Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Cilveeks

Sods par ātruma pārsniegšanu

Recommended Posts

21 minutes ago, Cilveeks said:

Ja brauc ar motorolleri (49cc) ātrāk par 45km/h (ārpus pilsētas) policija var uzlikt sodu?

Jā, mopēda maksimālais atļautais ātrums ir 45km/h...

1 hour ago, MartinzLV said:

Neviens tak neskatās vai tu brauc uz 45km/h

Ir jau kas skatas ,piemeram, nesen vienam uzlika lkm 40eiro sodu , vareja uz 70 , vins ari ari brauca uz 75~. Aptureja un uzlika sodu,bet ta jau neskatas .

Protams ka var, zinu kā pašam ir, gribās to gāzes ručku spiest līdz galam, bet kad ieskaties spidometrā saproti ka viņa tomēr ir jāatlaiž. Ja trāpīsies kādi patruļnieki, tad protams sodu saņemsi par ātrumu, ja neatradīs kur vēl piekasīties.

man bij ta ka braucu pa šoseju radits bija 90 es braucu uz kadiem 80 menti mierīgi pabrauca garām un aizbrauca tālāk un ir bijuši arī citi līdzīgi gadijumi kad mentiem vienalga. bet ja kāds grib piesieties protams ka var uzlikt sodu.

jautājums, vai LV kāds skatās vai skūteris iet ātrāk par 45km/h? Piemēram vai policija var sodīt ja konstatē ka skūters tehniski iet ātrāk par 45 km/h? Teorētiski sodīt var, bet vai reāli ir kādam tā gadījies vai ir kāds par tādiem gadījumiem dzirdējis?

1 hour ago, africatwin said:

jautājums, vai LV kāds skatās vai skūteris iet ātrāk par 45km/h? Piemēram vai policija var sodīt ja konstatē ka skūters tehniski iet ātrāk par 45 km/h? Teorētiski sodīt var, bet vai reāli ir kādam tā gadījies vai ir kāds par tādiem gadījumiem dzirdējis?

Tehniski sodīt protams var , bet pēdējos 2 gados kopš braucu ar mopēdu ne man , ne draugien nav gadijies sods par ātruma pārkāpšanu. Tie 45km/h tevi padara ļoti nedrošu uz ceļa , jo mašīnām tu ātri izbesī ja tiešām brauc uz 45. Es domāju , ka menti tpc arī neko nesaka , jo saprot ka tie 45kmh ir stūlbs likums.

7 hours ago, Liight said:

Tehniski sodīt protams var , bet pēdējos 2 gados kopš braucu ar mopēdu ne man , ne draugien nav gadijies sods par ātruma pārkāpšanu. Tie 45km/h tevi padara ļoti nedrošu uz ceļa , jo mašīnām tu ātri izbesī ja tiešām brauc uz 45. Es domāju , ka menti tpc arī neko nesaka , jo saprot ka tie 45kmh ir stūlbs likums.

super, paldies.