav bijušas nekādas problēmas.

Yo, es dabūju jaunu ratu:

Qm6QNCM.jpg d92d0Xz.jpg

Dabūju arī jaunu dubļinieku:

9PtY996.jpg wZO6iaV.jpg

Bet nekas, stiprinājumus un caurumu salodēju, nedaudz pārkrāsoju, pieliku arī numuru pie variovāka, sanāca nedaudz šķībs, jāņem būs Žanis palīgā.

GNaDIMb.jpg 2TuV21G.jpg

Sneak peek nākamajam upam, turās tikmēr, moš šonedēļ pat būs viss jau gatavs, tad būs lielais un viens no pēdējiem upiem visticamāk.

OkbHA3H.jpg

Ja cau, šodien jau ir opens, bet es ātri topiku uztaisīšu.

Tātad rolleris ir salikts uz ratiem, sakrāsots, sataisīts, pavadītas visas dienas garāžā kopš pēdējā update. Salodētas plastmasas, sakrāsots, salikts, saķepināts, krc dir** rokas tagad izskatās kā no melnas dirsas un caur asmeņiem izvilktas, bet bija tā vērts.

Nopirku jaunu aķīti, jaunus lokus:

mDghCyr.jpg1OTAgoG.jpg

Pēctam es uztaisīju metāļa grīdiņas, uzliku paaugstinātāju, pārvietoju numuru, piekrāsoju pāris detaļas, principā gandrīz visas kas nebija nokrāsotas + vēl salodēju plastmasas, visus sīkumus. P.S, es zinu, ka grīdiņas nav max simetriskas un skruves uz aru, tas tiks labots, vienkārši laika trūkums, šodien opens.

Tālāk, lai runā bildes un tiekās openā, peace, es visus plānus +/- esmu šeit uztaisījis, iegrūdis max daudz naudas un laiku, bet man patīk!

QwbZxBl.jpg 6qfwBzq.jpg

Grīdas netik labi izdevušās:

5nieJLX.jpg

Truba arī diezgan norm iedega, sapūtu nedaudz vēl ar wd-40

y1uPNHa.jpg

Numurs bik pa kreisi, aizmugurē paaugstinātājs neredzams slēpjās:

mwEOIdt.jpg

Zza3qd7.jpg

o7VlMEi.jpg

2xYR57n.jpg

Fotosesh uztaisij, jaja nedirsat ka es skaidas burnoutoju, tur apaksa asfalts

iKI8WOB.jpg