Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Sveiki! Tātad vakar nopirku rolleri , kuram dokumenti nav uz mana vārda, bet gan uz cita īpašnieka. Jautājums ir šāds - Ja apstādina menti un es parādu doķus, bet nav uz mana vārda, ko var izdarīt viņi? Sodu uzlikt par kko? :kaspich:

39 minutes ago, Rencis said:

Sveiki! Tātad vakar nopirku rolleri , kuram dokumenti nav uz mana vārda, bet gan uz cita īpašnieka. Jautājums ir šāds - Ja apstādina menti un es parādu doķus, bet nav uz mana vārda, ko var izdarīt viņi? Sodu uzlikt par kko? :kaspich:

Apdrošini un brauc laimīgs.

Ja protams nau liegumu uz to čali un uz rollera,tas jau ir pavisam cits stāsts.

2 hours ago, Moto_ogre said:

Apdrošini un brauc laimīgs.

Ja protams nau liegumu uz to čali un uz rollera,tas jau ir pavisam cits stāsts.

Ā, paldies! Liegums nav, jo csdd pastijos! :)

On 2017.09.5. at 11:40 PM, GreenGlass said:

nevar uzrakstīt roleri uz cilvēka zem 18 gadiem  . tpc parasti raksta uz senča vai muteres vārda . bet ja tas nav tavs radinieks tad viņš var paziņot ka rolers ir nozagts un tad būs dirsā

Nee, var registret , tad kad ir 16 gadi.

38 minutes ago, GreenGlass said:

nu var but es kautko jaucu bet man liekas ka tikai no 18

Nu bija ta , pasam ir 14 un gribeju registret CSDD rolleri uz sava varda, bet teica kad tik no 16 gadiem var, tpc jau ari visiem ir uz senca varda.

nezinu par to cik gados vari reģistrēt uz sava vārda, bet vismaz piereģistrē uz kāda tuvinieka vārda. nevis nepārreģistrē un pārdod tālāk. pats esmu saskāries ar to, ka bija jāmeklē cilvēks uz kā ir reģistrēts caur kādiem 4 iepriekšējiem "īpašniekiem"

Man bija tapat.

Iegadajos bez pārrakstishanas, bet pec neilga laika ipašnieks zvanija un teica, ka grib pārrakstīt. :D

uztaisiju attalināto.nobraucu bez apdrošināšanas kādu pus mēnesi, itka viss bija ok. :D

taka take it easy, apdrosini un brauc.